Новини

 26.04.2024 року у Березнегуватській гімназії № 2 було проведено онлайн лінійку на тему : ”Чорнобиль не має минулого часу" та до Дня цивільного захисту на тему "Життя – це найвища цінність. Бережімо його! "

38 років тому, 26 квітня, сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – Чорнобильська катастрофа. Чорнобильська катастрофа – це невимовне горе, яке не піддається жодному виміру, невиліковна рана нашого народу, біль якої передається із покоління в покоління, а її справжні масштаби та наслідки дають про себе знати і по сьогоднішній день.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності, героїзму та самовідданості ліквідаторів страшної аварії.

Шануймо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і вічна пам’ять жертвам Чорнобильської катастрофи!



23. 04. 24р. вчитель фізичної культури Лебідь Євген Анатолійович провів офлайн урок у 7 класі 




 22 квітня відзначають Всесвітній день Землі. Мета цього дня - привернути увагу громадськості до нашого спільного дому - планети Земля, нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного. Це день є приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує.

Класними керівниками Березнегуватської гімназії №2 , були проведені тематичні виховні години та інформаційні хвилинки.

Учениці 5 класу до Всесвітнього дня Землі намалювали тематичні малюнки.







18. 04. 2024 р. лідери учнівського самоврядування Березнегуватської гімназії №2 прийняли участь у круглому столі лідерських ініціатив.







Всеукраїнський день довкілля відзначають в Україні щорічно у третю суботу квітня.

Головна мета – проведення заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього середовища (очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об’єктів) та поширення екологічних знань задля підвищення рівня екологічної свідомості українців.

Українська природа теж є жертвою російської агресії. Війна вплинула на кожний компонент довкілля – тваринний і рослинний світ, воду, повітря. Наслідки цього негативного впливу будуть довгостроковими та матимуть не лише локальний, а й глобальний характер.

З метою нагадати про особисту відповідальність за збереження та відновлення навколишнього середовища, що страждає від результатів життєдіяльності людини, учні  2 класу нашої гімназії малювали тематичні малюнки  "За чисте довкілля"

Також, класним керівником 2 класу Юрченко Ларисою Петрівною, було проведено виховну годину на тему " Майбутнє довкілля в наших руках".


Звіт зібраних та відправлених коштів для 123 бригади в благодійному біговому челенджі "Кожен крок в допомогу ЗСУ".

7950 грн.- саме така сума була надіслана Березнегуватською гімназією №2

Разом до перемоги!

#коженкроквдопомогуЗСУ


                                                 Освітній центр улик"

Вчителі та здобувачі освіти Березнегуватської гімназії №2 неодноразово зустрічалися у сучасному цифровому освітньому центрі – «Вулик» , який відкрили за ініціативи міжнародного благодійного фонду savED за підтримки програми «U-LEAD з Європою».  Офлайн уроки, заняття з дітьми з особливими освітніми потребами,  виховні години, підсумки тематичних тижнів та уроки, присвячені Міжнародному дню здоро'вя, були проведені у "Вулику" вчителями гімназії №2. 

                                                 Освітній центр улик"

Вчителі та здобувачі освіти Березнегуватської гімназії №2 неодноразово зустрічалися у сучасному цифровому освітньому центрі – «Вулик» , який відкрили за ініціативи міжнародного благодійного фонду savED за підтримки програми «U-LEAD з Європою».  Офлайн уроки, заняття з дітьми з особливими освітніми потребами,  виховні години, підсумки тематичних тижнів та уроки, присвячені Міжнародному дню здоро'вя, були проведені у "Вулику" вчителями гімназії №2. 

                                               


                                             Кожен крок до перемоги

Учні та вчителі  Березнегуватської гімназії №2  прийняли участь у челенджі " Кожен крок в допомогу ЗСУ!"

Разом до перемоги!












11 квітня у Березнегуватській гімназії №2 для учнів 8 класу вчителем історії, Семенчук Зоєю Іванівною, було проведено тематичну інформаційно-освітню годину спілкування, присвячену Міжнародному дню визволення в'язнів нацистських концтаборів.

Цей день – пам'ять про мільйони людей, які загинули в нацистських концтаборах.

11 квітня 1945-го в’язні нацистського концтабору в Бухенвальді, дізнавшись про підхід союзницьких військ, підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, а коли у концтабір увійшли американські військові, повстанці повністю його контролювали.

Всього на території Німеччини та окупованих нею країн діяло понад 14 тисяч концтаборів.

За роки Другої світової війни через табори смерті пройшли понад 20 мільйонів людей із 30 країн світу.

Приблизно 12 мільйонів людей так і не дожили до визволення (серед них близько 2 мільйонів дітей).

1933 року в Дахау почав діяти перший концентраційний табір у нацистській Німеччині.

Одним з найбільших нацистських концентраційних таборів був Бухенвальд, що почав функціонувати біля німецького міста Веймар 1937 року. До 1945 року він мав 66 філій та зовнішніх робочих команд, і там було знищено понад 56 тисяч людей 18 національностей.

На Нюрнберзькому процесі 1946 року міжнародний суд визнав, що ув’язнення в неволю мирних громадян іноземних держав, так само як і використання у примусовому порядку їхньої праці на користь Німеччини, не лише воєнний злочин – це злочин проти людства.



5 квітня учні Березнегуватської гімназії №2 взяли участь у флешмобі "White card" до Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров'я, що проходив за ініціативою Української Федерації "Спорт заради розвитку". Захід проходив з метою згуртування людей навколо ідей миру, дружби та розвитку. 


                                                 Педагогічна майстерня

24.03.2024 р. заступником директора з навчально-виховної роботи Фелонюк Іриною Василівною та вчителем початкових класів Юрченко Ларисою Петрівною , було проведено методичну активність під назвою "Оцінки, які вчать: ключові аспекти формувального оцінювання".

Нові державні стандарти освіти вимагають інноваційних підходів не тільки до організації освітнього процесу, але й до оцінювання навчальних досягнень школярів. Великого значення в умовах НУШ набуває формувальне оцінювання як ефективна стратегія підвищення рівня знань і компетентностей учнів, яке здійснюється у процесі навчання і «для навчання»  з урахуванням потреб кожної дитини.

Для успішного впровадження формувального оцінювання вчителю необхідно вміти професійно організувати навчальний процес, а саме: створити комфортне освітнє середовище, залучити кожну дитину до активної навчальної діяльності на уроках та до надання зворотного зв’язку, навчити  знаходити й виправляти власні помилки, здійснювати  взаємооцінювання і самооцінювання тощо.

Для кожного педагога, провайдера освітніх змін,  актуальними залишаються питання: як «оцінити без оцінки», як «коригувати діяльність учнів без виправлення помилок», як вибудовувати індивідуальну траєкторію розвитку учнів; як мотивувати їх до прагнення здобути максимально можливі результати, використання інструментів та технік формувального оцінювання на уроках  тощо. Саме на цих аспектах було акцентовано увагу педагогів у ході  методичного заходу.


План роботи на весняні канікули


план.docx

                   80-річниця визволення Березнегуватщини та День українського добровольця

14 березня у Березнегуватській гімназії №2 проведено урочисту лінійку, присвячену 80-ій річниці з дня  визволення Березнегувтщини від фашистських загарбників та вшанування мужності українського  добровольця. 

6 березня 1944 року війська 3-го Українського фронту під командуванням генерала Родіона Малиновського, використовуючи плацдарм на західному березі річки Інгулець, розпочали реалізацію одного з найбільш масштабних проєктів Другої світової війни - Березнегувато-Снігурівську операцію.

У ході цієї операції передбачалося знищення нацистських військ між річками Інгулець та Південний Буг. За два дні наступальних боїв 8-а гвардійська та 46-а армії 3-го Українського фронту, а також кінно-механізована група звільнили Новий Буг, Казанку та інші населені пункти Миколаївської області. Перерізавши залізницю Долинська–Миколаїв, прорвали фронт 6-ї німецької армії, сформованої після розгрому на Волзі військ Паулюса. Одночасно зі сходу наступали 6-а, 5-а ударна та 28-а армії 3-го Українського фронту. Авіаційне забезпечення операції здійснювала 17-а повітряна армія.

9 березня була звільнена Баштанка, 12-13 березня – Привільне та Володимирівка. В районі Березнегуватого і Снігурівки було знищено величезне угруповання військ противника, а 14 березня районні центри Миколаївської області – Березнегувате та Снігурівка були повністю звільнені від нацистів. 

Дорогою ціною дісталася нам Перемога в ті часи. Минатимуть роки, змінюватимуться люди, покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття, але пам’ять про них житиме вічно

На жаль, події того часу стали реальністю сьогодення. Починаючи з 2014 року 14 березня присвячене сучасним добровольцям, які започаткували формування першого батальйону добровольців.

Сучасний український добровольчий рух пов’язаний з розгортанням росією війни проти України. Вже з часом, добровольчий військовий рух буде інтегрований в Збройні сили України.




                                                                                Тиждень Великого Кобзаря

Також, до 210 річниці з дня народження Тараса Шевченка класний керівник 4 класу, Артеменко Єлизавета Василівна, провела виховну годину на тему "Вшановуємо Кобзаря"

Кобзарем його ми звемо,

Так від роду і до роду:

Кожний вірш свій і поему

Він присвячував народу.

Ось чому в сім’ї великій,

У цвіту садів прекрасних

Буде жити він вовіки,

Як безсмертний наш сучасник.


