НОВИНИ 

Щороку 21 лютого увесь світ відзначає День рідної мови. Це свято нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.  Цікаві і різноманітні тематичні заходи пройшли у цей   день у Глибоківському ліцеї під гаслом «Є мова – є народ, нема мови – нема народу», які сприяли підвищенню національної культури і гідності, прищепленню любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад  української мови, вшанувати пам’ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

А що є найцінніше в житті кожної людини? Рідна мати, рідна земля, рідна мова. У рідному слові початок усіх початків людського буття. Пам’ятаймо завжди про це, бережімо, плекаймо, збагачуймо, примножуймо красу рідної мови!

Глибоківський ліцей організував флешмоб до Дня Небесної Сотні: "Зав'яжи стрічку пам'яті"!!! 

20 лютого в Україні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують трагічні події січня-лютого 2014 року, коли в ході Революції Гідності відбулися масові розстріли протестувальників. 20 лютого у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів.

 У Глибоківському ліцеї пройшли виховні заходи до дня Небесної Сотні.


16 лютого Україна відзначає державне свято - День єднання. Президент України Володимир Зеленський заснував його у 2022-му на тлі попереджень про можливу війну.

        День єднання - молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

   У Глибоківському ліцеї пройшов День єднання, де участь взяли 1-4 класи. Дітки дуже охоче брали участь у грі Так чи Ні на тему: "Ми-українці" , дуже активно робили українську фізкультхвилинку, дуже гарно співали Гімн України, та в кінці свята були нагородженні дипломами патріота/патріотки України.

Щорічно 15 лютого Україна вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану. У Глибоківському ліцеї відбувся захід: "Час і досі не загоїв рану".

Викладач заходу: Самедова Оксана Анатоліївна.

 Новий рік – одне з найулюбленіших свят усіх жителів планети.  27 та 28 грудня і в нашому закладі відсвяткували свято нового року. 

 Вітаємо Вас всіх і колектив нашої школи з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік подарує вам 365 успішних днів та яскравих подій. Нехай тепло та щастя оселяться в Вашому домі протягом всього 2024 року! А радість Різдва хай наповнять серце цією теплотою... 

Миру нам усім та божого блогословіння!!!


 В нашому ліцеї настала пора проведення осіннього балу. Осінній бал – це такий захід, який поєднує живі яскраві фарби і ні з чим незрівнянну атмосферу осені

Яку наші діти  дуже чекали, готувалися до цієї події. А  чи замислювалися ви над тим, що осінь – пора казок, пора замріяних поетів, які ходять алеями золотавого парку та вигадують собі ліричну музику віршами. 

Цього року Україна вперше відзначає  27 жовтня  День української писемності та мови згідно Указу Президента України №455/2023. Свято об’єднує серця тих, хто вболіває за долю української нації і майбутнє Українського Слова. Саме у ці святкові дні  з 23 по 27 жовтня в  нашому ліцеї пройшов цікавий  Тиждень української  писемності та мови. Він розпочався з святкової лінійки відкриття Тижня української писемності та мови.   

   Найрізноманітні мовні   заходи тривали упродовж тижня, спрямовані на збагачення дітей новими відомостями про мову, поглиблювалися і закріплювалися знання з програмного матеріалу, вдосконалювалася культура мовлення, учні залучалися до самостійної творчої праці над словом у всій його багатогранності. 

Це і  уроки-презентації, турніри каліграфії, лінгвістичний батл «Знавці української мови»  , мовознавчі години «Експлейнер про історію української мови» , написання міні-диктантів про мову, розвивальні  перерви-руханки «Мова єднання» , написання диктанту єдності,  виготовлено макет дерева з висловами про мову «Мова-душа народу»,  конкурс малюнків про мову.

 Тиждень  був пронизаний духом патріотизму, любові та шани до української мови  і пройшов дуже насичено та цікаво. Усі учні школи дізналися багато нової інформації, прийняли участь у заходах, перевірили власні знання української  мови, отримали багато позитивних та незабутніх емоцій.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися! Разом до Перемоги! Слава Україні!!!

З нагоди відзначення Дня української писемності та мови, з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, наші ліцеїсти долучилися до написання  Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.   Ліцеїсти  писали диктант "Дороги України"  з великим задоволенням, адже він символізує єдність та любов до Батьківщини❤️

В Глибоківському ліцеї здобувачі освіти і вчителі долучилися до перегляду  Всеукраїнський урок єдності (www.youtube.com/watch?v=G61ApaBOeeY) , у ході якого дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію і не вестися на маніпуляції. 

«В умовах російсько-української війни медіаграмотність — це питання ледь не національної безпеки. Для Міністерства освіти і науки це важливо ще й у контексті розвитку реформи Нової української школи, яка закладає засади компетентнісного навчання. Становлення медіаграмотного учнівства — це одне із пріоритетних завдань цієї реформи. Тож цей урок — чудова нагода для учнів, батьків, учителів обʼєднатися в символічному акті для того, щоби розвивати навички критичного мислення й медіаграмотність», — сказав Ігор Хворостяний, генеральний директор директорату шкільної освіти МОН. 

У нашому   ліцеї  відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Всі учні, вчителі  школи та мешканці  села долучились  до доброї справи. 

Торти, пляцки, тістечка, печиво, вафлі, попкорн, компот, солодка вода – чого тільки не було на столах!  Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й  батьки та вчителі.

Зібрані на ярмарку кошти були використані на благодійність  95 тактичній бригаді ЗСУ.

