",,Grappig om te zien dat heel je leven ontregeld wordt door een plastic kaartje... Geen eten, niet kunnen afrekenen, betalen.” .... ING erkende de problemen en bood excuses aan voor het ongemak.
Gisteren was er ook al een storing bij Rabobank waardoor klanten problemen hadden met internetbankieren. De Rabobank ging er vanuit dat er iets mis ging bij de update van de database
* Alles hangt aan een ... flinterdun Internetdraadje
Werken aan systemen die daar niet of minder afhankelijk van zijn is een belangrijke uitdaging waar wij u graag voor uitnodigen.
* Wij verzorgen lezingen en workshops over het geldstelsel, alternatieven, armoede met de oorzaken en gezonde uitgangspunten voor een samenleving waarin er genoeg is voor iedereen. www.ffrmnetwork.org
#innovation #design #education #development #sustainability #mindset #geld #armoede