Тарас Шевченко!

Це імʼя дорогоцінною перлиною виблискує у золотій скарбниці світової культури. В ньому вся історія наша, все буття. Нас просто не існує без нього: Україна – це Шевченко, Шевченко – це Україна.

З нагоди Шевченківського тижня , вчитель української мови та літератури  Березнегуватської гімназії № 2 Фелонюк Ірина Василівна провела для учнів 7 класу інтерактивний квест "Вінок Кобзарю"

Учні в цікавій ігровій формі пригадали  життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка та дізналися нове; показали, як добре знають поезію, як  вміють логічно мислити,  які вони кмітливі, творчі, уважні та спостережливі.





Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

І голос твій нам душі окриля.

Встає в новій красі, забувши лихоліття,

Твоя, Тарасе, звільнена земля.

З нагоди відзначення 210-ї річниці від дня народження геніального поета та художника, Галина Леонідівна Тацька , вчитель української мови та літератури Березнегуватської гімназії № 2,  для учнів 6 класу провела творчий проєкт           "Вшануємо Тараса Шевченка"

Галина Леонідівна довела учням те, що актуальність Шевченкового слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного «Кобзаря».

Обговорення цікавих фактів з теми та актуальні на сьогодні цитати з творів Пророка, вкотре переконали дітей у геніальності та унікальності особистості Тараса Шевченка. По закінченню зустрічі  учні 6 класу читали поезію Шевченка напам'ять.

Дійсно, слова Тараса Григоровича Шевченка  так само потужно звучать і в сучасній незалежній Україні. Вони додають духу нашим воїнам, віри в рідну Батьківщину і силу українського народу.




Ілюстрації до творів Тараса Григоровича Шевченка " Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття".

Вчитель художнього мистецтва Калініченко Юлія Олексіївна



Дев'ятого березня 2024 року відзначалась 210- та річниця з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народові.

В рамках святкування цієї дати у Березнегувватській гімназії № 2 пройшов тиждень Кобзаря. Протягом тижня були проведені заходи, виховні години, діти малювали ілюстрації до творів Великого Кобзаря. Багато учнів долучилося до проведення флешмобу " Шевченківський віночок".

Велика подяка учням за прекрасні роботи, а також класним керівникам та батькам за допомогу у проведенні цього тижня.




                                                   З 8 березня!

Милі жінки, вітаємо вас зі святом весни та краси. Залишайтеся такими ж променистими та чарівними, справжніми еталонами краси та чарівності. Будьте щасливі вдома, на роботі, бажаємо вам благополуччя та сімейного затишку, а також успіхів у всіх починаннях. Здоров'я та душевної рівноваги, посмішок та сонячних днів.

З повагою учні 8 класу.



Facebook

26 лютого - День спротиву окупації Криму та початку війни, яку розгорнула Росія проти України. Цей день покликаний згадати та вшанувати мужність тисячі жителів Кримського півострова, які 26 лютого 2014 року вийшли у Сімферополі на мітинг на підтримку територіальної цілісності України. А також всіх, хто продовжував і продовжує чинити опір окупантам на півострові. Адже боротьба триває..

До 10-річниці спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя здобувачі освіти Березнегуватської гімназії №2 долучилися до акції  " Крим- це Україна ".

Разом до Перемоги!


25 лютого святкуємо день

народження Лесі Українки -

окраси і гордості української нації.

"Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає..."

Саме ці слова максимально відкривають людину, жінку, поетесу.

Леся Українка – прообраз сучасної сильної жінки, в якої можна повчитись як упевнено йти до мети, як ігнорувати труднощі, як бути успішною, незважаючи на випробування долі.



                                                     2 РОКИ НЕЗЛАМНОСТІ

24 лютого - день який назавжди увійшов в історію України... Це день, що змінив життя кожного мирного українця... День, коли український народ показав неймовірну силу, витривалість та відданість своїй країні...

Два роки незламності, два роки витримки, два роки стійкості та мужності, два роки болю та руйнувань, два роки люті... Два роки повномасштабного вторгнення... 10 років війни...

За цей час, ми втратили багато, але здобули ще більше - єдність та  рішучість боротися за Свободу і Незалежність України. Це час, коли кожне  маленьке  досягнення стає великим кроком до нашої загальної ПЕРЕМОГИ!

Пам'ятаємо всіх, хто віддав життя за Україну. Ніколи не пробачимо!

Слава Україні!




Ну що б, здавалося,слова...

Слова та голос-більш нічого,

А серце б'ється -ожива,

Як їх почує!...

21 лютого країна святкує

Міжнародний день рідної мови.

Українська мова-це національна мова, державна мова великого українського народу.

Добре знати її, вміти користуватися нею-гордість для кожного українця.

Мова-символ держави.

І хоч є на світі багато країн і багато мов, своя-завжди найрідніша.

Рідна мова - жива душа народу, невмируще джерело, з якого наш народ черпає силу, розум, знання й пам'ять родоводу. А слово-це віконце, через яке ми сприймаємо й пізнаємо навколишній світ.

Не залишились осторонь і учасники освітнього процесу Березнегуватської гімназії № 2.

Вчителями - предметниками та класними керівниками були проведені виховні заходи та уроки під гаслом "Доки живе мова, доти живе й народ."

Мова є потужною рушійною силою, яка об’єднала українців і весь світ та веде до Перемоги України.

Слава Україні! 

Разом до Перемоги!



ГОРИТЬ СВІЧА І ПАМ'ЯТІ СЛЬОЗА

ДОДОЛУ З НЕЇ КРАПЛЯМИ СТІКАЄ.

ЗЕМЛЯ РИДАЄ, ПЛАЧУТЬ НЕБЕСА--

ГЕРОЇВ УКРАЇНА ПАМ'ЯТАЄ!

Із метою відзначення у Березнегуватській гімназії № 2 Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, сьогодні, 20 лютого 2024 року, було проведено лінійку-реквієм

" У їхніх серцях жила Україна".

Десять років - 2014-2024, як в нашій країні почався лютий...

Тоді в 14... загинули Герої Небесної Сотні, і протягом цих десяти років йде війна проти нас, а з лютого 2022 вона стала тотальною, злочинною, повномасштабною. Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Сьогодні вони дивляться на нас з небес і думають - не дайте злу перемогти, адже Україна і нині в сльозах, на її захист у війні з російським агресором стають тисячі й тисячі патріотів своєї держави, борються за її єдність та цілісність.

У пам’ятному заході взяли участь 98 учасників: здобувачі освіти 3 - 9 класів, класні керівники, адміністрація гімназії та працівиця Публічної бібліотеки Березнегуватської селищної ради Олійник Зорина Валеріївна.

А сотню вже зустріли небеса…

Саме про ці страшні події - 2013-2014 років, розповіли ведучі

онлайн-лінійки ,члени учнівського самоврядування.

Фахівчиня бібліотеки , з метою популярізації читання, розповіла учням про наявність книг у бібліотеці, присвяченні темі "Револіція Гідності" та " Небесна Сотня".

В кінці заходу із зворушливою промовою виступила директорка гімназії Тацька Галина Леонідівна : "Небесна Сотня посіла своє гідне місце в історії багатовікових визвольних протистоянь українського народу. Небесна Сотня - символ жертовності, патріотизму та героїзму. Герої повинні жити в наших серцях! Вічна пам'ять!"

Памʼятаємо!


                                                19 лютого –День Державного Герба України.

Державний Герб України поєднує в собі дух українського народу, підкреслює нашу волю та незалежність, уособлює єдність, зв’язує між собою покоління. Цінуймо та шануймо наші символи!

Будьмо гідними нашої історії. Будьмо завжди Україною!

Наш герб — тризуб. У ньому сила

Отця небесного і сина.

Уважно придивись до нього —

На Духа схожий він Святого,

Що голубом злетів з небес

І у людських серцях воскрес.

Тризуб, немов сім’я єдина,

Де тато, мама і дитина

Живуть у мирі і любові

На Україні вольній, новій.

Слава Україні!

Героям Слава!



З 12 по 16 лютого в Березнегуватській гімназії №2 був проведений тиждень соціальної підтримки «Толерантність та академічна доброчесність: кроки до порозуміння».

Тема добра, людських чеснот та вчинків є доволі актуальною у наш час. Тому зі здобувачами освіти були проведені години спілкування, тренінги, квести та бесіди, на яких усі класи плідно попрацювали та поглибили знання із зазначеної теми!

Детальніші результати роботи у відео


Facebook

                                                День єднання

В єдності – сила! В єдності – слава!

Єдність – це гордість всієї держави!

Єдність – це вся незалежна країна.

Від Сходу до Заходу – завжди єдина!

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози.

 Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!!!

#Долоньки_миру

#Україна_понад_усе

#Україна_в_серці


Історія Дня єднання

Узимку 2022 року американська та західноєвропейська розвідки попереджали Україну про вторгнення військ РФ і навіть називали дату – 16 лютого. У це мало хто вірив тоді, українці не хотіли змінювати звичний для них мирний образ життя.  Але в суспільстві все-таки почалися хвилювання. Щоб зменшити психологічний тиск, президент України Володимир Зеленський встановив нове свято, яке мало нагадати, що міць і сила українців у їх єдності. 


День єднання України 2024

Цього року День єднання святкується втретє в історії. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни це свято набуло особливого сенсу. Українці мають показати усьому світові, що сьогодні вони як ніколи єдині та попри все будуть відстоювати свої майбутнє і незалежність.



