W obiektywie

Otoczony sosnami Dom na Wzgórzu to dobre miejsce do wypoczynku. Położony jest przy zacisznej ulicy Zdrojowej, 100 metrów od centrum Jastarni, pełnego turystycznych rozmaitości i niespełna 100 m od morza. Usytuowanie domu najlepiej sprawdzić na zawsze obiektywnej mapie . Półwysep Helski to fantastyczne miejsce do uprawiania wielu sportów, w tym turystyki pieszej ale i rowerowej. W okolicy jest wiele ścieżek rowerowych a my oferujemy zadaszone miejsce do przechowywania rowerów.

Cała działka została przygotowana i zagospodarowana aby w pełni służyła naszym gościom. Zapraszamy do altany lub pod wiatę. Na świeżym powietrzu zawsze przyjemnie wypić kawę lub herbatę, zjeść posiłek, poczytać lub pogawędzić. Jeżeli trafi się deszczowy dzień to również spod dachu łatwiej obserwować okoliczności przyrody.

Dodatkowo z myślą o najmłodszych dzieciach przygotowaliśmy mini placyk zabaw. Nieco większy, dobrze zorganizowany i wyposażony jest nieopodal. Dla miłośników grilla mamy również wolno stojący, murowany grill.