Важка атлетика

Тренер з важкої атлетики Бучацької ДЮСШ Руслан Бойко та його вихованець Дмитро Горгулько стали призерами відкритого чемпіонату Тернопільської області з важкої атлетики серед дорослих, який відбувався у Збаражі 18-19 листопада.

Руслан Тарасович посів ІІ місце, а Дмитро -  виборов бронзову нагороду, виконавши ІІІ дорослий розряд.

До слова, Дмитро підняв однією рукою гирю  вагою 24 кг  142 рази у вправі “Гвардійський ривок”.

Загалом у Чемпіонаті взяли участь п’ятеро гирьовиків з Бучача.

Руслан Бойко зазначає, що гирьовий спорт, попри відмінну фізичну підготовку, вимагає неабиякої витривалості і психологічної стійкості та витримки.

Охочих познайомитися із гирьовим спортом запрошуємо на заняття до  Бучацької ДЮСШ за адресою: м. Бучач, вул. Винниченка, 1, з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю.

Вихованці Бучацької дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Морський та Назар Нановський здобули призові місця на Чемпіонаті України з важкої атлетики.

Змагання відбувалися з 14 по 19 листопада на Закарпатті серед спортсменів до 17 років.

Тернопільську область представляли 6 учасників, серед яких і наші юні важкоатлети

Юрій Морський у двоборстві у ваговій категорії 96 кг показав результат у сумі 242 кілограми і став бронзовим призером Чемпіонату України, здійснивши ривок 111 кг, за що отримав срібну нагороду та поштовх 131 кг, здобувши бронзу.

Назар Нановський посів ІІІ місце у ваговій категорії 89 кг, здійснивши поштовх 130 кг.

Варто зазначити, що наші спортсмени  на рік молодші від інших учасників Чемпіонату.

Багато часу та зусиль до успіхів хлопців прикладає тренер та викладач Бучацької ДЮСШ Ігор Орестович Павликівський.

Вітаємо хлопців з чудовими результатами та бажаємо нових перемог.

Бучацькі важкоатлети здобули призові місця на чемпіонаті Тернопільської області серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років.

Традиційно змагання відбувались у Хоростківській ДЮСШ.

Бучаччину представляли вихованці спортивної школи під керівництвом тренерів Ігоря Павликівського, Руслана Бойка та майстра спорту з важкої атлетики Романа Гудза.

Підсумки весняного чемпіонату такі:

- Ірина Гапій(Бучацький ліцей) - перше місце у ваговій категорії до 45 кг;

- Юрій Сторожинський (Бучацька ЗОШ №1) - перше місце у ваговій категорії до 67 кг;

- Іван Матура ( Бучацька ЗОШ №1)- перше місце у ваговій категорії до 73 кг;

- Максим Варварин (Бучацький коледж) - друге місце у ваговій категорії до 89 кг.

- Назар Нановський (Бучацька ЗОШ №) - перше місце у вправі поштовх з абсолютним результатом у 145 кг.

За результатами змагань наші спортсмени вибороли право виступати на Чемпіонаті України з важкої атлетики, що відбуватимуться  у Луцьку  в травні.

Тернопільщину представить команда з 12 осіб, серед них представники Бучаччини Назар Нановський, Юрій Морський, Іван Матура, Ірина Гапій та Юрій Сторожинський.

Бажаємо доброї підготовки і нових перемог

Бучачанин Назар Нановський - Чемпіон України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 15 та 17 років.

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років,  присвячений Збройним Силам України, тривав з 30 квітня по 6 травня у Луцьку.

Тернопільську область представляли 15 спортсменів, п'ятеро з яких - вихованці Бучацької ДЮСШ.

Першими розпочинали змагальну програму дівчата. Гапій Ірина( учениця Бучацького ліцею) легко піднімала штангу у поштовху. Однак у вправі ривок, жодна спроба не стала результативною.

Далі змагалися Сторожинський Юрій та Матура Іван, які потрапили до десятки сильніших посівши шосте та сьоме місце відповідно. Обидва - учні Бучацької ЗОШ №1.

Та найцікавіше було попереду. Напружена боротьба відбувалась у категорії до 89 кг. Тут свій клас продемонстрував Нановський Назар, учень 11 класу Бучацької ЗОШ №1. Всі три підходи у ривку та три підходи у поштовху Назар виконав на відмінно, і як результат- перше місце і титул чемпіона із сумою двоборства в 266 кг. Варто відзначити, що побачив здібності Назара і прищепив любов до цього виду спорту Ярослав Козюпа, тренер, який розкрив і розвинув не один спортивний талант.

Наступним виступав Морський Юрій, учень 11 класу Бучацького ліцею. Це категорія спортсменів із власною вагою до 102 кг.

У ривку Юрій виборов друге місце з результатом 111 кг та друге місце у поштовху з результатом 140 кг і як підсумок - срібна медаль Чемпіонату України.

Готували спортсменів Ігор Павликівський, Роман Гудз та Руслан Бойко.