ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!
Вітаємо зі святом Першого дзвоника!
Дорогі колеги!
Перший дзвоник пролунав — і ми знову вирушаємо в подорож новим навчальним роком! Попереду — мільйони питань від учнів, сотні цікавих уроків і безліч маленьких та великих перемог. Хай наші трудові будні будуть не лише викликами, а й джерелом радості, креативу та щирих усмішок. Бажаємо натхнення, міцних нервів і доброго гумору — бо саме він рятує у будь-якій педагогічній ситуації. Разом ми зможемо все!
З теплом і підтримкою,
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Новогродівської міської ради
Висловлюємо щиру подяку організаторам та партнерам XI Конгресу освіти Донеччини за високу оцінку та відзначення діяльності Новогродівської міської територіальної громади.
Для нас велика честь бути учасниками воркшопу кращих управлінських практик «Від ідеї до дії» та долучатися до створення простору професійної взаємодії, партнерства й стійкості.
Ця відзнака — результат злагодженої роботи відділу освіти, Центру професійного розвитку педагогічних працівників, педагогічних колективів та всієї нашої громади.
Ми й надалі працюватимемо задля розвитку освіти, впровадження інноваційних ідей і підтримки професійного зростання педагогів.
Разом — до нових звершень в ім’я наших дітей та майбутнього України! 🌿✨
27.08.2025 року в межах курсів підвищення кваліфікації з фінансової грамотності Донецького інституту післядипломної освіти для педагогів Донеччини було проведено тренінг-семінар на тему «Фінансова грамотність для педагогів» Тихоновою Наталією Василівною, бізнес-тренеркою, експерткою з питань акредитаційної експертизи, головою Правління ГО «Покровська Ліга ділових та професійних жінок». Під час заходу розглядалися актуальні проблеми мотивації педагогів до викладання нової обов’язкової дисципліни «Фінансова грамотність» у 8-х класах НУШ, також вивчалися сучасні наукові підходи до викладання фінансової грамотності та основ підприємництва. Окремо було приділено увагу змісту дисципліни «Фінансова грамотність», можливістю інтеграції предметів з новою дисципліною та викликам, з якими будуть стикатися педагоги під час викладання. Захід викликав інтерес та жваву дискусію, отримав позитивні відгуки з-за практичної спрямованості. Зацікавила педагогів і наукова стаття авторів кандидата історичних наук Моїсеєнко Лариси та Тихонової Наталії «ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ЯК НЕПЕРЕРВНИЙ ПРОЦЕС РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ В ІСТОРИКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ КОНТЕКСТІ», в якій подано актуальну інформацію у формі еволюційного розвитку підприємництва в нашій країні.
26 серпня в рамках ХІ Конгресу освітян Будинок дитячої творчості представив свій досвід роботи за 2024-2025 навчальний рік. Валентина Беспала розповіла про виклики, проблеми та рішення під час освітнього процесу позашкілля.
КОНГРЕС НЕЗЛАМНОСТІ: ІННОВАЦІЇ ТА ЄДНІСТЬ
Напередодні нового навчального року освітянська спільнота Донеччини зібралася в Києві на ХІ Конгрес «Освіта Донеччини:синергія партнерства та простір стійкості».
Освітяни Новогродівської міської територіальної громади стали активними учасниками конгресу, демонструючи свою невтомну працю та прагнення до інновацій.
25 серпня консультанти КБНУ «ЦПРПП Новогродівської міської ради» Ірина Мироненко та Анжеліка Кирилова долучилися до заходу «Штучний інтелект у соціокультурній діяльності бібліотек закладів освіти». Вони поділилися досвідом, як поєднати серце й технології, щоб зробити шкільні бібліотеки справжніми центрами інновацій та творчості.
Щорічна освітня конференція «Серпнева–2025»
21 серпня 2025 року в Києві Міністерство освіти і науки України провело щорічну освітню конференцію «Серпнева–2025», об’єднавши освітян, державних лідерів, управлінців, представників міжнародних і громадських організацій, а також усіх, хто працює над формуванням сучасної системи освіти в Україні. Подія стала платформою для діалогу про трансформацію освіти, її адаптацію до викликів сьогодення та створення умов для самореалізації молоді в мінливому світі.
Цьогорічний акцент — освіта як основа стійкості країни, оновлення змісту навчання, що відповідає сучасним потребам, і створення освітнього простору, який стимулює розвиток та інновації. Понад 500 учасників очно та понад п’ять тисяч онлайн долучилися та відвідали подію на трьох аренах конференції: «Зміст», «Педагог» і «Простір». Тематика охопила дошкільну, загальну середню, позашкільну, професійну та фахову передвищу освіту, а також ментальне здоров’я, інклюзію, безбар’єрність та цифровізацію.
Організація та проведення заходу здійснювалися Міністерством освіти і науки України за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», що впроваджується в Україні консорціумом у складі ГО DOCCU та Цюрихського педагогічного університету за підтримки Швейцарії, Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії, ЮНІСЕФ в Україні та Українсько-швейцарського проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні» EdUP, що впроваджується за підтримки Швейцарського уряду, приватних партнерів та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку Свісконтакт за підтримки МОН України.
На заході була присутня директор ЗДО № 9 «Золотий ключик» Новогродівської міської ради в Донецької області Ганна Василіна, яка ознайомилась з новітніми технологіями, а також більше дізналась про ментальне здоров’я, інклюзію, безбар’єрність та цифровізацію.
Тематичний івент «Інноваційні трансформації в дошкільній освіті»
19 серпня 2025 року в межах ХІ Конгресу освітян Донеччини «Освіта Донеччини: синергія партнерства та простір стійкості» проведено тематичний івент «Інноваційні трансформації в дошкільній освіті», до якого долучилося 217 учасників: консультанти ЦПРПП, директори (завідувачі), вихователі-методисти, вихователі, учителі-логопеди, музичні керівники ЗДО, який проходив у м. Києві. Модерувала роботу тематичного івенту Алла Сопільник, методистка відділу менеджменту закладів дошкільної, загальної середньої та професійної освіти Донецького обл.ІППО. Учасники обговорили нормативні аспекти, безпеку, доступність та якість як апдейт дошкілля на
2025/2026 навчальний рік.
Директор ЗДО № 9 «Золотий ключик» Новогродівської міської ради в Донецької області Ганна Василіна, була залучена до івенту та відзначена Подякою за досягнення значних результатів; високий професіоналізм, упровадження інноваційних методик викладання; підтримку та розвиток обдарованих здобувачів освіти.
Присутні отримали натхнення та нові ідеї, що дозволять зробити освітній процес у закладах дошкільної освіти більш ефективним та результативним.
2024-2025 навчальний рік
🍂Жовтневі засідання професійних спільнот громади 2024-2025 н.р.🍂