Квітень 2020

29 квітня 2020

29 квітня відзначають день джинсів. Спочатку джинси були призначені, як робочий одяг для фермерів. Це були штани з цупкої бавовняної тканини, вперше придумані американським підприємцем Ліваєм Страусом. Завдяки своїй дешевизні та цупкості джинсова тканина користувалася попитом. Зараз джинси є у кожного та відносяться до повсякденного одягу. Але що робити, якщо джинси уже стали не по розміру або просто вже мають непрезентабельний вид? Завдяки своїй виносливості джинсова тканина може проходити чимало перетворень. Наприклад, з поношених джинсів можна пошити фартух, спідницю або сумку і це ще не все перелік. Джинси пригодяться при виготовленні декоративних подушок, різних органайзерів, косметичок і взагалі чого забажає Ваша фантазія. Керівник швейного гуртка "Майстриня" Юлія Безсмертна, дала майстер клас - друге життя непотрібних речей, що можна зробити зі старими джинсами.

26 квітня 2020

Запаліть свічку пам’яті в знак пам’яті про ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи.

За різними даними, від 600 до 800 тисяч осіб зі всього СРСР брали участь у ліквідації наслідків на ЧАЕС. Від 4 000 до 10 000 осіб загинуло від наслідків вибуху. Понад 70 тисяч з них стали інвалідами. Під радіоактивне випромінювання внаслідок вибуху у Чорнобилі потрапило 1,9 млн людей в Україні.

В цю статистику не входять лікарі, які отримали опромінення, лікуючи заражених радіацією людей. В цю статистику не ввійшли люди, які померли від супутніх хвороб, проте отримали променеву хворобу чи рак внаслідок опромінення. В Цю статистику не ввійшли родичі ліквідатоів, які отримали від них дозу радіації. Прямо на місці аварії померла 31 людина – це персонал ЧАУС та пожежники, які першими приїхали на місце аварії та ліквідовували пожежу.

Стержні графіту були розкидані всюди, пожежники отримали настільки велику дозу радіації, що блювали та втрачали свідомість на місці. Вони усвідомлювали, що гасячи пожежу отримують дозу радіації несумісну із життям, проте продовжували свою роботу заради порятунку наших життів.

Якби пожежники, які першими приїхали на аварію не локалізували горіння навколо четвертого реактору – пожежа могла б розповсюдитись на інші енергоблоки і наслідки катастрофи були б в рази більшими.

Світла пам’ять всім тим, хто поклав свої життя борячись із невидимим ворогом – радіацією.

Запаліть свічку пам’яті в знак пам’яті про ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи.

19 квітня 2020

Вихованці Бахмутського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва з захопленням, натхненням готувались до Великденого свята! Бажаємо всім здоров'я, добробуту, наснаги та миру! Зі святом Великодня!

18 квітня 2020

Від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа стає світлішою, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

12 квітня 2020

Минув ще один тиждень карантину. І що ми маємо?! Наші маленькі вихованці Бахмутського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва радують нас своїми здібностями творити. Керівники гуртків вдячні всім, хто продовжує заняття в онлайн режимі. Будьте здорові і до швидкої зустрічі!

11 квітня 2020

Весна іде, весні дорогу! У нашому центрі відбувається весняне перевтілення. Кипить робота, дезінфекція проводиться по повній програмі. Чекаємо закінчення карантину і поспішаємо порадувати своїх гуртківців оновленим інтер'єром!

7 квітня 2020

Вихованці Бахмутського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва плідно та творчо проводять позашкільний час! Дякуємо батькам та дітлахам за терпіння, розуміння та підтримку один одного!

3 квітня 2020

Ще один тиждень карантину пролетів. А наші маленькі вихованці Бахмутського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва з нетерпінням чекають зустрічі зі своїми улюбленими творчими заняттями. В режимі он-лайн отримують завдання від керівників гуртків і виконують дистанційно творчі завдання. Дякуємо батьків за допомогу, розуміння і підтримку своїх дітей в період карантину! Всім бажаємо 36,6 і як найшвидшого закінчення карантину!

1 квітня 2020

Першого квітня нікому не вір: Як з'явився День сміху?

Через те, що жарти та розіграші були популярними скрізь і завжди, простежити історію виникнення Дня сміху не так-то й просто.

Правда, не дарма стверджує народ: коли на носі квітень, нікому не вір! У цей день прийнято розігрувати родичів, друзів, знайомих і просто незнайомих людей. 1 квітня ніхто не застрахований від розіграшів.

Цікаво, що свято 1- го квітня - день не внесений ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається і в Україні, і в Німеччині, і у Франції, і в Скандинавії , і навіть на Сході. Дійсно, кожна людина любить пожартувати, але один день у році цим займаються абсолютно всі від дитини до дорослого, від студента до ділової людини. І справді хороший жарт – справжній і потужний інструмент радості. Хороший жарт - завжди змушує нас з вами сміятися і над самими собою у тому числі. Але пам’ятайте - сміється той - хто сміється останнім. І нехай цим останнім сьогодні опинитеся саме Ви.

Зі святом і смійтеся на здоров’я!