Природничий практикум для вчителів хімії 

«Хімія – це, безперечно, експериментальна наука: її висновки будуються на даних, її принципи підтверджуються доказами від фактів». Цей вислів Майкла Фарадея дає розуміння сутності хімічної науки, яку вчителі хімії реалізовують на своїх уроках.

Під час вивчення теми «Гальванічний елемент» учні знайомляться з портативним джерелом електричного струму, проводять цікаві досліди та спостереження за цим природним процесом. Експеримент знаходить своє продовження в опрацюванні теорії та розв’язанні задач. Досвід показує, що ця тема є досить складною для розуміння учнями. Щоб відпрацювати методику викладання та розв’язання практичних вправ, пов’язаних з рухом електронів та виникненням електричного струму, 19 лютого 2021 року для вчителів хімії Центром професійного розвитку педагогічних працівників було проведено онлайн-практикум. Ефективна робота педагогів під час практичної частини заходу була організована Ліцман Юлією Володимирівною, к.п.н., доцентом кафедри теоретичної та прикладної хімії Сумського державного університету. Науковець підготувала низку типових та підвищеної складності задач і запропонувала алгоритм їх розв’язання, який учителі зможуть використовувати в роботі з учнями.

Інтенсивна, плідна робота під час практикуму задовольнила в повному обсязі запити педагогів на опрацювання методики викладання теоретичної та практичної частини теми «Гальванічний елемент».