Дякуємо за активність та підтримку усім батькам,  бабусям  школярів, які із задоволенням та натхненням  долучились до благодійного ярмарку. Робимо все, щоб наблизити Перемогу! 

1 жовтня — День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів. 

У Глибоківському ліцеї було проведено патріотични гру "Ігри Патріотів"де змагалися хлопці проти дівчат.

Вітаємо всіх захисників та захисників України. Ви всі для нас - справжні герої! Нехай Господь вас береже, а близькі та рідні якнайшвидше дочекаються вашого повернення. Віримо, що Україна неодмінно переможе! 


0-02-05-7f935d7d4ded23125abb292221f50a90a5ac34192344de6e28019286e75225e6_85706040e0fc4508.mp4

В нашому закладі відсвяткували свято ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

🤷Учитель - одна з найпопулярніших професій. І одна - з найскладніших. Адже хороший педагог💁 повинен не тільки знати і доступно пояснювати свій предмет, а й прислухатися до думки учнів, вловлювати їхній емоційний стан, налаштовувати на позитив і досягнення мети і, до всього цього, бути прикладом врівноваженої і життєрадісної людини. Саме вчитель допомагає нам знайти місце в суспільстві, обрати професію. Саме таких педагогів їхні учні люблять найбільше і пам'ятають про них навіть після закінчення школи. День вчителя - це гарний привід сказати величезне "Спасибі" своїм педагогам, подарувати квіти та обійняти.    

Учні нашої школи також долучилося до привітань наших педагогів.


0-02-05-40aad7336c2a288726fb47234a540a5114c8496d3cec514939848a16ed2d271d_4adcfc70ed643490.mp4

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру 🥰

Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня.

На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на сході України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!


Наш ліцей долучився до  проведення Всеукраїнського уроку з підтримки психічного здоров’я  "Ти як?" за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу. Отже вчителі нашої школі надали дітям цю підтримку, та за допомогою деяких вправ навчили дітей тримати себе "в руках" в стресових ситуаціях.

Знову вересень запросив всіх до школи. З новим 2023-2024 навчальним роком. 

У День знань бажаємо школярам та вчителям мирного неба над головою, невимовної віри у перемогу та завзяття, щоб рухатись вперед та розвивати нашу країну. Нехай у школярів не згасає запал до знань, а вчителям ніколи не бракне терпіння та креативності, щоб навчити юне покоління чомусь новому!


27 травня в нашому ліцеї відсвяткували випускний балл!  У цей день побажаємо вам попутного вітру удачі, натхнення на нові подвиги, райдужних надій і сонячного настрою! Шкільні роки дали вам якісні знання, розвинули творчі здібності, навчили відстоювати свої переконання і погляди, озброїли безцінним досвідом, який обов’язково стане в нагоді в майбутньому … Все це – ваш капітал, який допоможе у дорослого, самостійного життя. Цінуйте його, примножуйте, дякуйте за нього, максимально використовуйте, але не переоцінюйте … Не вважайте, що на цьому навчання закінчено. Бажаєм вам не зупинятися на досягнутому, завжди залишатися вірними шкільної дружби, не зраджувати свої мрії і добиватися найвищої результату, на який здатні! 

26 травня в нашому ліцеї продзвенів останній дзвоник. Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Це свято підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями. Підсумовуються події, які відбулися з учнями протягом року. Останній дзвінок — велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам. 

Свято Букварика в 1класі.  Діти 1 класу спільно з 5-класниками провели чудове свято " Прощавай, Букварик" На свято були запрошені батьки та адміністрація школи. Метою свята є вчити дітей виразно декламувати вірші, формувати інтерес до читання. Розвивати акторські здібності, уяву, вміння фантазувати. Виховувати у дітей любов до книги, дружні стосунки, родинні почуття. 

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. 

Не перший рік у нашому ліцеї, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.

14 травня свято до  Дня Матері ! На передодні у нашому закладі по класам були проведені заходи у різних форматах, у яких учні привітали своїх матерів: фотоколажами, піснями, відопривітанням, презентаціями.

А  15 травня учні 5-6 класів провели виховний захід  присвячений  дню Матері, де учні  виявили до матерів почуття вдячності, шанобливе ставлення, повагу, гордість за рідну матусю. На виховному заході діти привітали матерів віршами, сценками про любов до неї, заспівали пісні. 

 Благословенна будь, Жінко-Мамо! Терпляча і любляча. Мужня, нескорена, вічна.... Уклін Тобі і слава!

Це день найближчої, найдобрішої, найкрасивішої і наймилішої людини у світі. Адже саме її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського. Це свято приходить до нас щороку з буянням квітів, весняними пахощами, нагадуючи, що настав день вшанування найдорожчої людини у світі – МАТЕРІ.

Це день Любові до людини, котра завжди близько, Любові, яка нам дана від народження і на яку ми інколи не заслуговуємо… Сьогодні день, коли ми говоримо мамі – “Дякую” і “Пробач”.

Хай же будуть щасливими і вдячними ваші діти, нехай вони завжди будуть радістю і світлом, удачі для мами!!! Добра вам, здоров’я, уваги, любові і благополуччя на довгі роки!З Днем Матері! МИРУ нам УСІМ!!!


 

У рамках проєкту «Довкілля», з метою формування у школярів ціннісного ставлення до праці, виховання у них працелюбності, любові до рідного села, поліпшення стану довкілля  закладу  щотижня у ліцеї проходять трудові десанти під назвою «Кошик добрих справ».

