Zdjęcia wykonuję od kiedy pamiętam. Możliwe, że już siedząc w brzuchu rodzicielki, jako mała fasolka, fotografowałem łożysko od środka, czekając cierpliwie, żeby po raz pierwszy wyzwolić spust migawki i uwiecznić minę ulgi mojego ojca, że nie jestem czarny...
Tak, wiem - mam dziwny humor, czasami kiczowaty, czasami żenujący. Ja osobiście, nazwałbym go "wysublimowanym" - do tego musicie przywyknąć.
Poniżej przedstawiam Wam, kilka przykładowych sesji, które mam już za sobą. Są to zdjęcia wykonane na przestrzeni dwóch lat, które, według mojej skromnej opinii, wyszły naprawdę dobrze, jak na początek przygody pracy z obiektywem i żywym człowiek, po jego drugiej stronie. Miejcie też proszę na uwadze, że moje umiejętności obróbki zdjęć, jak i samego fotografowania udoskonaliły się od tamtego momentu. Jestem zdecydowanie bardziej pewny siebie i swoich umiejętności - miejmy nadzieję, że przełoży się to na efekty i obie strony będą zadowolone.
Na ten moment poszukuję ludzi odważnych, tych którzy lubią pozować, ale i tych, którzy nie czują się, aż tak komfortowo przed obiektywem, a mimo to chcą dać mi szansę wykazać się i udowodnić, że coś niecoś potrafię 🤪
Zapraszam wszystkich chętnych na sesje, gwarantuje, że to nic strasznego i jestem pewny, że dobrze będzie nam się współpracowało.
@erikku_photographer