O mnie / o nas

FOTOGRAFIĄ zajmuję się od ok. 35 lat (...), co zaowocowało szerokim i długofalowym doświadczeniem w tej dziedzinie. Od 2013 r. występuję pod marką "FOTOGRAFIA Remigiusz Grudzień", a od 2016 r. prowadzę Studio Foto Wilanów, zlokalizowane w Miasteczku Wilanów.

Zaczynałem fotografować analogowymi aparatami małoobrazkowymi:

Practica MTL 3 i MTL 5 z obiektywem 50mm f1/1,8

Fotografowałem również na średnim formacie (6x4,5 i 6x6 cm), m.in. Pentax'em 645, Pentacon Six, Start 66, a także okazjonalnie na dużym(!) formacie Arca Swiss :-)

...

Obecnie fotografuję sprzętem firmy Canon w połączeniu z bardzo jasnymi (f1/2,8) obiektywami wysokiej klasy Canon i Sigma - doświetlając scenę (tylko w razie potrzeby) m.in. lampami Metz i Nissin, a w studio w oparciu o profesjonalne oświetlenie ELFO, co gwarantuje mi zapewnienie wysokiej jakości zdjęć i osiąganie ciekawych efektów!!!

W Studio Foto Wilanów oferuję szeroki zakres usług w zakresie fotografowania osób (od samej twarzy - zdjęcia biometryczne do dokumentów; poprzez popiersia - zdjęcia do dyplomów, wizerunkowe, biznesowe, do portali społecznościowych; do całych sylwetek i grup osób - zdjęcia pamiątkowe, wizerunkowe, rodzinne, portrety grupowe), a także produktów (głównie zdjęcia katalogowe do Internetu, prasy, ulotek i katalogów).

Ponadto dysponuję przenośnym zestawem oświetleniowym, pozwalającym na stworzenie warunków studyjnych w siedzibie klienta lub wybranym przez niego miejscu (w firmie, w domu, w restauracji, itp.), a także w plenerze.

Aby zaoferować klientom najnowocześniejsze usługi - po przejściu pełnej ścieżki certyfikacji - współpracuję również z Google - jako Rekomendowany Fotograf Google w ramach projektu Street View w Mapach Google od 2013 r. - od kiedy Street View jest dostępne dla firm/organizacji/instytucji, w tym Programu Certyfikacji Hotelowej z ekskluzywnymi uprawnieniami do realizacji projektów Street View w Mapach Google w hotelach i innych obiektach noclegowych. Przygotowuję wirtualne wycieczki i galerie internetowe do wirtualnych wizytówek Google+, a także tworzę i konfiguruję wirtualne wizytówki i miejsca na Mapach Google. Początkowa przyznana licencja obejmowała 2 województwa, następnie całą Polskę, a obecnie obejmuje cały świat (z wyłączeniem Chin).

Canon 70D

Zapewniając obsługę fotograficzną na wysokim poziomie, w kontaktach z klientami posługuję się językiem polskim i angielskim.

FOTOGRAFIA Remigiusz Grudzień
PHOTOGRAPHY Remigiusz Grudzień
PHOTOGRAPHY Remigiusz Grudzień

/