Громадська хмара

Громадська хмара ділиться між різними організаціями та компаніями, які належать до однієї спільноти зі спільними проблемами. Ця хмара може управлятись або третьою стороною, або внутрішньо. Організації, що мають подібні обчислювальні проблеми та мають спільний інтерес, можуть ділитись хмарою. Цей тип хмарних обчислень найкраще 64 сумісний з підприємствами, бізнес-організаціями, науково-дослідними організаціями та тендерами. Це вигідно користувачеві хмари спільноти, щоб з самого початку знати та аналізувати попит бізнесу.

Громадська хмара зменшує витрати, проблеми безпеки, технічні складності та відсутність конкретних послуг. Хмара має дуже адаптивний характер, тому відбувається поступовий процес міграції. Більше того, у центрі обробки даних є все більше ресурсів, і міграція може здійснюватися на багатьох рівнях.

Громадську хмару можливо пояснити за допомогою прикладу. Є організації, яким потрібна програма, яка доступна на одному наборі хмарних серверів. Отже, компанія, яка надає доступ до декількох серверів, не надаватиме доступ до конкретного серверу у хмарі. Але компанія надає доступ декільком клієнтам підключитися до хмари та сегментувати свої сеанси. У цьому випадку замовник використовуватиме те саме обладнання, яке використовують інші клієнти. Це просто означає, що сервери використовують один і той же додаток, що робить його громадською хмарою.


Переваги громадської хмари:

• Гнучкість та масштабованість. Хмара спільноти дуже масштабована та гнучка, оскільки вона в основному сумісна з усіма користувачами, і вона може змінюватись відповідно до її використання. Вона дозволяє підтримувати віддалених користувачів, дозволяючи працівникам фігурувати незалежно від їх місця. Хмара додатково підтримує смартфони, планшети та різні пристрої. Хмара дозволяє захищати ці пристрої та дані на них.

• Доступність та надійність. Реплікація даних робиться в хмарі, щоб захистити її від поломок та збоїв. Дані копіюються у різні місця, які є 65 безпечними та надійними. Внаслідок того, що сервери, програми та дані вже фізично не знаходяться в основі, поломка не зупинить компанію в обслуговуванні клієнтів. Хмара включає надлишкові властивості, мережу, зберігання, апаратне забезпечення, джерела безперебійного живлення, генератори, тиражовані сховища даних тощо.

• Безпека. Дані клієнтів повинні бути захищеними та керованими належним чином. Коли програми та дані пропонують будь-коли та будь-де з будь-якого пристрою, інформація не повинна переміщуватися. Насправді за допомогою хмари є можливість заблокувати завантаження користувачів. Конфіденційні дані повинні зберігатися надійно на серверах. Ці дані не слід зберігати в іншому місці. Інтенсивний аудит безпеки виявив, що конфіденційні дані є на настільних комп'ютерах, ноутбуках, резервних пристроях, USB-накопичувачах, смартфонах, планшетах і навіть персональних комп’ютерах співробітників.

• Покращені послуги. Громадська хмара включає всі системи, програми та дані в хмарі, що знімає вимогу володіти цінними ІТ-працівниками. Крім того, постачальник громадської хмари обробляє оновлення комп'ютерного коду для компанії. Це призведе до того, що клієнти будуть орієнтовані на зростання компанії та послуг.