Психологічний супровід

Для збереження психічного здоров'я дітей з особливими освітніми потребами в школі - інтернаті працює дитячий лікар-псіхіатр. Александр Кустодинчев визначає статус дитини, рівень потенційних можливостей психічного розвитку, можливості адаптації, надає консультативну допомогу педагогам та батькам, щодо організації індивідуальної корекційно-розвиткової роботи.Корегуємо емоційно-вольову сферу.


Для проведення тренінгу "Профілактика емоційного вигорання педагогів" в межах проекту "Зміцнення соціальної згуртованості: взаємопорозуміння та миробудування" залучили психологів Хоцька Людмила, Чепелєва Ганна (Благодійний фонд Карітас Маріуполь). Здійснили діагностику емоційного стану, визначили причини та зони вигорання, знайомилися з технікою мобілізації емоційного стану. Найбільший інтерес викликала практика "майндфулнесс" - безоціночне усвідомлення тривалого момента теперішнього часу (бути тут і зараз). Сьогодні майндфулнесс використовують спеціалісти різних сфер: психотерапевти, медики, вчителі, тренери, – як інструмент, який допомагає справлятися з життєвими викликами, ефективно управляти стресом і в цілому істотно покращувати якість життя. Піклуємося про здоров'я вчителів.


Тренінг з використання трансформаційних ігор

Проблему булінгу не можна замовчувати. Вчителі Маріупольська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат № 37 Інна Дубовик, Светлана Мельничак, Инна Лисова, Тетяна Капшитер, Юлия Борисенкосистематично проводять кейс-уроки та виховні заняття з учнями старших класів щодо запобігання булінгу. Формуємо соціальні навички та толерантне ставлення до інших.


Робота з Метаморфічними асоціативними картками

Кінезіологічні вправи