Muzyka ma moc w naszych sercach!
Jesteśmy uczniami IV Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze, znanego także jako ,,Lotnik"
Wspólnie tworzymy projekt ,,GraMY dla Laury",
realizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady ,,Zwolnieni z Teorii"
Naszym celem jest organizacja koncertu charytatywnego
na rzecz Laury Wolniewicz – dziewczynki walczącej z ciężką chorobą - zespółem Retta – rzadką chorobą genetyczną prowadzącą do utraty zdolności ruchowych i mowy.
Poprzez muzykę chcemy nie tylko zebrać środki na jej leczenie, ale także połączyć lokalną społeczność wokół idei pomocy, empatii i wspólnego działania
Razem możemy więcej!