Протягом  квітня і першої половини травня  здобувачі освіти  разом з  працівниками закладу висадили чимало  квітів, засіяли клумби, впорядкували газони.

Учні школи 9 класу  під керівництвом вчителів  Барбан М.А. і Головатого П.П. прибрали  територію в сквері біля пам'ятника воїнам і виготовили яскраві годівнички.  Учні 6,8 класу  разом з учителями Таланкіною О.В., Монастирліу В.А. працювали на пришкільній території, де впорядкували закріплені за класами ділянки . На  території  закладу  учні 10 класу   під керівництом вчителя біології  Калін Ж.В.  висадили  молоді деревця.

Проведення акцій такого роду у нашому закладі – вже традиція, бо працюючи разом, діти привчаються до порядку, вчаться любити  свою школу, своє село, свою Батьківщину.


8 травня в Глибоківському ліцеї відбувся урочистий виховний захід на тему : " Пам'ять про війну 1939- 1945 рр"

 8  травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення. Завдяки Указу Президента виданий у 2015 році Україна розпочинає нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Впродовж  заходу ми поглибили знання учнів про героїчне минуле нашого народу, допомогли усвідомити велич подвигу  українців у Другій світовій  війні, продовжуємо виховувати в учнів шану і повагу до тих, хто ціною власного  життя  здобув перемогу у війні  і здобуває перемогу на сході України в наші дні. 

 В закладі проведено заходи з нагоди 37 річниці Чорнобильської трагедії

Сьогодні, 26 квітня 2023 року  у Глибоківському ліцеї проходять заходи до Дня пам`яті трагедії на Чорнобильській АЕС. 

 Протягом дня у класних колективах на численних бесідах учні 8-11 класів  осмислювали , обговорювали тему катастрофи  і пропонували шляхи дії для сьогодення й майбутнього.

Нехай у цей день, День Національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в думах кожного з нас співчуттям і милосердям.


Навчальний  відеофільм " Варто знати кожному" 9-11 кл.

 На виконання листа Білгород-Дністровського районного управління ГУ ДСНС України № 1801 від 01.12.2022 року та з метою організації навчання дітей дошкільного віку, учнів у закладах освіти за навчальними програмами з вивчення безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, пожежної безпеки  у закладах освіти Татарбунарської міської ради у 2022-2023 навчальному році було заплановано та проведено з 17-19 квітня  "Дні цивільного захисту"


Класні керівники нашої школи  в рамках  тижденя безпеки цивільного захисту провели години спілкування на такі тематики: " Запобігти, попередити, врятувати - головне завдання Цивільного захисту"; "Поведінка в надзвичайних ситуаціях". Метою яких було сприяти формуванню в дітей комплексу навиків і вмінь діяти індивідуально та колективно у будь-яких екстремальних ситуаціях; стимулювати розвиток витривалості, рішучості, кмітливості; формувати вміння спостерігати, аналізувати, робити висновки

У рамках запланованих заходів  до Дня цивільного захисту  класний керівник 8 -го класу  Монастирліу В.А. провела тематичний урок з практичною частиною для учнів  5-8 класів з теми «Бережи здоров’я і життя» , де учні мали змогу ознайомитись із системою організаційних, санітарно-гігієнічних, протиепідемічних заходів, які здійснюються з метою запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що загрожують життю та здоров’ю людей з урахуванням режиму воєнного стану. 

 Практична спрямованість  навчального заходу, спонукала  учнів до поглиблення знань з ЦЗ та здобуття практичних навиків із захисту у наслідок надзвичайних ситуацій.

Квіти перемоги 

Ми  щиро задоволені, що мали можливість долучитися до благодійного проєкту, дякуємо всім  організаторам. Квіточки не тільки прикрасили подвір'я закладу, а стали символом нескореності та незламності. Вони, незважаючи, на пізню висадку не тільки зійшли, а й порадували всіх нас гарними та незвичайними бутонами квітів. 

Все буде УКРАЇНА!!! 

Гарна і квітуча Україна! 

відео участь у конкурсі.mp4

 З нагоди свята у закладі пройшов флешмоб      

"Великодній кошик"

       З Великоднем, любі учні, батьки  та педагогічний колектив ! 


   Прийміть найщиріші вітання із найбільшим весняним святом - Великоднем!

             Нехай світла сила цього свята наповнить вашу душу добром, 

                                     теплом та вірою в найкраще. 

            Хай  цей день на цілий рік наповнить вас наснагою та бажанням 

                                   рухатися вперед та перемагати.

    Міцного здоров'я вам, добробуту та злагоди у родинах і, звичайно ж, миру нашій Україні!

Із Великоднем! Христос Воскрес!




В березні цього року науково-технічним підрозділом Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти  було проведено обласний етап Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність» (конкурс «Мирний космос») заочно, на який було представлено роботу учня нашого закладу Чеботаря  Дмитра (6 кл.), керівник Калін Жанна Василівна у номінації «Екологія та космонавтика». Робота учасника була науково обґрунтованою, змістовною та супроводжувалася наочністю. Дмитро вперше приймав участь у  цьому конкурсі  та став переможцем, посів почесне  І місце. 


ВІТАЄМО  НАШУ ЗІРОЧКУ та його керівника.

