Турніри

З 18-21 вересня відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у м.Кропивницький

Чемпіонка України Павлів Валентина

Чемпіонкою Україний зі штовхання ядра, стала Павлів Валентина

Завершився перший день чемпіонату України з легкої атлетики в Кропивницькому, який приніс подвійний успіх для вихованців.

Павлів Валентина стала чемпіонкою України з штовхання ядра з результатом 13.50 м. (тренери Головацький М. М. та Чуба І. В.). Це найвище досягнення в її спортивній діяльності.

Варто зазначити, що наша метальниця випередила суперниць, які брали участь в міжнародних змаганнях.

Також Висоцький Ігор виборов бронзову медаль в штовханні ядра серед юнаків. Результат 15,24 м. (Головацький М. М., Панасюк І. )

Вітаю спортсменів та батьків з успіхом. Бажаю не зупинятися на досягнутому!

автор -Головацький М.М

Чемпіонат Україний з важкої атлетики 09-13 квітня 2019 року у м.Славутич

З 08 по 13 квітня в м.Славутич проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 13 років.

До складу команди що представляла Тернопільську область увійшли вихованці Бучацької ДЮСШ .Морський Юрій учень Бучацької ЗОШ №2 м.Бучач та Павлюх Максим учень ЗОШ №1 .

Юні спортсмени спортсмени вперше брали участь у змаганнях Всеукраїнського рівня.І тому набули неабиякий досвід підготовки і і змагальної бородьби.

З мосою позитивних вражень від організації та проведення змагань, вмотивовані особистими досягненнями своїх ровесників з інших регіонів України, хлопці поернулися додому.

За результатами змагань , у ваговій категорії до 38 кг, Павлюх Максим посів 13 місце серед 23 учасників , і Морський Юрій -7 місце серед 10 учасників.

Всіх учасників було 264.Тренує молодих спортсменів Павликівський І.О.

Учні Бучацької ДЮСШ брали участь у Шкільній баскетбольній Лізі України з баскетболу 3х3

14.04.2019 року в Тернополі відбулися змагання Шкільної баскетбольнох ліги України з баскетболу 3х3 серед ЗНЗ. Учні Бучацької гімназії ім. В.Гнатюка в молодшій віковій групі (2004р.н.і мол.) здобули І-місце.

Відкритий Чемпіонат Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту з Легкої атлетики

Відкритий чемпіонат Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту з легкої атлетики.

Успішними результатами порадували вихованці Бучацької ДЮСШ у видах штовхання ядра, метання диску, біг 60 м, біг 300 м та 600 м.

Переможцями в своїх вікових групах стали Павлів Валентина, Труш Михайло, Висоцький Ігор, Фізьо Ірина, Бучинська Тетяна, Здановський Дем'ян, Щотчук Роман, Галюлько Андрій, Кічула Богдан, Кривенька Христина.

ІІ місця Хомко Тадей, Бучинська Наталія.

ІІІ місця Хомко Тетяна, Олійник Христина і Шпак Андрій.

Підготували учасників тренери Чуба І. В., Романишин Ю. І. та Головацький М. М.

Турніри з волейболу

Рік сповненний працею і спотивними заходами, під кінець року учні Бучацької ДЮСШ з відділення Волейбол, брали участь у турнірі Присвяченому захисника відчизни , Новорічному турнірі з волейболу між командами Золотий Потік-Соклів серед учнів 2005-2006 р.н.

Також волейбольниому турнір з волейболу серед дівчат.

Дякуємо тренерам-викладачам з відделень Волейбол за сумлінну працю та хороші результати.

Тренери-викладачі Возьний В.Я та Мосорочан Д.І.