Työntekijät

Meidät kaikki tavoitat myös WhatsAppissa!

Tanja Uimonen

Kasvatuksen toimistosihteeri

Sähköposti: tanja.uimonen@evl.fi

Puhelin: 040 528 7236

Tanja hoitaa nuorisotoimiston juoksevia asioita ja häneen voit olla yhteydessä kaikenlaisten kysymysten kanssa. Tanjan tavoitat parhaiten arkisin klo 9-15 välillä.

Petteri Kerko

Kasvatuksen vastuukappalainen

Sähköposti: petteri.kerko@evl.fi

Puhelin: 040 8050 303

Markku Petlin

Nuorisosihteeri

Sähköposti: markku.petlin@evl.fi

Puhelin: 040 547 9624

Instagram: pekematlin

Kirsi Kupiainen

Sähköposti: kirsi.kupiainen@evl.fi

Puhelin: 040 566 3990

Facebook: Kirsi Nuorisotyönohjaaja Kupiainen

Instagram: kirsi.betsku

Snapchat kirsi.betsku

Ari-Pekka Laakso

Nuorisotyönohjaaja (7-14 -vuotiaat)

Sähköposti: ari-pekka.laakso@evl.fi

Puhelin: 0400 616 238

Instagram: ap_laakso

Nina Lauren

Erityisnuorisotyöntekijä

Sähköposti: nina.lauren@evl.fi

Puhelin: 0400 436 862

Instagram: nirpe_betsku

Satu Rytilahti

Nuorisotyönohjaaja (Kouluyhteistyö)

Sähköposti: satu.rytilahti@evl.fi

Puhelin: 040-7797785

Instagram: satubetsku

Janne Rönni

Nuoriso- ja kouluyhteistyön pappi

Sähköposti: janne.ronni@evl.fi

Puhelin: 0400 843 241

Instagram: jannebetsku

Katja Nieminen

vs. rippikoulutyön pappi

Sähköposti: katja.nieminen@evl.fi

Puhelin: 040 726 8788

Veera Uuttu

Nuorisotyönohjaaja (15v-)

Sähköposti: veera.uuttu@evl.fi

Puhelin: 040 827 6156

Instagram: veerabetsku

Anssi Tähtinen

Nuorisotyönohjaaja (15v-)

Virkavapaalla (18.10.2021 - 15.8.2022)


Sähköposti: anssi.tahtinen@evl.fi

Puhelin:

Snapchat: anssi.tahtinen

Instagram: @anssilaa

Heidi Kajander-Maavuori

Nuorten aikuisten ja oppilaitostyön pappi

Sähköposti: heidi.kajander@evl.fi

Puhelin: 040 8050 320

Facebook:Hyvinkään seurakunnan nuoret aikuiset

Instagram: heidipastor