 Вони  нагороджені грамотами Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання і отримали  запрошення до  участі у Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність» (м.Ужгород),  Всеукраїнському конкурсі «Мирний космос» ( м.Київ) та у ХХІ Всеукраїнській конференції-конкурсі науково-дослідних робіт школярів «ЗОРЯНИЙ ШЛЯХ».

 Бажаємо успіхів  і подальших перемог.


Шановні здобувачі освіти, хочемо всіх привітати з початком останньої чверті. 

А ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ  вітаємо  з початком реєстрації для участі в   національному мультипредметному тесті /НМТ. 

Нагадуємо, що починаючи з 03.04.2023 року навчання відбуватиметься в одну зміну, щодня перший урок розпочинатиметься ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ за загиблими у війні

  30.03.2023 року відбулася педрада за темою:

 «Роль учнівського самоврядування в житті навчального закладу як реальної виховної сили в умовах демократизації школи»

 Порядок денний:

1.Учнівське самоврядування як фактор соціалізації особистості (педагог-організатор, заступник з НВР)

2.Виховання в учнів стійкої позитивної мотивації навчальної діяльності як важливий фактор формування соціально активної особистості. ( класні керівники з досвіду роботи)

3.Активна діяльність учнів - розвиток учнівського самоврядування (класні керівники з досвіду роботи)

4.Формування ціннісних орієнтирів особистості школяра шляхом залучення до різноманітної творчої діяльності у рамках Нової української  школи (класоводи 1-4кл., кл.кер 5 класу з досвіду роботи)


У Глибоківському ліцеї Татарбунарської міської ради 24.03.2023р. відбулося засідання атестаційної комісії, де свій досвід та знання представили вчителі, які атестувалися:

Банєва Л.П. –вчитель зарубіжної літератури;

Комерзан Н.П. – вчитель початкових класів;

Паюк Р.Б. – вчитель початкових класів.

Вони виступили перед членами комісії, продемонструвавши свої електронні  портфоліо. Вчителі у атестаційний період ділилися досвідом з колегами закладу, демонструючи рівень своєї науково-теоретичної та практичної підготовки. Всі вони провели дуже цікаві, добре продумані, насичені, з вдало підібраною наочністю та дидактичним матеріалом уроки та виховні заходи.  

Паюк Р.Б. дала відкритий урок в 4 класі з ЯДС за  темою "Рослинний і тваринний світ Південнної Америки" та виховний захід разом з Комерзан Н.П. "У світі казок та пригод" для учнів початкової школи. У рамках предметного тижня з колегами поділилася досвідом на майстер-класі з дизайну та технологій:  "Дівчина Весна". 

Комерзан Н.П. дала для атестаційної комісії урок в 2 класі з математики   "Математична подорож. Складання таблиці ділення на 3. Обчислення значень виразів на дві дії. Розв'язування задач". Разом з вчителем Паюк Р.Б.  підготувала та провела виховний захід "У світі казок та пригод",  а під час предметного тижня вчителів початкової школи провела для 1-4 класів вікторину "Люби і знай свій рідний край".  

Банєва Л.П. поділилася досвідом роботи під час відкритого уроку  в 6 класі з теми "Роберт Бернс «Моє серце в верховині…» Ідея любові до Батьківщини", у рамках предметного тижня суспільно-гуманітарного циклу провела для середніх класів конкурс «Знавці зарубіжної літератури».                                 

 


                                                                     Цікаве У КАДРІ 

            (вісті з  відкритих уроків та виховних заходів) 

                        фотоколаж  " А У НАС ВИХОДИТЬ ТАК" 

Заходи до дня народження Тараса Шевченка

ТАРАС Шевченко - особистість, в якій поєднано два великих обдарування- поета і художника. Безсмертний Кобзар, геній слова, незламний борець за волю простого народу, визначний майстер пензля, справжній українець - таким у нашій пам'яті залишається Тарас Шевченко.  Заходи щодо вшанування пам'яті Кобзаря пройшли в Глибоківському ліцеї.  Конкурс читців поезій митця, перегляд сторінок його біографії, вікторини , огляд літератури, конкурс малюнків знову повернули дітей до багатогранних сторін його творчості.

У закладі 02.01.2023 відбувся  майстер клас вчителя фізики Болотенко І.А.: "Впровадження елементів STEM  у вивченні предметів природничо-математичного циклу"

Вчитель продемонстрував свої власні наробки та технічне обладнання, яке використовує на уроках під час  лабораторних робіт: драбина Іакова для демонстрації змінного струму та спостереження за дуговим електричним зарядом,  високовольтний генератор з металевими пластинами для демонстрації дугового електричного розряду та дослідження впливу іонізатора, понижувальний трансформатор - дослідження теплової дії електричного струму та принцип роботи трансформатора, радіометр Крукса дослідження тиску світла, індукційний нагрівач - вихрові індукційні струми (струми Фуко), паперова спіраль для дослідження конвекції в повітрі, труба Рубенса. Вчитель продемонстрував власноруч зібраний павербанк із старих  акумуляторів ноутбуків.

квіти для школи.docx
оголошення конкурс 2223.docx

Починаючи з  21 листопада 2022 року в нашому ліцеї навчання буде організовано у дві зміни

Перша зміна це учні 1 - 5 класів

Друга зміна це учні 6 - 11 класів

Згідно з розпорядженням Одеської обласной військової адміністрації з 11 жовтня наш ліцей буде працювати за технологією дистанційного навчання

оновлений розклад 2223

Вітємо вас з початком нового навчального року! Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей. Для тих, хто вперше переступить шкільний поріг, – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями. 

Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати а й основам великої науки – життя. Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року! 

Шановні батьки!

Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації та КЗ "Глибоківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" інформує Вас про те, що для подання документів у заклад освіти Ви можете скористатися ДіяШерінг, а саме ДіяQR.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ НА 2022 - 2023 н.р.

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів).

2. Паспорт одного з батьків дитини (законного представника).

3. Копія свідоцтва про народження дитини.

4. Медична довідка дитини встановленого зразка (О

14 березня розпочинається навчальний процес за дистанційною формою за новим розкладом занять

розклад дистанційне навчання.docx

З 28 березня 2022 року у всіх школах України оголошені позачергові канікули через впровадження військового стану. Кінець канікул запланований на 13 березня включно. 

Як працюватимуть школи й дитсадки під час війни: Міносвіти визначило порядок

У регіонах, де ситуація спокійна, освітній процес може бути відновлений.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

"Для убезпечення всіх учасників освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану МОН 25 лютого 2022 року рекомендувало в усіх закладах освіти оголосити канікули щонайменше на два тижні. ...Бойові дії в окремих регіонах продовжуються, і наше головне завдання – зберегти життя кожного громадянина нашої держави. Водночас ми відслідковуємо і бачимо, що є регіони, в яких ситуація більш спокійна, і вони можуть продовжити освітню діяльність", - зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Садочкам рекомендовано тимчасово призупинити освітній процес.

У зв’язку з тим, що в частині регіонів України зберігається реальна загроза для життя та здоров’я мирних мешканців, а в більшості регіонів по кілька разів на день оголошується повітряна тривога, рекомендується після завершення канікул організовувати роботу закладів освіти залежно від конкретної ситуації:

Для учнів закладів загальної середньої освіти з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб (особи, які внаслідок агресії РФ евакуйовані з місця постійного проживання) навчання також може бути організовано за заявою одного з батьків за індивідуальною формою: екстернатною, сімейною (домашньою).

Учні з числа внутрішньо переміщених осіб можуть тимчасово відвідувати (за заявою одного з батьків) заклади загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування.

Крім того, рекомендуємо у будь-якому варіанті використовувати наявні електронні ресурси, насамперед Всеукраїнську школу онлайн, регіональні платформи, ресурси закладів освіти, у тому числі приватних, про які раніше інформувало Міністерство освіти і науки України. Для цього просимо місцеві органи управління освітою поширювати зазначену інформацію та допомогти організувати підключення до дистанційної форми навчання здобувачам освіти, у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб.

"Особливу увагу прошу звернути на дітей з особливими освітніми потребами. Рекомендуємо розглянути можливість надання таких послуг дистанційно, у тому числі для внутрішньо переміщених осіб", - підкреслив міністр.

З досвіду роботи спеціальних закладів освіти для дітей з особливими освітніми потребами для реалізації індивідуального навчального плану, надання рекомендацій батькам та перевірки виконаних завдань педагогам (вчителям, спеціальним педагогам (вчителям-дефектологам, вчителям-логопедам) можна рекомендувати використовувати такі засоби комунікації:

Також у МОН звернули увагу на необхідність психологічної підтримки дітей. Низку відповідних матеріалів, що постійно поповнюється, розміщено на сайті Міністерства, чимало ресурсів пропонується громадськими організаціями в мережі Інтернет. Зокрема, психологи та педагоги, які створюють рекомендації, що допоможуть у найскладніший час та будуть необхідні у післявоєнний період.

У закладах профтехосвіти: теоретичну частину освітньої програми після завершення канікул рекомендовано організувати з використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти її здобувачами та педагогічними працівниками.

Для проведення практичної частини (виробничого навчання та виробничої практики) задіяти навчальні майстерні, лабораторії, полігони, а також місця, відведені для проходження практики, на підприємствах. У разі, якщо виробничу практику здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти неможливо організувати у звичайному режимі, створити можливість її проходження з використанням технологій дистанційного навчання.

Практичну частину підготовки, яку неможливо виконати, перенести на період після закінчення воєнного стану.

Для учнів першого-другого курсу можливе перенесення годин теоретичного та практичного навчання на наступний навчальний рік.

Коледжам та університетам після завершення канікул також рекомендовано розпочати освітній процес у залежності від безпекової ситуації в регіонах, де ситуація дозволяє розпочати освітній процес у дистанційному чи змішаному форматі.

Водночас рекомендовано забезпечити особливі умови навчання (встановлення індивідуального графіка навчання, надання академічної відпустки тощо) для тих здобувачів освіти, які перебувають в лавах ЗСУ або в підрозділах територіальної оборони, займаються волонтерською діяльністю, і внести зміни до затвердженого графіка освітнього процесу з урахуванням поточних змін.

Як повідомлялося, у зв’язку із введенням воєнного стану МОН рекомендувало тимчасово призупинити освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти й оголосити канікули щонайменше на два тижні. Водночас під час оголошених канікул оплата праці працівників закладів освіти має здійснюватися відповідно до норм чинного законодавства.


В зв'язку з вторгненням російської федерації на територію України вводиться військових стан, згідно з указом президента Володимира Зеленського  від 24.02.2022 № 64/2022. ВРУ на строк 30 днів.

