Методичні заходи

Методична робота у сучасному закладі освіти - це робота, яка спонукає кожного вчителя до підвищення свого фахового рівня і сприяє взаємному збагаченню педагогічного колективу цікавими меточними знахідками,родзинками ,дає змогу молодим вчителям вчитися педагогічній майстерності у старших колег.

28.12.2021 у Березнегуваському ЗЗСО І -ІІ ступенів №2 пройшов психолого-педагогічний семінар-тренінг “Сучасні підходи до формуваня психологічної компетентності педагогічних працівників.Способи психологічного розвантаження”, підготовлений заступником директора з навчально - виховної роботи Фелонюк І.В. та соціальним педагогом Калініченко А.М.. “...Хороші вчителі створюють хороших учнів”- всім відомий вислів М. Остроградського.Що є джерелом енергії для хорошого вчителя?Хто він?Якими вміннями повинен володіти? Про це та інші аспекти вчительського будення говорили учасники тренінгу. У процесі роботи педагоги складали методичні пазли, прикрашали новорічну ялинку іграшками- характеристиками поняття “ психологічна компетентність”, створювали моделі компетентного керівника ,вчителя,учня; працювали з унікальною методикою класифікації рівнів слова “Семиколірна веселка людського слова “, вчилися не марнувати сили на боротьбу з негативними емоціями ,зберігати віру в себе, власні сили, активізувати ресурси особистості.До уваги учасників був запропонований діагностичний практикум “Риси характеру” , малюнковий тест “Годинник”. Педагоги на часинку повернулись назад у дитинство та наповнили своїми враженнями - сніжинками новорічний чобіток.

На заході панував драйв почуттів,емоцій, пізнання та відкриття. Учасники зробили багато розумових “віджимань”, “тренували” і “зміцнювали” свої рефлекторні м’язи,відшліфовували етичні вміння сучасного вчителя та збагатили свій “портфель знань” різноплановими формами психологічного розвантаження. Педагоги озброїлися знаннями та впевненістю, що “психологічна компетентність” належить до суттєвих параметрів успішного навчання й виховання в сучасному закладі освіти.