úvod

Pozývame vás na súťaž vo freestyle slalome, ktorá sa uskutoční v sobotu 19. augusta 2017 v Športovej Hale Mladosť v Bratislave (Trnavská 39). Korčuliari budú súťažiť v troch kategóriách: speed slalom, freestyle battle, high jump. Vítame nových ako aj skúsených korčuliarov bez vekového obmedzenia. Povolené typy korčulí sú inline a dvojradovky. V prípade dostatočného počtu účastníkov otvoríme juniorské (menej ako 16 rokov) aj seniorské kategórie.

Súťaž je súčasťou World Slalom Series ako tzv. 1-cone (100 bodov). Disciplíny sa budú rozhodovať podľa aktuálnych 2017 WSSA pravidiel.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1602478196438791/

Registrácia

Registrácia je otvorená. Kliknite prosím na Registration link na vrchu stránky.

Sponzori

SEBA Skates, korcule.com, IBL Software Engineering

Poplatky

Súťaž je otvorená pre verejnosť a diváci neplatia vstupné. Registračný poplatok pre závodníkov je 10 EUR. Špeciálne, ak máte záujem len o jednu z disciplín speed slalom alebo high jump, tak si môžete uplatniť zľavnený poplatok 5 EUR. Súťažiaci, ktorí nastúpia vo viac ako jednej disciplíne a súťažiaci, ktorí sa chcú zúčastniť freestyle battle platia plný registračný poplatok 10 EUR.

Organizátori zabezpečia pitný režim. Účastníci si sami hradia ostatné náklady ako napr. na ubytovanie a stravu.

Rozhodcovia

  • Hlavný rozhodca: Tomáš Pour (CZE)
  • Rozhodca: Anna Horvath / Sándor Duma (HUN)
  • Rozhodca: Ingrid Švajčiaková / Boris Burger (SVK)

Voľné korčuľovanie

Hala je pomerne veľká a časť priestoru chceme vyhradiť pre voľné korčuľovanie, približne 23 x 14m ale môže sa priebežne aj trošku zmenšiť podľa požiadaviek jednotlivých súťažných disciplín. Najlepší čas na voľné korčuľovanie je poobede medzi 12:30 - 17:30, pretože doobede do 12:00 potrebujeme viac priestoru na speed slalom disciplínu.

Miesto a doprava

Priestory v ŠH Mladosť majú 30 x 42 m. Povrch je klasická palubovka. Vedľa haly sa nachádzajú potraviny Kaufland s veľkou garážou, kúsok ďalej je obchodné centrum Polus.

Hala sa je ľahko dostupná autom, aj mestskou hromadnou dopravou. Nachádza sa na autobusovej zastávke Sabinovská (Kaufland). Stojí tu autobus 61 (len 10 minút z Hlavnej vlakovej stanice), autobusy 39 a 63, trolejbusy 204, 205.

Ak idete po diaľnici od Brna, najjednoduchšie je využiť obchvat cez Petržalku (za tunelom Sitina pokračujte do Petržalky cez most Lafranconi, za mostom pokračujte po pravej strane na Žilinu a D1, pokračujte diaľnicou okolo Auparku, prejdite znova cez Dunaj Prístavným mostom a na jeho konci opustite diaľnicu cez Exit Prievoz na Bajkalskú ulicu.

Smerom z Maďarska ak idete po M1 a neskôr M15, môžte sa vyhnúť slovenskej diaľnici tak, že pri Rajke zídete exitom 14 na starú cestu, využijete starý hraničný priechod Rajka a prejdete cez Rusovce do Bratislavy. V Petržalke a špeciálne pred Prístavným mostom sledujte návestia na Žilinu a D1, prekročte Dunaj, a na konci mosta zídite výjazdom Prievoz na Bajkalskú.

časový PlÁN

Prosím berte tento rozpis orientačne, konkrétne časy sa budú posúvať na základe počtu účastníkov v jednotlivých disciplínach.

Pozrite si prosím anglickú verziu časového rozpisu.