Традиції свята

16 лютого в українських містах і селах підіймають державний прапор і виконують гімн. У цей день доречно вдягнути вишиванку або одяг з патріотичним принтом. Також, символом Дня єднання , є  синьо-жовта стрічка. 




                                                      День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Щорічно українці відзначають цей день як день пам’яті тих, хто чесно виконував свій військовий обов’язок у локальних збройних конфліктах.

Афганська війна – одна із найтрагічніших сторінок історії. Ця кривава війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей. Пам’ятаємо героїчні подвиги, приклади мужності й вірності військовій присязі, що продемонстрували віддані сини і дочки України.

Низько схиляємо голови перед пам’яттю солдатів і офіцерів, що віддали життя під час виконання військового обов’язку.

Висловлюємо глибоку вдячність бійцям, які сьогодні боронять цілісність і незалежність України та оберігають спокій у наших домівках.

У цей день бажаємо вам, шановні учасники бойових дій, доброго здоров’я, родинного щастя, благополуччя і головне – мирного неба над головою.




З 5 до 9 лютого 2024 року в Березнегуватській гімназії №2 вчителем інформатики було проведено тиждень безпечного Інтернету

Саме в цей час, ця тема є актуальною, як ніколи. Адже ми навчаємося дистанційно, кожен користується мережею інтернет, соціальними мережами та грає в онлайн-ігри

Здобувачі освіти 2-9 класів активно прийняли участь у цьому тижні, обговорили всі ризики, які можуть спіткати в мережі інтернет та пригадали обов'язкові правила, яких слід дотримуватися

Наша плідна робота у відео, гарного перегляду!




Facebook

З 05.02 - 09.02.2024 року у Березнегуватській гімназії №2 пройшов тиждень знань безпеки життєдіяльності в умовах військового стану з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, опанування ними життєвих навичок безпечної поведінки в повсякденному житті та в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Протягом тижня класними керівниками було проведено ряд заходів з даної теми.

В рамках тематичного тижня, 9 лютого,  для здобувачів освіти  5-9 класів проведено онлайн-захід на тему "Мінна безпека"

Мінна безпека - важлива тема для громадян України. Адже вибухонебезпечні предмети становлять загрозу життю та здоров'ю людини. На зустріч був запрошений головний інспектор Баштанського ГУ ДСНС Дмитро Миколайович Міндов, який  ознайомив школярів з різновидами мін, боєприпасів, небезпечних предметів, правилами поводження з ними та поведінки у разі їх виявлення. 

Метою зустрічі є нагадування про те, що третина України  замінована, або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож, мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям.

Будьмо обережними!






                                                           Пам'ятаємо Героїв Крут!

Нескореність і сила українського духу, незламність і слава юних героїв народилися під Крутами, 106 років тому.

Героїчний бій під Крутами назавжди є частиною нашої історичної пам’яті.

Українські юнаки билися у нерівному бою і стримали більшовицький наступ. Ціною сотень життів і поранень.

Крутянці стали історичними переможцями, героями, перед якими понад століття схиляємо голови!

Кров безстрашних героїв тече сьогодні у жилах наших захисників.

І боротьба сьогодні на війні з росією йде за наше майбутнє, за Незалежність, за Українську державу.

Пам’ятаємо про подвиг Героїв Крут! Шануємо наших українських героїв, які і столття тому, і сьогодні захищають нашу рідну землю, нашу Свободу.

Слава Україні!

Героям Слава!






Голокост - всього одне лиш слово,

Та його сенс- пекучий болі жар,

Вбивали всіх!... старого і малого,

Мало хто життя порятував....

  27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, події пов'язані з великими людськими  втратами. Нацистська окупаційна влада знищила в Україні понад півтора мільйона євреїв, ромів, а також українців і поляків зі змішаних родин, які не мали наміру залишати рідних єврейського походження., йшли з ними у гетто, а звідти на страту.

  Ці події - не мають права на забуття. Адже це злочин проти людства - цілеспрямоване знищення єврейського народу.

Голокост- трагічна сторінка історії...

Саме під такою назвою для учнів 8 та 9 класу  були проведені години спілкування класними керівниками. Також сьогодні було проведено інформаційно-просвітницькі онлайн заходи.  Для учнів 5-6 класів zoom- конференцію провела Борисенко Людмила Леонідівна-працівник Березнегуватської біблотеки для дітей , а для учнів 7- 9 класів - фахівчиня Публічної бібліотеки Олійник Зорина Валеріївна.












         І етап обласного (заочного) конкурсу на кращого лідера

               учнівського самоврядування «Лідер року» 2024



 22 січня в Березнегуватській  гімназії № 2 проведено патріотичний онлайн захід до Дня Соборності України  під гаслом "Наша єдність- наша зброя".

У День Соборності ми вшановуємо мужність, стійкість і дух українського народу, який боровся і продовжує боротися за свою свободу. Сьогодні українці відзначають силу цієї єдності.



                                   21 січня Міжнародний день обіймів

Обійміть своїх рідних, коханих, друзів, батьків, дітей. Тому що обійми — найприємніший спосіб показати свою любов і ніжність, турботу і ласку.

              З Днем обіймів Вас вітаю,

              міцно - міцно обіймаю!


                                                   16 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ КІБОРГІВ

Сьогодні в Україні відзначається День пам’яті захисників Донецького аеропорту.

Біль, що народжений трагічними сторінками України...

«КІБОРГИ ВИСТОЯЛИ, НЕ ВИСТОЯВ БЕТОН» — фраза, яка потім увійшла в історію разом із подвигом бійців України.

За ініціативи самих захисників Донецького аеропорту, які пройшли 242 дні пекла, цього дня вшановується пам'ять загиблих побратимів.

ЗГАДАЙМО ВІРНИХ СИНІВ УКРАЇНИ! ВШАНУЙМО БЕЗСТРАШНИХ СВОЄЮ ПАМ'ЯТТЮ І ТИХОЮ МОЛИТВОЮ...

Це мій вирок і вибір:

я не покину борт;

я не людина, я – кіборг,

мій вимір – аеропорт.



                                                               У пошуках істини

29 грудня 2023 року у Березнегуватській гімназії № 2 було проведено педагогічну майстерню на тему “ У пошуках істини”.

Тренери заходу Галина Леонідівна Тацька, директор гімназії та Ірина Василівна Фелонюк, заступник директора з навчально-виховної роботи, організували інтерактивне заняття для учителів гімназії з метою поглибити знання про педагогічну  майстерність та творчість; окреслити поняття  “педагогічна техніка”, виявити її складові; створити  модель учителя, що управляє своєю поведінкою, емоціями, впливає на особистість і колектив; з’ясувати, яким має бути учитель у сучасній школі; ознайомити з основними критеріями оцінювання роботи педагога.

В реальних процесах пошуку істини, у пізнанні світу, у процесі обговорення окремих проблем, при виконанні різних завдань, прийнятті практичних рішень, або в ході дискусії педагоги використовували різні методи і діяльнісний підхід.

Сьогодення вимагає від особистості нових результатів, наприклад:

-певних умінь, які можна застосувати за будь - яких обставин;

-уміння мислити, а не накопичувати певну суму знань;

- не вузьких знань, а загального підходу до вирішення питань;

- уміння працювати в злагоді з іншими і спільно йти до мети.

З новітніми методами навчання наші вчителі добре обізнані, адже завдання і цілі з якими вони ознайомлюють учнів на уроках, передбачають обґрунтування їх істинності.

Під час педагогічної майстерні в колективі панувала доброзичлива та творча атмосфера. Вчителі з позитивними емоціями та враженнями ділились власним досвідом, обмінювались інформацією та показали вміння роботи в групах. Такий вид діяльності педагогічного колективу дозволяє не тільки отримати нові знання, а й з легкістю досягти поставленої мети.






                                                           З прийдешніми святами!

Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни в усі сфери людського життя, що зимові свята подарують нам те, чого  найбільш бракує у повсякденному бутті. Всі ми у ці дні, прощаючись з роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на мир і злагоду в нашій країні.                                                        

Від усього серця вітаємо усіх зі світлими святами – Новим  роком та Різдвом Христовим !!! За яким би календарем ми б не вели відлік святам, для кожного з нас важливими є відчуття щастя, гармонії і миру. То ж нехай радість Різдва Христового увійде у Ваші серця та оселі, а народжений Спаситель дає Вам, Вашим рідним і близьким міцне здоров’я, мир, злагоду і щастя!Бажаємо усім відчуття небесного світла, радісної коляди, якою можемо подолати будь-який смуток і вселити в душу надію, віру та любов!                                                                        

Віримо, що з Божою допомогою та щирою молитвою, ми дочекаємося визволення нашої неньки України та обов'язково святкуватимемо Перемогу!                                         

Напередодні зимових канікул та Новорічних свят , у нашій гімназії пройшла конкурсно- розважальна вечірка " Сніго-драйв".  Здобувачі освіти 1-9 класів отримали неймовірне задоволення , шалену  позитивну енергію та чудовий новорічний настрій від свята. А по завершенню вечірки, діти отримали солодкі подаруночки.                                               

Тож,  від щирого серця хочемо подякувати за солодкий сюрприз нашим спонсорам Степанюку Г. П. , Доценко В. В та нашим Захисникам завдяки яким ми провели чудове свято для нашої дітвори. Низький уклін вам за відвагу та самовідданість у захисті України.

З Новим роком та Різдвом Христовим!       


                              20 грудня - Міжнародний день солідарності!