Заборони та обмеження при введенні воєнного стану в країні

Згідно з ст. 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану", в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) може здійснювати такі заходи правового режиму воєнного стану:

В період режиму воєнного стану повноваження Президента України не можуть бути припинені. У разі, якщо термін повноважень глави держави закінчується під час воєнного стану, то він продовжує свою роботу до закінчення терміну воєнного стану. Крім цього, не можуть бути припинені повноваження Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Уповноваженого Президента з прав людини, суддів, прокурорів, а також контррозвідників і слідчих.

Обмеження, які вводяться з 24.02.2022

Варто зауважити, що вичерпний перелік конституційних прав і свобод людини і громадянина, які тимчасово обмежуються у зв’язку з введенням воєнного стану із зазначенням строку дії цих обмежень, а також тимчасові обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень повинен зазначатися в указі Президента України про введення воєнного стану.

У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану, з 24 лютого 2022 року тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина, передбачені Конституцією України, а саме:

Також можуть вводитися тимчасові обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб в межах та обсязі, що необхідні для забезпечення можливості запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, які передбачені частиною першою статті 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану"

Гарантії законності в умовах воєнного стану

В умовах воєнного стану забороняються:

Верховна Рада України не пізніше ніж у дев’яностоденний строк з дня припинення чи скасування воєнного стану, якщо чергові або позачергові вибори до відповідних органів мали бути проведені в період, на який було введено воєнний стан, приймає рішення про призначення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих виборів.


17 лютого урок медіаграмотності 

Під час підготовки до єдиного урока медіаграмотності вчителі можуть також використовувати такі посібники, що є у відкритому доступі, в тому числі і з протидії інфодемії:

Назва посібника Клас  Посилання безпосередньо на книжку або уривок

Ре-візія історії: російська історична пропаганда та Україн https://internews.ua/storage/app/media/Re_vision_2019_ua.pdf 

Каліберда М. Шаламов 

МО на заняттях з біології 9-11 кл. https://www.aup.com.ua/mediagramotnist-na-zanyattyakh-z-fizi/ 

Григорович О.

Медіаосвіта на заняттях з хімії 9-11 кл. https://www.aup.com.ua/mediagramotnist-na-zanyattyakh-z-khimii/ 

Філончук З.

Медіаосвіта на заняттях з географії 5-11 кл. https://www.aup.com.ua/mediagramotnist-na-zanyattyakh-z-geogr/ 

Якубовська Е.

Медіаосвіта на заняттях з фізики 5-11 кл. /https://www.aup.com.ua/mediagramotnist-na-zanyattyakh-z-fizi 

Волошенюк О.

Освітні практики із запобігання інфодемії 5-11 кл. https://www.aup.com.ua/osvitni-praktiki-iz-zapobigannya-info/ 

 Г.Дегтярьова та інші

Медіаграмотність і критичне мислення в дошкільному закладі: посібник для вихователя 5-6 р. https://www.aup.com.ua/mediagramotnist-i-kritichne-mislenn/ 

Н.Степанова, Ю.Зоря

Навчальний календарик розвитку критичного мислення для дошкільнят ( 5-6 р.) 5-6 р. https://www.aup.com.ua/navchalniy-kalendarik-rozvitku-krit/ 

Цалик С.

Нариси з історії Криму: поч. 20 ст. 9-10 кл. https://www.aup.com.ua/istoriya-krimu-pershoi-polovini-khkh-st-na/ 

Ю. Зоря

Медіаграмотність для бібліотекарів https://www.aup.com.ua/mediagramotnist-dlya-bibliotekariv/ 

Горленко Г. 

Медіаосвіта на заняттях з фінансової грамотності 9-11 кл. https://www.aup.com.ua/19307-2/ 

Цалик С. 

Нариси з історії Криму у ХХ ст.: 1939-1990 рр. 10 кл. https://www.aup.com.ua/19786-2/ 

Зоря Ю.

Soft skills для розвитку дитини: емоційний інтелект, комунікація та медіаграмотність 3-4 роки https://www.aup.com.ua/soft-skills-dlya-rozvitku-ditini-emociyniy-inte-2/ 

Гринчук Л. 

Медіаосвіта на заняттях з математики 6-11 кл. https://www.aup.com.ua/mediaosvita-na-zanyattyakh-z-matematiki/ 

Дегтярьова Г. 

45 ідей як викладати медіаграмотність дітям 3-4 років 3-4 роки https://www.aup.com.ua/45-idey-yak-vikladati-mediagramotnist-d/ 

Мокрогуз О.

Основи медіаграмотності5-6 класи. Модельна навчальна програма для закладів загальної середньої освіти 5-6 кл/ https://www.aup.com.ua/osnovi-mediagramotnosti-5-6-klasi-mod/ 

Каліберда М.

Як імунні клітини вірус долали: графічний роман 5-7 кл. https://www.aup.com.ua/yak-imunni-klitini-virus-dolali-grafich/ 

Каліберда М.

Щепле-що? Чомучки в пошуках відповідей про щеплення: комікс 1- 4 кл. https://www.aup.com.ua/shheple-shho-chomuchki-v-poshukakh-vidpovidey/ 

Каліберда М.

Про вакцини для учителів: теорія та медіаграмотність   https://www.aup.com.ua/pro-vakcini-dlya-uchiteliv-teoriya-ta-me/ 

Пілот інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» інтеграцією медіаграмотності 5 клас https://medialiteracy.org.ua/tag/585-29/ 

Освітня платформа: Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я: 9 лекцій та відеолекцій 1-11 кл. https://medialiteracy.org.ua/abetka/ 

Медіаграмотність на заняттях з мистецтва 1- 6 кл. https://medialiteracy.org.ua/tag/yak-zrobyty-multfilm/ 

Гуменюк Л., Потапова В.

