Інформація про заклад

Статут Чорноглазівської ЗОШ

СТАТУТ.pdf

Ліцензований обсяг і фактична кількість осіб, які навчаються в закладі освіти 

Ліцензований обсяг  Чорноглазівської ЗОШ становить 162 учні

У 2023-2024 навчальному році кількісний склад учнів на  05.09.2023 року становить:

1 клас - 4 учні;                        5 клас - 5 учнів;

2 клас - 4 учні;                       6 клас - 8 учнів;

3 клас - 5 учнів;                     7 клас - 7 учнів;

4 клас - 14 учнів;                    8 клас - 3 учні;

                                                 9 клас - 8 учнів;          

Всього- 27 учнів                   Всього - 31 учень                   ВСЬОГО - 58 УЧНІВ

Структура та органи управління закладом

Основним колегіальним органом управління закладу освіти є педагогічна рада.

Вищим колегіальним органом громадського самоврядування закладу освіти є загальні збори (конференція) колективу закладу освіти.

Керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

Територія обслуговування 

Територія обслуговування закладу освіти - Чорноглазівський старостинський округ (с. Чорноглазівка, с. Глухове, с. Макарцівка, с. Долина, с. Трирогове, с. Носівка, с. Бершацьке)

Правила прийому до закладу освіти 

Особливості зарахування учнів до закладу освіти в умовах воєнного стану

Зарахування дитини на навчання до школи відбувається відповідно до "Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти", затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України №367 від 16 квітня 2018 року (далі – Порядок), з урахуванням особливостей, передбачених наказом Міністерства освіти і науки України №274 від 28 березня 2022 року "Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану" (далі – Наказ МОН України №274), а також – наказом Міністерства освіти і науки України №438 від 13 травня 2022 року "Про деякі питання зарахування до закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні" (далі – Наказ МОН України № 438).

Для зарахування дитини на навчання у перший клас необхідно подати відповідну заяву встановленого зразка. Відповідно до Наказу МОН України №438 така заява подається одним з батьків, опікуном, родичем чи іншим законним представником дитини нарочно, факсом, електронною поштою, іншими засобами зв'язку чи в будь-який інший спосіб. При цьому вибір способу подання заяви про зарахування дитини покладається саме на заявника.

  Згідно з пунктами 4 та 5 Порядку, зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти одного з батьків дитини або особи, що їх заміняє, до якої додаються:

У зв’язку із запровадженням воєнного стану та згідно з Порядком під час прийому документів на зарахування до 1 класу діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів, визначених підпунктом 1 пункту 4 розділу ІІ Порядку, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів.

 У разі відсутності свідоцтва про народження дитини для сприяння в його оформленні керівник закладу освіти зобов’язаний невідкладно поінформувати орган опіки і піклування за місцем проживання дитини чи місцезнаходженням закладу освіти. Відповідно до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб», довідка є документом, який підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. 

Відповідно до Наказу МОН України №274 під час дії воєнного стану у разі вимушеної зміни місця навчання або проживання/перебування здобувача освіти, його зарахування до закладу освіти відбувається на підставі відповідної заяви, що подається у довільній формі та без обов'язкового надання будь-яких інших документів та їх копій. У разі відсутності свідоцтва про народження дитини для сприяння в оформленні такого документу директор закладу освіти невідкладно інформує орган опіки і піклування за місцем проживання дитини чи місцезнаходженням закладу освіти.

      Для направлення заяви про зарахування дитини на електронну пошту закладу освіти варто використовувати відомості, що розміщені у Реєстрі суб'єктів освітньої діяльності. Разом з тим, з метою уникнення можливих непорозумінь варто також додатково звернутися до закладу освіти для уточнення необхідних контактних даних та за потреби перенаправити відправлений електронний лист із заявою.

     Відповідно до Наказу МОН України №438 прийом заяв про зарахування у школу здійснюється до 31 серпня – початку навчального року. У свою чергу "Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів…" передбачає поділ процесу зарахування на умовні етапи.
    Перший такий етап завершується 31 травня. Якщо на цій стадії кількість поданих заяв про зарахування у перший клас не перевищує можливу кількість відповідних місць, не пізніше 1 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.
Якщо ж на цій стадії кількість поданих заяв про зарахування у перший клас перевищує можливу кількість відповідних місць, зарахування дітей здійснюється за наступними правилами:

не пізніше 1 червня зараховуються діти, які мають першочергове право на зарахування. До цієї категорії належать всі, хто:

Такими, що проживають на території обслуговування закладу освіти, є мешканці, що мають постійну реєстрацію, та зареєстровані внутрішньо переміщені особи.
Якщо документи на зарахування до 1 класу подають особи, які є внутрішньо переміщеними особами, але не зареєстрованими на цій території, заклад освіти сприяє їх реєстрації і не відмовляє у прийомі документів.

  Другий етап - не пізніше 15 червня на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування школи за результатами випадкового жеребкування.

 Інформація про зарахування учнів оприлюднюється на стенді школи та її офіційному веб-сайті. 

Нормативні документи, які регулюють питання зарахування, переведення, відрахування учнів закладу освіти

Мова (мови) освітнього процесу 

Мова освітнього процесу - УКРАЇНСЬКА

У закладі освіти вивчаються іноземні мови:

Наявність вакантних посад

Станом на 01.09.2023 року Чорноглазівська ЗОШ має вакансії:

Станом на 15.11.2023 року є вакансії:

Умови доступності закладу освіти

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Заклад освіти розміщений у двоповерховій цегляній будівлі. Загальна площа всіх приміщень становить  кв.м.

У закладі обладнано 10 навчальних кабінетів. Наявні спортивний зал і спортивний майданчик, актовий зал, бібліотека, краєзнавчий музей, методичний кабінет, учительська, майстерня, їдальня, гардероб. Обладнані туалетні кімнати для персоналу, хлопців, дівчат.

Заклад освіти має укриття, розраховане на 190 осіб, обладнане примусовою і природною вентиляцією, туалетними кімнатами для хлопців і дівчат, забезпечене доступом до Інтернету, альтернативними джерелами освітлення, первинними засобами надання медичної допомоги та протипожежної безпеки.

Наявність ТНЗ  

Перелік додаткових освітніх та інших послуг

Заклад освіти ніяких платних послуг не надає