Солідарність – це прихильність до певних дій, інтересів, думок та поглядів, які згуртовують людей навколо себе. На практиці це означає, що певна група людей об’єднується навколо спільних переконань та цілей, в її межах люди підтримують та допомагають один одному, несуть відповідальність один за одного. Адже тільки колективно ми можемо впоратись з проблемами глобального характеру та досягти розвитку у справах всесвітнього значення.




                                         Всеукраїнський тиждень  права

Щорічно, починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права.

У рамках правового тижня «Правове виховання», з 11 по 15 грудня, в Березнегуватській гімназії № 2  для здобувачів освіти було проведено тематичні виховні години . У 1, 3, 4, 5 та 6 класах -"Права свої знай- обов'язки не забувай!" У  2 класі - усний журнал ,, Дітям про права дитини''. У 7 класі - " Права та обов'язки дітей". У  8 класі - інформаційно - правовий дайджест "Великі права і обов'язки малих громадян". На завершення тижня права,  для учнів 9 класу, цікаву подорож   до "Правознавчого світу"  провела  вчитель історії та правознавства  Семенчук Зоя Іванівна. Під час правового тижня учні гімназії усвідомили, що права - це не тільки привілеї, але й відповідальність перед суспільством та державою

Пам'ятаймо! Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої.


Веселка дивним водограєм

І розмаїттям кольорів

На свято всіх дітей зібрала,

Щоб радісно було усім!

5 грудня,  у Березнегуватській гімназії №2, відбулася "Посвята у Веселчата". Першокласники та другокласники з нетерпінням чекали цього  свята,  а їхні старші друзі- вітали маленьких Веселчат з цієї нагоди.

Під час заходу , дітки почули правила Веселкової країни та пообіцяли добросовісно їх дотримуватись.      





30 листопада 2023 року наша  гімназія долучилася до флешмобу який присвячений благодійності, добрим справам та волонтерській діяльності.

Здобувачі освіти та працівники закладу, у кількості 63 особи, взяли участь  в обласних акціях «Святий Миколай від освітян приходить у лікарні» та "Таємний святий Миколай", під час яких було зібрано подарунки нашим захисникам: новий одяг, засоби особистої гігієни, чай, кава та солодощі. Учні гімназії написали та намалювали вітальні листівки Захисникам.

Благодійність завжди була властива українському народу. В нелегкий для України час, коли весь світ єднається у відчайдушній боротьбі з росією, небайдужі громадяни роблять все, щоб хоч трішки допомогти, в першу чергу - нашим Захисникам, воїнам ЗСУ.

Добрі справи не залишаються непоміченими!

Щиро дякуємо всім батькам, діткам, вчителям, адміністрації нашої гімназії, хто долучився до благодійних акцій. Ви тихо робите добру справу, яка надто дорого вартує! А ваші великі серця захоплюють, надихають, спонукають та переконують, що разом ми – незламна, незборима сила! Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Лише разом і лише до нашої Перемоги!

Щиро дякуємо нашим захисникам за можливість жити у своїй країні, нехай Святий Миколай принесе нам всім довгоочікувану ПЕРЕМОГУ!

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

Разом до Перемоги!!!




«Реквієм немов молитва ллється,

Плаче свічка, як жива душа,

Чорні тіні стукають у серце.

І зникає вічності межа».

25 листопада - День пам’яті жертв Голодомору.  Учні гімназії №2 , вшанували пам'ять  загиблих під час ГОЛОДОМОРУ.

Дай, Боже, щоб це ніколи більше не повторилось!

Голодомор. 1932-1933 роки... Україна пам’ятає! Світ визнає!


21 листопада-День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного українця. Саме в цей день відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Україна багата на справжніх Героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє. До цієї дати у Березнегуватській гімназії № 2 проведено загальношкільну лінійку під гаслом :" Заряджені гідністю та жагою свободи".

Гідність – це мир!

Вистояли на майдані – переможемо у війні! Вільні творять майбутнє!


17 листопада 2023 року у нашій  гімназії № 2 відбулося вручення комп'ютерної техніки школярам та молодому спеціалісту— вони отримали ноутбуки, навушники та інші необхідні пристрої для навчання. Такі подарунки дітям та вчителям змогли зробити завдяки співпраці адміністрації з благодійною організацією «UNICEF». Це змотивує здобувачів освіти досягати нових успіхів у навчанні. 


Сьогодні, 14 листопада 2023 року о 9:30,в рамках фестивалю" На зустріч успіху", в онлайн-трансляції, з метою популяризації здорового способу життя, відбулася Всеукраїнська руханка "Цікава фізкультура" до якої долучилися здобувачі освіти 1 - 9 класів Березнегуватської гімназії № 2 

#sport_for_development

#Спорт_заради_розвитку

#Всеукраїнський_проект_Єдина_Україна



В рамках інформаційної кампанії : " Україна без бар'єрів" , в Березнегуватській гімназії № 2 соціальним педагогом Калініченко Юлією Олексіївною, було проведено ряд заходів

" Навчаємось без бар'єрів":

Заняття-квест для учнів 2-4 класів «Моя поведінка у колективі»;

заняття-квест для учнів 3-5 класів «Подорож у країну дружби»;

анкетування «Булінг та його прояви у підлітковому віці» для учнів 6 класу;

квест «Зупинено булінг разом» для учнівського самоврядування гімназії;

інтерактивне заняття «Скажи булінгу-НІ» для учнів 7-9 класів.









                           БЕЗПЕКА РЯТУЄ ЖИТТЯ!                                          З метою запобігання нещасним випадкам на водних об’єктах в нашій гімназії було проведено виховні години на тему : " Безпека на воді".




     🍁 ФОТОЧЕЛЕНДЖ " КРАСА ОСІННЬОЇ ПРИРОДИ"🍁

                                                       

                                     " Всесвітній день захисту тварин"

Щорічно 4 жовтня у всьому світі відзначають важливе свято - День захисту тварин.

Це свято допомагає об’єднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх улюбленців і безпритульних тварин.

З метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців, відповідальності за приручених тварин учні нашої гімназії №2 взяли участь у фоточеленджі "Вуса , лапи , хвіст " в якому презентували своїх домашніх пухнастиків.

Тож давайте пам’ятати, що всім братам нашим меншим потрібна турбота, ласка ,любов та доброта. І вони обов`язково відповідатимуть нам тим же!

                          

                                                                              З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ, НАЙКРАЩІ НАШІ!!!

Добрі, сильні, розумні, гарні, відважні, терплячі, відповідальні, працьовиті, невтомні...

І це-далеко не всі слова, якими можна описати Вас, любі наші вчителі Березнегуватської гімназії № 2 !

Професія за покликанням серця, яка поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію

Люди, які закладають дітям любов до навчання, дають цікаві знання і допомагають пізнати величезний світ.

Кожен успіх учнів стає гордістю для Вашого серця, кожен урок, даний Вами, дарує дітям не тільки знання, а й віру в краще, сміливі мрії та силу прагнення до них. Ваша професія – це вміння дарувати тепло свого серця молодому поколінню, вести дітей сходами до вершини знань.

Дякуємо за вашу благородну працю, яку ви, щоденно виконуєте сумлінно, якісно і з любов'ю. Ваші зусилля і старання роблять світ краще і досконаліше.

Бажаємо примножувати свої магічні здібності, насолоджуватись кожним моментом, пишатися обраною професією та не забувати, що вчитель – це покликання, це частина душі та серця!

Вітаємо всіх, хто тут і зараз творить наше майбутнє! 

З повагою, адміністрація Березнегуватської гімназії № 2.


1-го  жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День українського козацтва. В переддень цих важливих для нашої країни дат, у нашій гімназії відбулося свято “Козацькі забави" .  Це свято не залишило нікого байдужим, адже діти проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух, товариськість, згуртованість, вміння відчувати плече друга. Справжні козаки та козачки з честю зуміли пройти труднощі та перешкоди. На святі відчувався позитивний настрій та піднесення, діти збагатились національно-патріотичним духом.  Які б зміни не відбулися у нашій країні, ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій.


Колектив Березнегуватської гімназії № 2  щиро вітає усіх з Днем українського козацтва та з Днем захисників  та захисниць України!


                                         

                                             День миру у Незламній гімназії № 2 🕊️"

                                                                                                                Олімпійський тиждень

Традиційно, на початку нового навчального року, з 11 по 15 вересня, в нашій гімназії було проведено Олімпійський тиждень під гаслом "Активно рухаймось до Перемоги: здорові діти - здорова нація!"

Метою заходу була пропаганда здорового способу життя, виховання в школярів потреби в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом, поширення ідеї олімпізму .

До проведення заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури і класні керівники, а й всі вчителі нашої гімназії.

Протягом тижня була проведена онлайн-гуртівка “ Бути здоровим- це модно!” Учні 1-4 класів взяли участь в естафетах «Веселі старти» та «Хто швидше». Учні 5-9 класів брали участь у різноманітних змаганнях та спортивному челенджі, у якому усі бажаючі мали можливість випробувати свої сили, спритність та витривалість.

Родзинкою нашого Олімпійського тижня стало проведення п’тиденного челенджу- «СПОРТ – ЦЕ МОДНО!

Кожень день тижня був присвячений певним змаганням:

Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконались, що в нашій гімназії працюють і вчаться сильні, спритні й сміливі здобувачі освіти.