Практична медіаграмотність https://aup.com.ua/books/mbm/

семінар-нарада із вчителями закладів загальної середньої освіти щодо організації освітнього процесу в 5 класах закладів загальної середньої освіти.

16 лютого 2022 року  https://youtu.be/NkuTHUQhxtc

Здоров'я, безпека, добробут 16:30-17:00

Французька мова 17:00-17:30 

Мистецтво 17:30-18:00 

17 лютого 2022 року https://youtu.be/bPwKzCX09lY

Історія 16:30-17:00 

Етика17:00-17:30 

Російська мова17:30-18:00 

18 лютого 2022 року  https://youtu.be/ohgffAjWV-4

Українська мова14:30-15:00

Українська література15:00-15:30

Інтегрований курс літератури15:30-16:00

Зарубіжна література 16:00-16:30

Вчителі нашої школи прийняли участь у всеукраїнському флеш-мобі до дня безпечного інтернету. 

Загальношкільні батьківські збори .pptx

Учні нашої школи підготували інформаційні плакати до Дня збройних сил України

педрада 291121.pptx
Заходи. 16 днів проти насильства.docx
Заходи. Тиждень доброчесності.docx

З 18 жовтня 2021 року Одеська область перейшла в "червону" зону карантину. В зв'язку з чим заклади освіти переходять на дистанційну форму навчання. Для реалізації дистанційного навчання наша школа буде працювати з учнями через українську платформу онлайн-навчання Рrosvita

Вчитель історії Максимчук Іван Іванович провів з учнями 11 класу віртуальну подорож «Герої нашого часу».

Вчителька історії Самєдова Оксана Анатоліївна з учнями 9 - 11 класів провела Поле чудес на тему "Козацькому роду нема переводу"

Учні 11 класу випустили тематичну газету присвячену дню козацтва "Козацькому роду нема переводу"

План заходів на тиждень з 11.docx

До дня Всесвітнього дня тварин відбулась онлайн-виставка домашніх улюбленців учнів школи

МІЙ ДОМАШНІЙ УЛЮБЛЕНЕЦЬ 2.mp4

Вчителька історії Самєдова Оксана Анатоліївна провела з учнями школи виховний захід присвячений 80-тій річниці трагедії Бабиного Яру


До дня народження видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського в нашій школі пройшов марафон уроків на природі

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Глибоке. Здоровий спосіб життя.ppt
Виступ команди.MOV

Сьогодні в нашій школі відбулась інавгурація президента учнівського самоврядування школи. Був підписаний меморандум про співпрацю між директором школи Панчевою Т.Ф.  та новообраним президентом шкільного самоврядування Дубровець Р.П.. Також була представлена команда учнівського самоврядування:

Плингев Дар'я

Добровольська Катерина

Стоянова Тетяна

Трохлюк Оксана

Калін Адриан

Бодлак Дмитро

План заходів Тиждень з фізичної культури.docx

На урочистій лініці були оголошені результати виборів лідера учнівського самоврядування. З великим відривом (42 голоси) перемогла команда 11 класу, а президентом учнівського самоврядування в нашій школі став учень 11 класу Дубровець Роман. 

В нашій школі відбулися вибори лідерів учнівського самоврядування. В голосуванні приймали участь учні 5-11 класів та працівники закладу.

Голосування пройшло за всіма правилами, без порушень.

Заходи попередження проявів жорстокого поводження з дітьми.docx

Свято першого дзвоника та початок нового 2021/2022 навчального року

Після урочистої лінійки класні керівники разом зі своїми учнями провели перший урок, присвячений 30 років незалежності України

З учнями нашої школи провели лекцію представники Громадського центру правосуддя, з питань безпеки життєдіяльності під час літніх канікул.

Учні нашої школи прийняли участь у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «ДЖУРА» 

Склад рою «Козацьки діти»:

Белінський Іван Максимович

Белінська Марія Савеліївна

Бодлак Дмитро Олександрович

Воробйова Аліна Дмитрівна

Калін  Адріан Ігорович

Монастирліу Анна Сергіївна

Попов Рінат Леонідович

Сербінов Микола Романович

Ватра Рій Козацькі діти.mp4
Впоряд Рій Козацькі діти.mp4

Учні 10,11,6 класів навели порядок біля монумента Слави

Спортивні змагання з футболу між учнями 8 класу. 

Вчителі нашої школи в рамках акції "Посади дерево" висадили  садженці дерев біля Спасо-Преображенського жіночого монастиря

Виховний захід щодо протидії кібербулінгу. Провела вчителька Самєдова Оксана Анатоліївна для учнів 8 та 9 класів.

В нашій школі відбувся марафон відкритих уроків. В ньому прийняли участь:

 Панчева Тетяна Федорівна 

урок геометрії у 8 класі 

за темою: "Подібність трикутників. Розв'язування практичних задач"


Гажа Алла Євгенівна 

урок англійської мови у 3 класі 

за темою: "Мій день"


Барбан Марія Анатоліївна 

урок алгебри у 7 класі 

за темою: "Квадрат різниці двох чисел"

 Максимчук Іван Іванович 

урок всесвітньої історії у 10 класі 

за темою: "Китай в міжвоєнний період 1918-1939рр."


