Doe de Dinsdag... 

Ben je klaar om je dinsdag een beetje pit te geven? Nou, pak je agenda en markeer 'Doe de Dinsdag'! Aankomst tussen 16.30 uur en 18.00 uur en je transformeert je gewone dinsdag in een culinair avontuur voor slechts 14.95 euro. Ja, je leest het goed, een 3-gangen menu dat je smaakpapillen doet dansen van vreugde zonder je portemonnee te laten huilen.

Het beste deel? Iedereen is welkom! Dus of je nu een eenzame eter bent of een hele bende vrienden meebrengt, er is altijd plek voor jou. En nee, je hoeft niet te reserveren. Dus als je last-minute besluit dat je dinsdag een upgrade naar lekker moet krijgen, kom gewoon langs en geniet van wat er op het menu staat.

Dus, trek je eetlust aan, laat je zorgen achter en maak van je dinsdag een dag om te herinneren. Want zeg nou zelf, wie houdt er niet van een goede deal en heerlijk eten? Doe de Dinsdag, hier komen we!