Цьогорічний Олімпійський тиждень довів, що спорт – рушійна сила, яка об`єднує покоління, дарує позитивні емоції і зміцнює духовне та фізичне здоров`я.

Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами! 




                                                                Учнівське самоврядування 

Учнівське самоврядування – це один з провідних напрямків для самореалізації кожного учня, орієнтований  на розвиток лідерських якостей, становлення громадянської та патріотичної позиції та пропаганди загальнолюдських цінностей. На чолі учнівського самоврядування  стоїть Президент, завдяки якому актив дітей рухається в заданому правильному напрямку. Співпраця учнів та педагогів спрямована для досягнення згуртованості усіх учасників освітнього процесу.                         Учнівський парламент є постійно діючим органом шкільного самоврядування учнів. Члени учнівського парламенту представляють інтереси учнівської громадськості і здійснюють тісний взаємозв'язок з пе­дагогічною та батьківською громадськіс­тю, беруть участь у плануванні організації шкільного життя та входять до складу Молодіжної ради.                            8 вересня 2023 р. у нашій гімназій відбулося перше засідання учнівського самоврядування та було поновлено склад правління:

Вітаємо!👏

                                                                           




                                                                  Безпека дорожнього руху

Життя – це найдорожчий скарб! Та в дитинстві, ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись. 

Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах міст та сіл України. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя,  потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених правил дорожнього руху.

Відповідно до наказу по гімназії, з метою ознайомлення та закріплення знань правил дорожнього руху, в Березнегуватській гімназії №2, традиційно, з 04.09.2023 по 08.09.2023 р.  був проведений  тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему :      " Ми  пішоходи", " Дорожній рух-наш вірний друг!", " Безпечне використання транспортних засобів", "На дорозі небезпечно, тож обачним бути доречно!", з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Також, учні початкових класів, малювали тематичні малюнки - "Увага! Діти на дорозі!".

                                    


1 вересня -початок нового 2023/2024  навчального року, сповнений надії, знань і можливостей. Нехай ця осінь принесе всім багато яскравих моментів, цікавих уроків та нових друзів. Любі здобувачі освіти, нехай ваші знання ростуть разом із сонячними днями, і кожен день буде для вас кроком до великих досягнень.

В цей важкий для країни час, пам’ятайте, що ви наше майбутнє! Ваші знання і освіта стануть фундаментом для відновлення і розвитку країни після війни. Допомагайте один одному. У темні часи ми маємо єднатись. Підтримуйте один одного в навчанні та життєвих питаннях. Спільними зусиллями ми здолаємо всі негаразди на нашому шляху!

Нехай знання стануть силою для миру і розвитку в майбутньому. Бажаємо всім учням і вчителям міцного духу та натхнення навчатися і викладати навіть у цих складних обставинах! А нашим славетним воїнам, подякуємо за цю можливість! Ми сильні, бо ми українці! Незламні та непоборні! 

В цей день хочеться побажати всім міцного здоров'я, невичерпної енергії та найкращих результатів у всіх справах. Пам'ятайте, що знання - це ключ до успіху, і ми обов’язково переможемо на всіх фронтах! 

     Зі святом!🔔


Міністерством освіти і науки України у рамках святкування Дня захисту дітей з 29 травня до 5 червня 2023 року запланований Всеукраїнський масовий захід для учнів «Рух – це здорово!».

Учні 1-9 класів нашої гімназії №2 активно долучилися до одночасного проведення по всій території України у закладах загальної середньої освіти різноманітних акцій, покликаних стимулювати  дітей до занять фізичною культурою та спортом.

31 травня відбувся олімпійський флеш- моб “Рух — це здорово”, а саме: руханка "Дистанційка", змагання з малюкболу, рухливі естафети, загальнорозвиваючі вправи з гімнастичною палицею, легкоатлетичний крос. Жоден з заходів не вимагав від учасників спеціальної спортивної підготовки. Єдине, що було потрібно - це гарний настрій і бажання разом провести час.

Спорт - це максимум позитиву!





Наші любі діти, вітаємо вас з завершенням навчального року, сподіваємось та віримо що дуже скоро з вами зможемо зустрітись в стінах рідного закладу! Прийміть вітання від вчителів Березнегуватської гімназії №2

 


В Березнегуватській гімназії №2  28 квітня відбувся День ЦО, головною метою якого було сприяти формуванню в дітей комплексу навиків і вмінь діяти індивідуально та колективно у будь-яких екстремальних ситуаціях; розвивати фізичні показники, загартованість; стимулювати розвиток витривалості, рішучості, кмітливості; формувати вміння спостерігати, аналізувати, робити висновки; знаходити правильне рішення. Виховувати працелюбність, чесність, відвагу, дисциплінованість, увагу до ближнього, потребу жити в мирі та злагод . Класними керівниками були проведені тематичні години присвячені цивільному захисту. Основна мета заходів – пропаганда знань про цивільну оборону, алгоритм дій при повітряній тривозі, хімічній загрозі, артобстрілах, як діяти якщо знайшли підозрілі об'єкти, ознайомлення з роботою національних рятувальних служб, вироблення в учнів умінь, навичок грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя. 


Велика подяка учням які прийняли участь в онлайн- челенджі



21 лютого в Україні та світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято нагадує про важливість мови, яка є інструментом у збереженні духовного та матеріального спадку кожного народу. Для українців мова – це не просто набір слів, а й могутня зброя у боротьбі з ворогом.

Мова - це історія народу.

В ній відбито все його життя:

Наший склад і звичаЇ, і побут

З давнини й до нашого життя.

Довго ти пригнічувалась, мово, -

Промайнув тернистий довгий шлях,

Доки стала мовою народу,

Що звучить з любов"ю на вустах.

Мово моя рідна, материнська!

Ти співуча, ніжна і близька.

Хай же дух незгасний український

У житті нас завжди зігріва.

Процвітай же, мово калинова,

І тобі не в"янути в віках:

Мелодійна українська мова -

Чарівний, навік коштовний скарб.


20 лютого Україна вкотре згадуватиме трагічну сторінку своєї непростої історії, коли на Майдані в Києві виросли нові барикади із живих квітів у пам’ять Героїв Небесної Сотні – мужніх захисників свободи і демократії в державі.

Нинішнє покоління українців наочно продемонструвало активність та небайдужість до подальшої долі своєї країни. За підтримки патріотично налаштованих жителів України вистояв Майдан і відбулась Революція Гідності. А Герої Небесної Сотні – взірці реального, дієвого патріотизму, які своїми подвигами продемонстрували: ми – свободолюбива нація, яка ніколи не поступиться найважливішими для себе принципами.

Героям Небесної Сотні, котрі змінили хід історії України.


Будьмо гідні їх подвигу, бережімо Україну. Просимо згадати і вшанувати в ці дні Героїв Небесної Сотні. Вічна пам’ять їм, вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі.

Щиро бажаємо всім нам не зрадити їхній подвиг. Будьмо справжніми патріотами своєї держави, любімо Україну, своїми справами наближаймо мир та добробут на рідній землі!

Герої не вмирають! Слава Україні! Слава її Героям!



Протягом січня місяця учні Березнегуватської гімназії  №2 мали змогу відвідати різні заходи які організовували волонтери. 7 січня учні подорожували до с. Новоукраїна, де для них виступали волонтери з М. Хмельницького, діти мали  можливість взяти участь в іграх та самій виставі, по закінченню кожна дитина отримала солодкі подарунки. Наступним заходом був виступ військового оркестру, на цьому концерті діти мали змогу всі разом виконувати сучасні музичні пісні, ат мосфера в залі змушувала кожного підспівувати, по закінченню кожна дитина також отримала солоку подарунки.Наступними до наших учнів завітали волонтери з м. Одеса разом зі своїм другом динозавриком та подарували діткам чудові подарунки . Хочемо подякувати всім волонтерам від імені нашої гімназії за те, що в такий складний час вони не забувають за діток а влаштовують для них свято! 

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому відбулось об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!


І зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо.


Ми чітко усвідомлюємо, що маємо бути сильними і незламними, підтримувати одне одного, долати разом випробування. Пам’ятаємо, що сила духу, оптимізм, патріотизм і здатність знаходити спільну мову роблять націю сильною і нездоланною.


Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки.


Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!


Слава Україні!

Цей Новий рік та Різдво Христове ми відзначатимемо по-іншому, на відміну від попередніх: без святкових салютів та гучного сміху, головні ялинки міст нагадують нам про війну, але вони все одно залишаються святковими. Для підтримки духу ми відзначатимемо свято будинку за сімейним столом і віритимемо, що наступного року нас збере єдність, а не горе.

Шановні наші учні! 

Новий рік – нова сторінка життя. Тож нехай на ній не буде порожнього місця, нехай вона заповниться безліччю фарб, яскравих подій та пригод. Нехай у новому році вам супроводжує удача, успіх та достаток. Насолоджуйтесь кожною миттю вашого життя, нехай навчання дається вам легко, поруч із вами будуть лише вірні друзі, оточуйте себе та своїх близьких теплом і турботою. Будьте щасливі з Новим роком!


Сьогодні наша держава, увесь український народ відзначає День Збройних Сил України. Наші українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже десятий місяць в умовах повномасштабної російської агресії демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та величезне бажання перемогти ворога. Учні Березнегуватського ЗЗСО І-ІІ ступенів#2 вітають Вас та щиро дякують Вам за вірність військовій присязі, мужність і героїзм, наполегливу, героїчну і самовіддану службу українському народу у це лихоліття російсько-української війни. Саме на героїчні та боєздатні збройні сили України покладає наш народ надію на беззаперечну Перемогу над ворогом. І ця Перемога обов’язково стане реальністю, адже наше військо самовіддано відстоює незалежність нашої держави від російського загарбника.