Учениця 4 класу Бойко Анастасія захищала роботу в рамках районного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

“Кіт – хранитель домашнього вогнища

та янгол-охоронець кожного будинку”.

Учні нашої школи вітали жінок зі святом 8 березня

Мерцішор - свято початку весни
















Міжнародний день рідної мови

«Це мова моя, це мова моєї країни».

Школа стане справжнім вогнищем

культури тільки тоді, коли в ній панує

 чотири культи: культ Батьківщини, культ

людини, культ книги і культ рідного слова.

В. Сухомлинський

    Ці слова Василя Сухомлинського стали епіграфом Декади української мови, яка тривала з 22.02.20-26.02.20 року в Глибоківській школі під керівництвом вчителів української мови Срантіла О.А. і Монастирліу В.А. Міжнародний день рідної мови відзначає кожна культурна людина, яка усвідомлює, що мова є безцінним надбанням людства. Адже мова – душа народу: нема мови – нема народу. Саме про це варто розмовляти педагогам зі своїми учнями. Тому цього року програма предметної Декади як завжди була насиченою. Учні мали змогу поринути в багатющий світ краси й принад  української мови.

    У рамках Декади було проведено:

·        написання диктанту єдності українською мовою   “Україна в нас одна” (4 -11 класи);

·        викладка в шкільній бібліотеці “Мова – душа народу”;

·        тематичні уроки “Мова нас єднає” ( 1-11 класи);

·        інформаційна хвилинка  на тему: “Українська мова в світі” (1-11 клас);

·        конкурс читців творів українських поетів про рідну мову (  3-11 класи );

·        ток –шоу «Мова нас єднає» 6-11 класи

·        конкурс “Казкар” - 1-4 класи;

·        виготовлення макету дерева з висловами про мову “Дерево мови”;

·        виставка літератури у шкільній бібліотеці “Рідну мову бережи”;

·        конкурс серед учнів на кращий малюнок до творів українських дитячих письменників (1-11 класи)

·        конкурс «Найкращий зошит з української мови у  кожному класі»

·         конкурс «Містер і Міс каліграфія»

·        колаж газети «Слово до слова – складається мова»

 

   Декадою мови лише підведено певну риску під нашими досягненнями, але вчителі української мови  Сарантіла О.А. і Монастирліу В.А. не припиняють напруженої повсякденної роботи над піднесенням престижу державної мови, що є завданням кожного свідомого громадянина нашої країни.

   Аналізуючи зазначені заходи, слід зазначити, що проведення предметної декади сприяє не тільки поглибленому вивченню  української мови в межах шкільного курсу, а й розвитку особистісних якостей учнів, активізує їх розумову діяльність, сприяє появі в учнів внутрішніх мотивів до навчання, до подальшої самоосвіти, саморозвитку, самовдосконалення, сприяє зближенню вчителя і учня.


Захід присвячений афгансько-радянській війні 1979-1989рр. Захід "Відлуння афганских гір".

 Привітання учнів початкової школи, зі святом Святого Миколая від Татарбунарського міського голови А.П. Глущенко.

 Природоохоронна виставка-акція «Ялинка» 

Конкурс - виставка «Український сувенір»

Дякуємо всім учням школи та батькам, які прийняли участь у природоохоронній виставці-акції "Ялинка" та "Український сувенір". 

Найактивнішими були учні 1 класу. Прийняли участь у районній виставці такі роботи учнів: "З Новим роком"- Крянга Софія (1 кл.), «Свято наближається»- Згурський  Нікіта (1 кл), "Казкова ніч"- Нікульча Аделіна (2 кл.), "Зимова альтанка"- Мікітіна Поліна (5 кл.), "Стежинка до дому" - Монастирліу Даніїл (6 кл.), "Подарунок рідної Землі"- Аконі Дарія (6 кл.), "Новорічний вінок"- Белінська Марія (7 кл.), "Новорічний дзвоник"- Чеботар Олена (9 кл.), "Новорічна іграшка" - Монастирліу Анна (9 кл.), "Чарівний подарунок" - колективна робота учнів 8 класу, "На щастя" - Калін Адріан (9 кл.)                                          Конкурс -виставка "Український сувенір".  У районній виставці прийняли участь такі роботи учнів "Млин"- Нікульчи Аделіни (2 кл.), «Моя квітуча Україна на планеті Земля»- Кірік Олександр (3 кл.), Підкова та мішечки «На щастя»- Плингев Іван (3 кл.), "Наша оселя" - Дедю Наталя (10 кл.), «Мальовнича Україна»- Нікітенко Діана (10кл.). Ви всі, дуже молодці! Творчих Вам успіхів та натхнення у подальших конкурсах та виставках.

Свято Посвята в барвінчата

план роботи листопад.docx
Пед.читання

 Графік проведення

 перевірочних  контрольних робіт

учнів КЗ «Глибоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

з навчальних предметів за ІІ семестр 2019/2020 н.р.

УВАГА! КАРАНТИН.

в Україні - карантин через коронавірус

Відповідно до наказу МОН України №1/9 -154 від 11.03.2020 року в школі запроваджується карантин з 13.03. - по 03.04. 2020 р. 

Будьте здорові.

У зв’язку з поширенням коронавірусу в світі Кабінет міністрів ввів карантин в Україні.

Про це повідомила народоний депутат Вікторія Сюмар на своїй сторінці у Facebook.

Він триватиме з 12 березня по 3 квітня та передбачає такі обмеження:

Також буде закрита більша частина КПП. З 219 лишиться 49.