Публічна хмара


Служби публічної хмари, як правило, безкоштовні для тестування, і після цього вони працюють на основі оплати. Основна мета цього - надання послуг на максимально можливому рівні. В основному його використовують приватні особи, які потребують інфраструктури та безпеку, яку надають приватні хмари (Крім того, існують публічні хмари, які роблять операції більш ефективними. Публічна хмара відрізняється від приватної хмари тим, що до центру обробки даних в цій системі можуть звертатися багато компаній, а не одна компанія.

Публічна хмара має архітектуру, яка є багатокористувацькою, і вона дозволяє користувачеві ділитися ресурсами комп'ютерів. Для спільного використання обчислювальних ресурсів дані кожного орендаря залишаються ізольованими від інших орендарів. Хмара швидко передає дані і покладається на мережеве підключення з високою пропускною здатністю. Це економічно вигідно і може зібрати більш високий рівень ресурсів, що піде на користь економії. Більше того, публічна хмара стягує невелику платню, а це робить її менш затратною.

Переваги публічної хмари:

• Надійність. Існує велика мережа серверного з'єднання, яка обслуговує користувача, і мережа є надійною та безпечною. Велика мережа має перевагу, що якщо певний сервер вийде з ладу, сервери, що залишилися, нестимуть навантаження та працюватимуть безперебійно, так що на робота, що залишилася це не впливає.

• Гнучкість. Існує безліч моделей обслуговування, які обслуговують клієнтів за допомогою Інтернету. Ці послуги є гнучкими і приносять користь багатьом користувачам в приватному та корпоративному сегменті.

• Безпека. Безпека, що надається постачальниками хмарних послуг, є дуже надійною, оскільки постачальники використовують спеціалізований персонал для зміни функцій безпеки та моніторингу системи на предмет аномалій. Сувора політика захищає дані користувачів від доступу різних орендарів хмар.

Для того, щоб реалізувати доступ до подальших рівнів безпеки, організації використовуватимуть відповідь на публічну хмару всередині гібридизованого оточення. Основна перевага публічної хмари полягає в тому, що є можливість отримувати доступ до хмари віддалено через будь-який пристрій, підключений до мережі Інтернет. Внаслідок цього сам пристрій виконує обчислення дуже мало, а користувачі мають можливість користуватися надзвичайно сучасними програмами майже в будь-якому місці. Постачальник послуг може зберігати повторювані файли у багатьох центрах обробки даних, щоб переконатися, що відновлення після аварій відбудеться швидко. Дані, що зберігаються на цій платформі, зазвичай вважаються безпечними від більшості небезпек. Загальнодоступні хмарні рішення дозволяють організаціям масштабувати майже нескінченну швидкість, що може не мати потенціалу в локальному центрі обробки даних. З ростом бізнесу не потрібно купувати додаткові технічні засоби або підтримувати розгалужену мережу. Так само хмарні сервіси та програми потребують набагато менше апаратного забезпечення, ніж програми, що постачаються традиційним чином. Іншими словами, користувачі не повинні турбуватися про встановлення та зміну програм на своїх машинах. Натомість їх хмарні програми можуть постійно бути в курсі останніх можливостей та безпеки. Хоча дані, що зберігаються у загальнодоступній хмарі, є безпечними, організації можуть підтримувати безпеку своїх даних, розміщуючи їх у приватній контрольованій хмарі. Організації, що працюють в сильно регульованих галузях, як охорона здоров'я, можуть отримати головну вигоду від гібридної моделі. Створені підприємства з надзвичайно конкретними вимогами до процедури можуть додатково віддати перевагу приватній або гібридній моделі для збільшення оптимізації ресурсів. У публічній хмарі є те саме обладнання, сховище та мережа серед інших компаній. Процес управління та сервіси можуть використовуватись та керуватись за допомогою веб-браузера. Цю модель необхідно використовувати для розгортання веб-офісних програм, зберігання, тестування та багатьох інших програм.