У цей день також ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну Українську землю. Вічна їм слава!

 З Днем Збройних Сил України, 

Разом – ми сила!

Перемога – буде за нами!

Слава військовослужбовцям Збройних Сил України!

Слава Україні!

Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти українців знову

застосовують методи геноциду. Майже дев’ять місяців повномасштабної війни засвідчили:

здійснюючи вторгнення, Росія має на меті знищити українську націю як таку. Знищити

українську ідентичність, культуру, мову. Для цього окупанти вбивають і депортують

українців, руйнують міста, спалюють українські книжки.

Та це не перший злочин такого масштабу, який Москва здійснює проти України. У 1932–

1933 роках комуністичний тоталітарний режим, попередник путінського рашизму, вчинив в

Україні злочин геноциду – Голодомор. Зумисно створений голод убив мільйони українців, а

долі тих, хто вижив, скалічив. Пережиті жахіття залишили глибоку травму в кількох

поколіннях українців. Унаслідок Голодомору активний, а тим більше масовий спротив

радянському режиму було припинено.

У нинішній війні Росія переслідує ту саму мету, що й під час Голодомору 1932–1933 

років – геноцид Українського народу. Вона використовує схожі інструменти підкорення та

інформаційні технології.

Метою Росії було і є знищення української ідентичності та української нації. І тоді, і нині

Росія намагається зламати волю українців до спротиву, кидає проти нас весь свій

терористичний арсенал. Сталін у XX столітті та Путін у XXI зробили вибір на користь

геноцидів, бо інші методи упокорення українського народу не спрацювали.

Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв. Тому українців закликають приєднатися до акції "Запали свічку". Де б ви не були — вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, ввечері 26 листопада потрібно запалити вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.

Україна пам’ятає!Світ визнає!

У цей світлий жовтневий день сердечно вітаємо наших улюблених викладачів з професійним святом! Поруч з вами життя стає мудріше і цікавіше. Ви несете світло знань, вчите моральним цінностям, прищеплюєте добро, облагороджуючи наші душі. Нехай вас завжди оточує турбота, тепло і любов учнів, колег, близьких і коханих! Несіть у світ вічний потік знань, добра, досконалості!

За нами стоїть велике діло, справа нелегка, адже вчити дітей — це великий труд, який вимагає впевненості, моральної стійкості, фізичної витривалості, вміння зацікавити і «розкласти все по полицях». Бажаю нам всім не втратити цих якостей і день за днем впевнено йти до намічених цілей, долаючи будь бар’єр нерозуміння і завойовуючи черговий лавр перемоги.

Не дивлячи  на те що навчання відбувається дистанційно, фізичний розвиток учнів є невід'ємною частиною навчального процесу. Учні Березнегуватського ЗЗСО І-ІІ ступенів №2 беруть активну участь в спортивному житті закладу. Цього тижня  учні старшої ланки здавали нормативи "Прижок з місця", всі дітки брали активну участь. Кращі результати показали: Солом'янюк Олег (5 клас), Зелена Анастасія, Маклаков Артем (6 клас) , Паладі Каміла, Авраменко Нікіта (7 клас),, Ярощук Олександра, Тітов Констянтин (8 клас), Овсяник Анна, Погорєльський Нікіта (9 клас).

В пам’яті народу скорботні події Бабиного Яру не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів_

Сьогодні, 29 вересня, виповнюється 81 рік початку однієї з найтрагічніших сторінок Голокосту – масових страт нацистськими окупантами в урочищі Бабин Яр у м. Києві євреїв, а також українців, ромів та представників інших національностей. Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей. Тільки в перші два дні розстрілів було вбито майже 34 тисяч людей.   За весь час німецької окупації у Бабиному Яру було розстріляно 90–100 тисяч людей, з них приблизно 65–70 тисяч євреїв.

Бабин Яр став жахливим символом Голокосту на території Східної Європи й прикладом того, до чого призводять людиноненависницькі теорії. Трагедія Бабиного Яру   є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів.

Пам'ятати про Бабин Яр необхідно, аби не допустити жахливого повторення такого злочину проти людства.

Проте у ХХІ столітті геноцид знову прийшов на українську землю. Світове співтовариство має пам’ятати: мир, безпека й рівновага Європі та світі можливі тільки після того, як Україна переможе у війні, яку розв’язала росія проти українців.

Нас не зламати! Перемога буде за нами!


2022.pptx

День миру - особливе свято для України, адж ми зараз боремось за мир своїми руками. Міжнародний днь миру відзначається щорічно 21 версня.  Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезою ціною борться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни. Вітає вас з Міжнародним днем миру! Нехай ваше життя буде красивим, яскравим і спокійним. Нехай вас оберігає Господь, а мир супроводжує в усьому. Бережіть сбе і близьких.

1 Березнегуватський ЗЗСО І-ІІ ступенів#2 14. 09.2022 Онлайн Олімпійський онлайн урок «О спорт, - ти мир! 

Під час онлайн-уроку вчителем було підготовлено презентацію «День фізичної культури та спорту «. Під час онлайн-уроку діти ознайомились з історією виникнення спорту, видами спорту,та відомими зірками і їх досягненнями. Під час уроку було проведено розминку з цікавими елементами, цікавим завершення уроку були завдання на платформі learningapps

Видатні спортсмени України.

Мужність наших захисників пам'ятатимемо завжди

1 вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день зі щирого серця хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! 

Сьогодні ми відзначаємо найвизначніше свято кожного громадянина України – День незалежності!


Особливого сенсу свято набуває зараз, під час повномасштабного вторгнення з боку агресивного російського сусіда. Саме тоді, коли Збройні сили України роблять все, щоб захистити нашу Незалежність, ми маємо день за днем допомагати їм боронити нашу державу. Але, так само, ми мусимо відбудовувати Україну, зруйновані міста і села.


24 серпня остаточно з офіційної дати перетворюється в найбільше, найголовніше свято України. Сьогодні всі ми сильніші, ніж учора. Нас не можна поневолити чи зламати. І разом ми – дійсно сила!


Щиро вітаємо Вас із Днем незалежності України!


День прапора України почали відзначати в 2004 році за наказом Леоніда Кучми, а сам державний прапор був затверджений в 1992 році. Синій колір символізує небо, а жовтий - пшеницю. УНІАН поділиться найбільш вдалими привітаннями зі святом, яке важливе для всіх українців. 

Блакитні небеса над безкрайніми польовими просторами матінки України - відбиваються на гордом полотні нашому прапорі! Пишайся своїм прапором, патріот, адже Україна - мужня духом, велика та квітуча країна! Піднеси прапор над головою, хай вільний вітер хвилює його хвилями свободи та легкості! Радуйся, танцюй та веселись під синьо-жовтим небом! Зі святом, українці! Наш народ тримається гідно, Ми віримо в перемогу Збройних сил України!!! Мирного неба над нашими домівками, бережіть себе!!!

Дорогі учні нашої школи, перегляньте будь ласка це відео ,щоб знати як діяти при обстрілах. Миру всім!

Сьогодні  завершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік, на жаль, цього року в нашому закладі урочисто не пролунав останній дзвоник, учні не зібралися на  шкільному подвір’ї. Стіни рідної школи тримають у собі ностальгію за дзвінкими дитячими голосами. Дуже шкода, що випускники не отримали свята, яке буває раз у житті. Але Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку та надихає рухатись далі. І свято  сьогодні  відбулося, але в незвичній формі.    Для багатьох школярів   нетрадиційний  останній шкільний дзвоник сповістив про початок канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле  та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення. Дорогі випускники, бажаємо   вам щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та здобутками.

Висловлюємо  слова вдячності педагогам, які закладали основи шкільної дружби, почуття колективу, любов до навчання і своєю невтомною працею прищеплювали гуманістичні цінності.

Дорогі батьки, вітаємо вас з Останнім дзвінком, адже в цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякуємо за допомогу і підтримку.

Зичимо добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках!

Цьогорічний дистанційний останній дзвоник запам’ятається надовго, але сподіваємося, що у наступному році ми  повернемося до традиційного святкування!


Батьки учнів 4 класу вітають їх з переходом до старшої ланки навчання і нового етапу в житті))))Педагогічний колектив приєднується до привітань! 

Нині, як ніколи, важливо формувати розуміння того, що наша держава належить до європейського спільного дому. Європейський вибір України – це запорука її розвитку і альтернативи цьому вибору немає. Україна пройшла довгий і тернистий шлях щоб довести ідею стати частиною Європейського Союзу до логічного завершення. Найважчі віхи – це у 2013 р. коли українці протистояли внутрішній політиці Януковича, вийшли на Майдан, звершили Революцію гідності й відстояли підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Угода підписана у 2014 р. дала змогу перейти від партнерства і співробітництва до політичної асоціації та економічної інтеграції. Нині, знову, ми захищаємо європейський вибір зі зброєю в руках, але вже від зовнішнього агресора. І при цьому зробили ще один важливий крок і вже заповнили анкету-опитувальник для отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС.

