27 marca, 18:00, Pałac w Starym Kisielinie - Koncert charytatywny GraMY dla Laury
Kolejny ważny patronat dla naszego projektu!
Z ogromną radością informujemy, że projekt "GraMY dla Laury" został objęty patronatem przez Marszałka Województwa Lubuskiego.
To dla nas ogromne wyróżnienie oraz ważny znak wsparcia dla inicjatywy, którą wspólnie realizujemy.
Cieszymy się, że nasze działania spotykają się z zaufaniem i życzliwością.
Dziękujemy za okazane wsparcie oraz objęcie patronatem naszego projektu!
To dla nas wielka motywacja do dalszej pracy i działania!
#GraMyDlaLaury #ZwolnieniZTeorii #Pomagamy #MiastoZG #visitZielonaGora
Dziękujemy za patronat!
Z ogromną wdzięcznością informujemy, że projekt "GraMY dla Laury" został objęty patronatem przez Marcina Pabierowskiego – Prezydenta Miasta Zielona Góra.
To dla nas wielkie wyróżnienie i ważne wsparcie dla naszej inicjatywy.
Dziękujemy za zaufanie oraz za docenienie działań, które podejmujemy w ramach projektu.
Takie gesty pokazują, że wspólnie możemy budować wrażliwość społeczną i realnie pomagać.
Prezydent Miasta Zielona Góra - Marcin Pabierowski
Z radością informujemy, że
Patronat medialny nad projektem objęła
Gazeta Lubuska,
wspierając nas w nagłaśnianiu inicjatywy i pomagając dotrzeć z jej przesłaniem do większej liczby osób.
Dziękujemy za okazane wsparcie i zaangażowanie!
Zapraszamy na stronę internetową
Gazety Lubuskiej: http://www.gazetalubuska.pl/