Työntekijät

Meidät kaikki tavoitat myös WhatsAppissa!

Tanja Uimonen

Kasvatuksen toimistosihteeri

Sähköposti: tanja.uimonen@evl.fi
Puhelin: 040 528 7236
Tanja hoitaa nuorisotoimiston juoksevia asioita ja häneen voit olla yhteydessä kaikenlaisten kysymysten kanssa. Tanjan tavoitat parhaiten arkisin klo 9-15 välillä.

Petteri Kerko

Kasvatuksen vastuukappalainen

Sähköposti: petteri.kerko@evl.fi
Puhelin: 040 8050 303

Markku Petlin

Nuorisosihteeri

Sähköposti: markku.petlin@evl.fi
Puhelin: 040 547 9624

Kirsi Kupiainen

Vs. nuorisosihteeri 21.10. asti

Sähköposti: kirsi.kupiainen@evl.fi
Puhelin: 040 566 3990
Facebook: Kirsi Nuorisotyönohjaaja Kupiainen
Instagram: kirsi.betsku
Snapchat kirsi.betsku

Ari-Pekka Laakso

Nuorisotyönohjaaja (7-14 -vuotiaat)

Sähköposti: ari-pekka.laakso@evl.fi
Puhelin: 0400 616 238

Juha Hakkarainen

Erityisnuorisotyöntekijä

Sähköposti: juha.hakkarainen@evl.fi
Puhelin: 0400 436 862
Instagram: juikebetsku

Satu Rytilahti

Nuorisotyönohjaaja (Kouluyhteistyö)

Sähköposti: satu.rytilahti@evl.fi
Puhelin: 040-7797785

Janne Rönni

Nuoriso- ja kouluyhteistyön pappi

Sähköposti: janne.ronni@evl.fi
Puhelin: 0400 843 241
Instagram: jannebetsku 
Snapchat: jannepappi 
Facebook: pastori Janne Rönni

Paula Kallio

Rippikoulutyön pappi

Sähköposti: paula.kallio@evl.fi
Puhelin: 040 726 8788
Snapchat: pkallio98 
Instagram: PaulaBetsku 


Outi Korppinen

Nuorisotyönohjaaja (15v-), opintovapaalla 1.10.18-30.4.19

Sähköposti: outi.korppinen@evl.fi

Veera Uuttu

Vs. Nuorisotyönohjaaja (15v-)

Sähköposti: veera.uuttu@evl.fi
Puhelin: 040 827 6156
Instagram: Veerabetsku

Anssi Tähtinen

Nuorisotyönohjaaja (15v-)

Sähköposti: anssi.tahtinen@evl.fi
Puhelin: 0408269780
Snapchat: anssi.tahtinen
Instagram: @anssilaa

Heidi Kajander-Maavuori

Nuorten aikuisten ja oppilaitostyön pappi

Sähköposti: heidi.kajander@evl.fi
Puhelin: 040 8050 320 
Facebook:Hyvinkään seurakunnan nuoret aikuiset