18 квітня 2022 р. Президент України Володимир Зеленський передав заповнену анкету-опитувальник главі представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасу. Він зазначив, що це один з етапів для нашої держави до вступу у ЄС. «Поступ нашої держави до ЄС відбувається в дуже трагічний час, коли багато українців, які сповідують європейські цінності, втрачають життя. Однак народ України об’єднаний цією метою – відчувати себе нарівні, частиною Європи, частиною Європейського Союзу. Ми віримо, що здобудемо підтримку й станемо кандидатом на вступ. Після цього розпочнеться фінальний етап. Дуже віримо, що ця процедура відбудеться в найближчі тижні і що вона буде позитивною для історії нашого народу, зважаючи на ціну, яку він заплатив на шляху до незалежності й демократії».


У День перемоги над нацизмом ми боремося за нову перемогу. Шлях до неї важкий, але ми не сумніваємося, що переможемо. У чому наша перевага над ворогом? Ми розумніші на одну книгу. Це підручник з історії України. Ми б не знали горя, якби всі наші вороги вміли читати й робити правильні висновки.

Ми ніколи не воювали проти когось. Ми завжди воюємо за себе. За свою свободу. За свою незалежність. Щоб перемога наших предків була недаремною. Вони билися за свободу для нас і перемогли. Ми б'ємося за свою свободу, за свободу для своїх дітей, а отже, переможемо. Ми ніколи не забудемо те, що зробили наші предки у Другій світовій війні. Де загинуло понад вісім мільйонів українців. І додому не повернувся кожен п'ятий українець. А загалом війна забрала щонайменше 50 мільйонів людських життів. Ми не кажемо «можем повторить». Бо хотіти повторити 2194 дні війни може тільки божевільний. Той, хто вже повторює сьогодні жахливі злочини гітлерівського режиму, наслідує нацистську філософію, копіює все, що робили вони. Він приречений. Бо був проклятий мільйонами предків, коли почав наслідувати їхнього вбивцю. А тому втратить усе.

І зовсім скоро в Україні буде два Дні Перемоги. А в когось не залишиться жодного.

Перемогли тоді. Переможемо й зараз!

Слава Україні!



Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання.

Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави.

Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки. Відповідно до Указу, в цей день були підняті Державні Прапори України на будинках і спорудах у всіх населених пунктах, о 10:00 було виконано Державний Гімн України , наш заклад також долучився до цієї події. Пам'ятаймо що разом ми сила, ми всі різні, але всіх нас об‘єднує єдине бажання – жити в мирі, жити щасливо, незалежно від віку, статі, міст або регіонів.


abirure_long_final_HQ.mov

На виконання доручення Миколаївської облдержадміністрації  від 06.12.2021 № 5753/05-34/2-21

Розміщення повної версії відеоролика «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України» та тизер до нього.

Який спрямований на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості

abirure_short_final_HQ.mov

Участь презедента шкільного парламенту Якубенко Дениса в конкурсі " Лідер року"

Голосуйте за наше відео , ставте лайки)

Методичний робот в основі робота - це робот СЕ, робот, складаний робот і робот, стиль життя, ряд роботів.

28.12.2021 р. розпочався розвиток психолого-педагогічної підготовки «Такі можилівості роббі прабі разпання до форми психологічної компетентності педагогічних практик.Методи освоєння психолого-педагогічних дистанцій», підготовка покровителя директора навхально-золотих роботів Фелонюка І.В. та соціального педагога Калініченки А.М.. "... Доброта до добрих студентів» - vsі vidomi visliv М. Остроградського.Щіко е Джерело для енергоргій для добрих виступов?Гарячий він?Яким вмінів володіні? Про інсі аспекти читання розвиток учасників тренінгу. На процесі роботи складали методичні головоломки, прикрашали новизну молоді характеристикою поняття «психологічна компетентність», готували моделі грамотного керівника, читали, читали; Слова "Semikolina veselka lyudiskogo slova", nauchili ne marnuvati sili na bor'bi z negotivі z vosvodstii egotsii, zberigati viru v sobi, vlasny siba, activizvati resii i siiiii ih i filstiy. На основі управління «Рісі Характер» «Годінника» кригітні віпробуванні. Повернути назад до ріки біляй дитячої шафі і навалився на власный ворогів – сніжункас новорічний чобіток.

До точки періоду, шоб пануваті, воні бачілі, вівчалі і вчилі. Учасники працювали над темами багато "віцеманів", "транвал" і "zmitsnuvvalali" i "zmitsnuvvalali" i "zmitsnuvvalali" i "zmitsnolіbiі sbii "portfolio znan" rіznolnolta form of psychological zsuvu. Читачам необхідно «психологічно грамотно» параметри ситуації в школі.

Учитель винен у тому, що не відстає від такоїасності, проіматісся і надихатися силами прокинувся в ньомі силами шо пробудженого в ньомі. Я до цієї методичної проблеми Березнегуатського ЗЗСО І-ІІ кроків No2 є: "виробництво професійно-педагогічних кадрів і форма спілкування факультету освіти у сфері освіти".

Так називається педагогіка ("печа - пучок") "про інформатсіонно комунікавний простір як середовище развітку сооцирующий здобувача освіта".

Важливість ІКТ, йоги має важливе значення в перших аспектах навчального процесу. Vistupi pedagogue buli у вигляді «Я тімлу це так...».

Цьогорічна методична робота взяла на себе розвиток інформаційної компетентності педагогів та забезпечення ефективних робіт для формування творчих будівель.

В Березнегуватському ЗЗСО І-ІІ ступенів #2 23 та 24 грудня проходили новорічні свята.  Учні 1 - 3 класів поринули у новорічну казку разом з казковими героями, учні 4 - 6 класів відчули на собі всі 7 чудес нового року, а учні 7-9 класів побували на зимовому телевізійному шоу "Де логіка?". Свята проходили весело та насичено, діти з радістю приймали в усьому участь, за що кожному з них Дід Мороз та Снігуронька дарували подарунки. Дід мороз та Снігуронька були неперевершеними, вони несли позитив та новорічний настрій в клас.

Прикрашена новорічна зала, чарівна ялинка, подарунки, веселощі. Ці всі емоції діти отримали завдяки нашим спонсорам, хочемо висловити їм велику подяку за участь в шкільному житті школи, а саме:Степанюк Г. П., Козаченко Т. А., Савченко Л. С., Постернак Ю. Г., Бобко Л. В., Глиняний В. В., Бока А. М. та Доценко В. В.

Від щирого серця вітаєм всіх з прийдешніми святами, зичимо здоров'я, щастя та достатку!

abirure_long_final_HQ.mov

На виконання доручення Миколаївської облдержадміністрації  від 06.12.2021 № 5753/05-34/2-21

Розміщення повної версії відеоролика «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України» та тизер до нього.

Який спрямований на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості.


abirure_short_final_HQ.mov

10 грудня в Березнегуватському ЗЗСО І - ІІ ступенів №2 бібліотекарем закладу Семенчук З.І. був проведений конкурс читців між учнями 1 - 4 класів під назвою :"Мово моя українська, батьківська, материнська".  Діти читали вірші про нашу неньку Україну, красу її природи. Атмосфера конкурсу сприяла розвитку риторичних вмінь, акторської майстерності та підвищенню рівня впевненості в собі. 

До Всеукраїнського дня права вчителем правознавства Мальчиковою О.І. та учнями 9 класу було проведено шкільну лінійку "Знай свої права і обов'язки, дитино" щоб ознайомити дітей із власними правами, з Конвенцією ООН про права дитини, розвивати впевненість у власному майбутньому, вчитись розпізнавати ситуації, де порушуються права дітей, відстоювати свої права, захищати себе і допомагати іншим; виховувати почуття гідності, самоповаги, поваги до інших людей. Після чого в 9 класі було проведено відкритий урок з правознавства. 

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.

  День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

6 грудня в Березнегуватському ЗЗСО І - ІІ ступенів №2 вчителем фізичної  культури Лебідь Є.А. було проведено спортивні змагання " Я - майбутній захисник України" в якому приймали участь учні 5 - 9 класів. Програма змагань була цікава та насичена, діти показали гарну фізичну підготовку. По завершенню змагань діти отримали позитивні емоції.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

В Березнегуватському ЗЗСО І-ІІ ступенів #2 окремо серед учнів старшої та початкової школи проводились "Козацькі забави". Головною метою  було залучити дітей до вивчення джерел національної icтopiї, культури; сприяти патріотичному вихованню, осмисленню себе, своєї особистості як частини великого українського народу; пробуджувати національну свідомість; загартовувати дітей фізично i морально.

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.  В Березнегуватському ЗЗСО І-ІІ ступенів №2 були проведені уроки  " Про СНІд треба знати все" , де діти могли дізнатися відповіді  питання які їх цікавлять. Для учнів урок був цікавим, адже вони дізнались багато цікавого. 

1 грудня в Березнегуватському ЗЗСО І - ІІ ступенів №2 відбулось чудове свято . Непомітно промчалось три місяці осені. І для самих юних школяриків настало свято, якого вони з нетерпінням чекали – «Посвята в веселчата». Традиційно в  закладі в дружню учнівську сім’ю прийняли першачків. Лунала музика, добрі і щирі слова та щаcливий дитячий сміх. Педагогічний колектив разом з учнями старших класів підготували театралізований виступ, школярі розповідали вірші про школу. Малюки дали «Клятву веселчат» перед однолітками та вчителями.

