Konkurs szkolny zakończony

U NAS KAŻDY WYGRYWA

Konkurs trwał od 1.07.2019. Zamknięcie konkursu nastąpiło 14.09.2019 o godz. 13:00. W konkursie wygrywały osoby, które poprawnie wypełniły kupon konkursowy, dołączyły paragon lub xero za zakupy dokonane w sklepie SKY LINE, dostarczyły go do godz. 13.00 dnia 14.09.2019 do sklepu przy ul. Nurskiej 33 w Małkini.

Do wygrania były cenne nagrody: Mini wieża HiFi HYUNDAI, Mikser Zelmer, Komplet noży Magdy Gessler, 24-częściowy komplet sztućców WAVE, Słuchawki sportowe douszne i poduszka PIES, Kuchenka elektryczna MESKO, Suszarka do włosów Philips, Ochraniacze na nogi i łokcie, Miseczki do sosów, Gra FARAS, Art. szkolne i wiele innych.

Najwyższe kwoty zakupów zwyciężały w kolejności malejącej.

Wszystkim naszym Klientom dziękujemy serdecznie za zakupy w naszym sklepie. Jest nam niezmiernie miło, że po raz XIII możemy podziękować Państwu za udział w konkursie szkolnym. Cieszymy się, że jesteście Państwo z nami już 13 lat i że możemy uhonorować zwycięzców nagrodami. Mamy nadzieję, że nagrody przyniosą Państwu wiele radości. Ponieważ w konkursie wzięło udział więcej osób, niż 20 nagrodzonych miejsc, przygotowaliśmy dla nich drobne upominki tak, aby w ten sposób każdemu podziękować za udział w konkursie.

Po odbiór nagród zapraszamy od poniedziałku 16.09.2019r. od godz. 9.00 w sklepie przy ul. Nurskiej 33.

I miejsce, Mini wieża HYUNDAI ...

II miejsce, Mikser Zelmer ...

III miejsce, Komplet noży Magdy Gessler

IV miejsce, 24-częściowy komplet sztućców WAVE

V miejsce - słuchawki sportowe douszne i poduszka PIES

VI miejsce - Kuchenka elektryczna MESKO

VII miejsce

VIII miejsce

kolejne nagrody...
Organizatorem konkursu jest firma F.H.U. Sky Line, ul. Wyszyńskiego 20, 07-320 Małkinia Górna. Organizator dokona wszelkich starań, aby wszystkie nagrody były sprawne i w pełni funkcjonalne, jednak w przypadku wady produktów przydzielonych w nagrodach nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.

O wygranych można dowiadywać się od 16 września 2019 w sklepie – ul. Nurska 33 lub telefonicznie tel. 0297455956. Szczegóły, zdjęcia nagród na stronie www.e-skyline.pl w zakładce „Konkurs”.

Dziękujemy. Robert Najmoła wraz z pracownikami Anią, Edytą i Krystyną.