Травень 2021

30 травня 2021

Ось і закінчився навчальний рік у нашому дивовижному Бахмутському міському Центрі технічної творчості дітей та юнацтва . Це був яскравий, емоційний, насичений рік, сповнений нових знайомств, успіхів і досягнень, приємних сюрпризів. Сьогодні ми підвели підсумки цього року та нагородили найактивніших наших вихованців, переможців міських та обласних конкурсів та змагань. Закінчилися навчальні будні. У всіх попереду літні канікули, попереду чекають веселі літні подорожі, цікаві ігри та забави.

Ми розлучаємося з вами на канікули. Відпочиньте гарненько, наберіться сил і вражень, а потім - зустрінемося у новому навчальному році.

20 травня 2021

Цей день присвячений гордості нашого народу - українській вишиванці !

20 травня 2021

У третій четвер травня традиційно святкують День вишиванки, яка є символом здоров’я та краси, щасливої долі й родинної пам’яті, любові та вірності в сім’ї. Цього року свято припало на 20 травня. У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Візитівкою українського народу є вишитий одяг. Вихованці гуртка «Компо-Знай-Ка» (гурток комп’ютерних технологій, керівник Сапронова Д.О. ) також долучилися до цього яскравого і патріотичного свята : гуртківці взяли участь у вікторині «День української вишиванки» та була проведена година спілкування «Вишиванка- символ Батьківщини». Цінуємо українські традиції , пишаємось тим, що ми - українці!

15 травня 2021

Міські змагання з токарної обробки деревени "Майстер золоті руки". Величезна частина деталей різних предметів і механізмів створюється в токарному цеху: на спеціальних верстатах металева заготовка обертається з великою швидкістю, а навчена людина, шляхом зрізання з неї шарів матеріалу, надає виробу потрібну форму.

Нажаль, багато людей у наші дні не вважають престижною роботу в цеху або на будівельному майданчику. Але чим менше охочих отримати робочу спеціальність, тим цінніше вважаються такі фахівці, бо вони затребувані на багатьох підприємствах - промислових, комунальних, монтажних, ремонтних тощо. Вперше хлопці знайомляться з професією токаря ще на уроках праці в середній школі. 15 травня Бахмутський міський Центр технічної творчості дітей та юнацтва провів 16-й міський конкурс з токарної обробки деревини «Майстер – золоті руки» на базі майстерні Бахмутської школи №5 з профільним навчанням.

Тож, з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, підготовки їх до самостійної трудової діяльності, виховання естетичного смаку, популяризації виготовлення виробів із деревини, подальшого розвитку й удосконалення роботи гуртків технічної творчості учнів із закладів загальної середньої освіти стало традицією в Бахмутському ЦТТДЮ щорічно проводити конкурс із виготовлення різних цікавих виробів із дерева.

Конкурс проводився за двома віковими категоріями: 5-6 класи (випилювання), 7-9 класи (токарна обробка). У конкурсі взяли участь учні Бахмутських шкіл №2,4,5,7,18,24.

Усі учасники досить вдало та вчасно впоралися з завданнями.

За підсумковими протоколами журі визначило переможців у номінації випилювання:

І місце – Швець Єгор, учень Бахмутської ЗОШ

№ 5, керівник Ткалич І. А..;

ІІ місце – Буцьківський Олександр, учень Бахмутської ЗОШ № 24, керівник Немудрякін А. Г.;

ІІІ місце – Андруник Денис, учень Бахмутської ЗОШ №18 імені Дмитра Чернявського, керівник Пімінов Ю. О.

У номінації токарна обробка:

І місце - Навроцький Владислав, учень Бахмутської ЗОШ №24, керівник Немудрякін А. Г.;

ІІ місце – Коломойцев Олег, учень Бахмутської ЗОШ №5, керівник Ткалич І. А.;

Учасники були відзначені грамотами Бахмутського ЦТТДЮ, а переможці отримали подарунки від депутатів Бахмутської міської ради партії "Порядок" . Конкурсні роботи представлені на виставці Бахмутського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва, де всі бажаючі можуть оцінити вправність майстрів-учасників міського змагання «Майстер – золоті руки»

15 травня 2021

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.Цього року святкування Дня Європи в Україні припадає на 15 травня. Це вже 19-й День Європи, який відзначатиме Україна. Тож, керівники гуртків, Пелипенко Анастасія та Єфімов Дмитро провели виховний захід, на якому розповіли про історію свята, згадали разом з дітьми про минулі святкування Дня Європи в Україні нашому місті Бахмут, а також про особливості святкувань та традицій в різних країнах Європи.

15 травня 2021

Сім'я - це найголовніша цінність в нашому житті. Чимало свят в календарі присвячені як сім'ї в цілому, так і окремим її членам. 15 травня відзначається Міжнародний день сім'ї 2021, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. А 8 липня відзначається державне свято День сім'ї України.

День сім'ї, особливе свято! Бажаємо, щоб дім був повною чашею, панувала довіра, підтримка, любов! Нехай гармонія буде у вашій владі!

14 травня 2021

Міжнародні організації вже п'ятий рік працюють в Україні, допомогаючи переселенцям та жителям Донбасу. В партнерстві з міжнародною організацією Clovek v ohrozeni SlovakAid та Запорізьким благодійним фондом "Посмішка дитини" завершилися ремонтні роботи в кімнаті психологічної підтримки дітей, в рамках проекту "ПОЛІПШЕННЯ СТІЙКОСТІ ТА УМОВ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД КОНФЛІКТУ НА СХОДІ УКРАЇНИ, ЗА ДОПОМОГОЮ МАТЕРІАЛЬНОЇ ТА ПСИХОСОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ" в Бахмутському міському Центрі технічної творчості дітей та юнацтва. Проект має на меті пом'якшити наслідки тривалого збройного конфлікту на сході України для дітей та дорослих. Спільно створюються кращі умови для психо-соціальної підтримки місцевого населення на сході України. Проект реалізується у співпраці з міжнародною організацією "Людина в біді" у партнерстві зі Словацьким агентством по міжнародному співробітництву з розвитку.

9 травня 2021

4 травня 2021

Цієї неділі, 2 травня, православні християни святкували Великдень. Це світле свято в пам’ять про диво воскресіння Сина Божого відзначається християнами всього світу протягом багатьох століть. Для українців Великдень — основне річне свято. Його традиції передаються з покоління в покоління, і багато з них виконуються і в наш час.З освяченими пасками люди поспішають додому. Сідають за святковий стіл і розговляються. Першою їдять свячену писанку, або крашанку, потім паску, а далі решту страв. І це не святковий сніданок, а урочиста трапеза – священнодійство.

Всі три дні свята ходять у гості. За народними повір’ями, три дні великодніх свят радіє все на землі і в небесах суще. І є в ці три дні така мить, коли Господь відкриває небо, щоб почути і виконати одне заповітне бажання кожної людини, в якої чисте серце.

Тому до Великодня рекомендувалося помиритися навіть із затятим ворогом, кожному прогнати з серця ненависть, зло, заздрість.