 І як підтвердження посвяти – першачки отримали свій перший документ в школі – "Медаль першокласника"

Цей тиждень в Березнегуватському ЗЗСО І - ІІ ступенів №2 був присвячений пам'яті жертв голодомору та політичних репресій. 26.11.2021 року в усіх класах відбувся урок - реквієм "Не стече сльозою горе людське" , також відбулась фотовиставка  " Україна пам'ятає! Голодомор 1932-1933рр." та акція "Запали свічку пам'яті". Учні школи переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу. Події тих років назавжди залишаться темною плямою історії нашої держави.Вони ніколи не зможуть канути в небуття, адже за масштабом, жорстокістю,цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніхпоколінь він не має аналогів в історії людства. Саме тому уся країна вшановує пам’ять жертв голодомору та політичних репресій, життя яких були забрані «не тому що вони були селянами, а тому що вони були УКРАЇНЦЯМИ!» 

Учитель-основна дійова особа в реформуванні сучасної освіти. Змінюються орієнтири освіти – змінюється і сам учитель, змінюється мета, завдання і форми його діяльності.

Новий зміст освіти української школи передбачає впровадження удосконалених підходів для формування якісного освітнього середовища для дитини. Різнобічний розвиток особистості дитини передбачає фокусування на ключових компетентностях, серед яких є уміння читати й розуміти прочитане, висловлювати думку усно і письмово, критично й системно мислити, здатність логічно обґрунтовувати свою позицію та ін..

Тому 9 грудня 2020 року у початковій школі Березнегуватського ЗЗСО I-II ступенів № 2 під керівництвом голови методичного об’єднання вчителів початкових класів Юрченко Л.П. та за участі вчителів Панкратьєва-Чередник Н.Г., Артеменко Л.В., Пилюга І.Я., заступника директора з освітньої роботи Фелонюк І.В. була проведена школа педагогічної майстерності «Інноваційні аспекти викладання предметів мовно-літературного змісту) в початкових класах  Нової української школи».


Пріоритетом сучасної мовної освіти, що гарантує її високу якість, стає навчання, орієнтоване на формування комунікативних умінь: уміння спілкуватися, слухати і чути партнера, співпрацювати, вільно, чітко і зрозуміло висловлювати свою точку зору,  відстоювати власну позицію, аргументовано переконувати інших, бути толерантних до різних думок.

Тому з врахуванням вимог НУШ та загальношкільного плану роботи на 2021-2022 н.р. з 6 грудня по 10 грудня 2021 року цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів Березнегуватського ЗЗСО I-II ступенів № 2 пройшов предметний Тиждень української мови «Солов’їна, барвінкова, Українська рідна мова».

Його метою було формування пізнавального інтересу до вивчення української мови, виховання в учнів позитивного емоційно-цілісного ставлення до рідного слова, розвиток навичок самостійної письмової діяльності для задоволення власних потреб, розвиток уяви і здатності виявляти себе у різних видах усної та писемної мовленнєвої діяльності створити умови для поглиблення знань учнів про мову, розвивати мовлення дітей та їхні дослідницькі вміння в мовній галузі, формувати комунікативну компетентність, сприяти набуттю мовленнєвого досвіду.


Минулий тиждень в Березнегуватському ЗЗСО І - ІІ ступенів №2 для учнів школи пройшов насичено. До Дня Гідності і Свободи учні 8 - 9 класу мали можливість переглянути відеохроніки " Хоробрі серця", учнями 5 - 9 класів було створено "Ланцюг толерантності" та виготовлено плакати на тему :" Україна : сучасне,минуле,майбутнє". В  5 - 6 класі соціальним педагогом було проведено квест "Країна в якій живе добро", метою якого було формувати в учнів поняття про моральні якості добра і доброти;  сприяти розвитку в учнів мотивації до добрих вчинків; розвивати товариські якості, вміння працювати в команді; сприяти доброзичливій атмофрері у класі. 

Мова є однією із найважливіших цеглинок у фундаменті кожної нації.

Саме у ній відображено і зафіксовано найглибші витоки свідомості народу та його ментальність, закодовано народну мудрість і споконвічні знання.

Мова — це генератор і найвища форма патріотизму, Божий дар і ключ до вивчення культури, історії, традицій, творець культури.

«Нація повинна боронити свою мову більше, ніж свою територію», — говорила Леся Українка.

Адже територію можна відвоювати, а коли вмирає мова, то вмирає і нація. Недаремно кажуть, що мова — ключ до Вічності, пароль до дверей Всесвіту.

Заснування Дня української мови – це лише проголошення благородної мети, а справжня настанова нам, українцям, шанувати рідне слово, любити рідну мову і вивчати її  протягом усього життя!У святковий День української писемності та мови  щиро бажаємо всім нам любити та берегти свою рідну мову. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом! 

Сьогодні свято української мови та писемності, день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та виразності, влучності та розмаїтті. Мова, душа нації, як величний Дніпро, увібрала крапельки, струмочки, потічки слів, приказок, думок, текстів, живого спілкування. Державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в одну націю, це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку держави. Вітаємо усіх з цим святом, і бажаємо Вам оберігати та розвивати українську мову, будувати незалежну, не лише політично, а й духовно вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною. 

Березнегуватський ЗЗСО І-ІІ ступенів номер 2 долучається до всеукраїнського спортивного флешмобу приурочуному 30-й річниці Незалежності України #здороваукраїна30 в рамках соціального проєкту "Активні парки - локації здорової України"

Бажаємо міцного здоров'я, великої наполегливості та наснаги!!!!!

З 13 по 17 вересня поточного року у Березнегуватському ЗЗСО І-ІІ ступенів номер 2 пройшов Олімпійський тиждень, приурочений Дню фізичної культури і спорту, який цього року відзначають 11 вересня. Олімпійський тиждень і Всеукраїнський Олімпійський урок – це комплекс заходів, спрямованих на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвиток Олімпійського руху в Україні.

Олімпійський тиждень – спортивно-видовищний захід, спрямований на  популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху.

 Протягом тижня діти ознайомились  з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту, залучені до цікавих та активних спортивних заходів.

  Учні 5 - 9 протягом тижня приймали участь з у змаганнях з легкої атлетики :

- стрибки у довжину, з місця, біг 60 метрів, 100 метрів, а також змагання з настільного тенісу.

  А завершився тиждень спільними спортивним  флешмобом приуроченому 30-й річниці Незалежності України #здороваукраїна30

В рамках загальношкільного Олімпійського тижня з метою формування у дітей потреби у фізичному вдосконаленні, пропагування фізичної культури як складової загальнолюдської культури, виховання морально - вольлвих та психологічних якостей особистості, активізації до занять фізичною культурою та спортом. Вчителем початкових класів Юрченко Л. П. Для учнів 1-4 класів були проведені Малі Олімпійські ігри "Спортивна надія",під час яких діти із задоволенням приймали участь у спортивних естафетах.

Ми маємо надію що вихованці нашої школи у майбутньому стануть учасниками Олімпійських ігор.

Бажаємо всім тільки перемог - як у спорті так і в повсякденному житті. #ЗДОРОВІДІТИ#ЗДОРОВАНАЦІЯ

У Березнегуватському ЗЗСО І-ІІ ступенів№2 21 вересня був проведений єдиний урок до Дня миру під назвою "Хай буде мир на всій землі". Головна мета заходу формування в учнів відчуття приналежності до України та українців як мирної нації, усвідомлення вартості людського життя; виховування почуття патріотизму, цінносного ставлення до всіх людей та народів, особистої відповідальності за мир у всьому світі! #дітизамир #мирнавсьомусвіті#мир 

Раніше говорили: “Головне, щоб панував мир на планеті”. Саме цього вам бажає Березнегуватський ЗЗСО І-ІІ ступенів номер 2! Радійте кожному мирному дню, залишайтеся щасливим, цінуйте спокій, любіть життя в його різних проявах! Не впадайте у відчай, коли немає сил. Не пасуйте перед недобрими обставинами. Не бійтеся перешкод, а сміливо перетворіть їх в ступені для сходження! 

1 вересня барвами осінніх квітів, переспівами першого дзвоника, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустрічав своїх вихованців БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ступенів № 2. Традиційно День знань щороку перетворюється на велику і радісну подію. Завжди яскраве, насичене емоційністю та зворушливою атмосферою.

  З привітальним словом до присутніх звернувся директор закладу Галина Тацька, та побажала усім вдалого нового навчального року. Від імені шкільної родини директор подякувала меценатам за підтримку навчального закладу та турботу про дітей.

  «Свято Першого дзвоника завжди було особливою подією для учнів, їхніх батьків, вчителів. Саме першого вересня розпочинається навчальний рік у школах. Хтось переступає цього дня поріг школи вперше, для когось навчальний рік вже випускний. Однак всі учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповнені веселощами, і цікавим, але важким навчанням. Усім школярам бажаю наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступному навчальному році! Нехай новий  рік буде вдалим. Будьте щирими та підтримуйте одне одного

З днем незалежності, Україно)

https://youtu.be/3y2JW5C6KpI

З Днем Незалежності ми вас вітаємо!

Україну любити щиро бажаємо!

З Богом долати усі негаразди,

Свою волю нікому не дати украсти.

Українську історію бережно знати,

Українськую гідність не дати топтати,

Прадідів-козаків тихо шанувати,

Мову, сім’ю, церкву свою захищати.

В Новий День народження нашої Неньки

Бажаємо щастя й достатку рідненькій!

Щоб усі її діти із цілого світу

Повернулись додому жити довіку.

Учнівський та педагогічний колектив Березнегуватського ЗЗСО І-ІІ ступенів номер 2