Regulamin


Witamy Państwa serdecznie i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa Państwa czyli naszych Gości.

Przyjazd i płatność

Pokoje wynajmowane są na doby. Doba rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. W dniu przyjazdu, lub w kolejnym dniu pobytu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju, prosimy o uzupełnienie Karty Gościa i dokonanie płatności pozostałej należności. W trakcie pobytu nie ma możliwości renegocjacji warunków pobytu (cena, termin).

Pobyt

W momencie, gdy otrzymujecie Państwo od nas klucz do pokoju, stajecie się gospodarzami tego pokoju. Prosimy o zachowanie porządku i czystości zarówno w pokoju jak i w całym domu. Każdy z Państwa otrzymuje również klucze do drzwi wejściowych głównych. W godzinach 22.00–7.00 prosimy o zamykanie drzwi za sobą.

Zachowanie Gości nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych.

Obiekt świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o zgłaszanie ich właścicielowi lub administratorowi.

Osoby nie będące gośćmi mogą na terenie Domu na Wzgórzu przebywać wyłącznie za wcześniejszą zgodą gospodarzy lub administatora, nie dłużej jednak niż do godz. 22.00. Gość pensjonatu nie ma prawa przekazywać pokoju innym osobom.

Cisza nocna. Obowiązuje w godzinach 22.00-7.00. Prosimy o uszanowanie spokoju innych Gości.

Zwierzęta. Kochamy zwierzęta ale nie przyjmujemy ich w naszym domu.

Palenie tytoniu. We wszystkich pomieszczeniach obwiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu (również w łazienkach i na balkonach)! Osoby palące zapraszamy do wyznaczonego miejsca na zewnątrz domu.

Urządzenia elektryczne. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe w pokojach zabronione jest używanie grzałek, żelazek, i innych urządzeń elektrycznych, nie stanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy telefonów i innych urządzeń RTV / komputerowych.

Sprzątanie. Pokoje sprzątane są przed przyjazdem Gości. W razie potrzeby udostępniamy Państwu odkurzacz.

Grill. Zapraszamy do skorzystania z wyznaczonego miejsca na grilla. Zakup węgla i posprzątanie popiołu należy go gości.

Kuchnia. Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z kuchni, jednak prosimy o nie przygotowywanie potraw aromatycznych, szczególnie z ryb (duszenie, smażenie, gotowanie). Prosimy o nie pozostawianie w kuchni własnych produktów spożywczych oraz pozostawienie kuchni w czystości.

Przedmioty wartościowe. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia Gości.

Ewentualne szkody. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z ich winy lub winy odwiedzających ich gości. Prosimy o powiadomienie o wystąpieniu szkody i niedokonywaniu napraw we własnym zakresie.

Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć łóżko (na którym śpią dzieci) przed zamoczeniem i zabrudzeniem, w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń.

W przypadku zgubienia kluczy, koszt dorobienia wynosi 50.00 zł.

Naruszenie zasad. W przypadku naruszenia zasad Regulaminu, możemy odmówić dalszego pobytu osobie, które te zasady naruszyła. Goście zobowiązani są do niezwłocznego zastosowania się do poleceń gospodarza i administratora, w szczególności zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia.

Wyjazd

W ostatnim dniu pobytu, przed opuszczeniem pokoju, ten zamiar należy zgłosić administratorowi celem odbioru pokoju i kluczy. Pokój należy opuścić do godz 10.00.

Z góry dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu.

Życzymy miłego wypoczynku i pięknej pogody

Regulamin pensjonatu podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej www.domnawzgorzu.info.pl, oraz w drukach znajdujących się w każdym pokoju pensjonatu. Regulamin niniejszy zatwierdzony został przez właściciela oraz administrację pensjonatu i obowiązuje od dnia 18 czerwca 2016 r.