Мінна безпека

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі – Міністерство) спільно з партнерами: проектом Dovidka.info та благодійною організацією “Смарт ангел” створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці.

У цих відео – правила поведінки, які можуть вберегти життя.

З метою підвищення рівня обізнаності, пов’язаної з мінною безпекою, жителів регіону та особливо дітей, звертаюся до Вас з проханням розглянути можливість розміщення, розповсюдження вказаних відео на доступних інформаційних ресурсах. Ознайомитись з інформаційними матеріалами та відео можливо за посиланнями:

OBKL_2.jpg

 Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації. 

Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. У Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації. 

Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. У новому відео (https://youtu.be/698AISIpi0Y) від Dovidka.info та МінРеінтеграції на YouТube-каналі SPRAVDI пояснюємо дітям, що обачність нині на першому місці. А також розповідаємо основні правила поведінки з вибуховими предметами. Покажіть це відео вашим дітям та порадьте ознайомитись. Це може врятувати життя. 


від Dovidka.info та МінРеінтеграції на YouТube-каналі SPRAVDI пояснюємо дітям, що обачність нині на першому місці. А також розповідаємо основні правила поведінки з вибуховими предметами. Покажіть це відео вашим дітям та порадьте ознайомитись. Це може врятувати життя. 


Третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Батьки мають розповідати про міни дітям, аби їх уберегти. Ваші діти мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види. І знати, як діяти, коли знайшов міну. 

ROLYK_MINY_1_v5.mp4
Міни_сценарій_моушн
Enot_01_digital_v09_1.mp4
Enot_02_digital_v10.mp4
Enot_03_digital_v13_1.mp4