"У кожный казці - мудрості перлина"

До 100- річчя від дня народження Українського педагога, письменника В.О. Сухомлинського в нас в закладі відбулася «Подорож по казках» основною метою якої, стало виховання колективізму, дружби та взаємодопомоги, пробудження у дітей до прекрасного інтересу до художньої творчості. Наші гості, Новоархангельська районна бібліотека, провели бесіду про його життя, діяльність, творчість та великий внесок у вихованні дітей. На гуртку «Культура мови та спілкування» діти інсценізували казку «Квітка та пелюстка» розвиваючи вміння інтонаційно передавати мовлення героїв оповідання. На гуртку «Тісто пластика» ліпили квіти до казки «Дівчинка та ромашка». Гурток «Композиція» малювали сюжет до твору «Добре слово». В кінці був підведений підсумок на якому діти ділилися своїми враженнями.

«Діти Новоархангельщини за МИР»

21 вересня до Міжнародного дня Миру, Будинок дитячої та юнацької творчості Новоархангельського НВО №2, організували та провели святкову лінійку. На свято були запрошені гості: керівник апарату районної державної адміністрації Білоус Світлана Миколаївна та заступник військового комісара майор Мартинюк Василь Володимирович. Діти співали українські пісні, читали вірші про мир та провели флешмоб. Під кінець свята, учні розділились на групи, щоб розповісти усім мешканцям селища про відзначення цього свята в Україні і кожному подарували листівку з символом миру.

День відкритих дверей

14 вересня 2018 року в Новоархангельському будинку дитячої та юнацької творчості відбувся День відкритих дверей. Позашкільний навчальний заклад є творчою оселею керівників гуртків, які завжди раді друзям та молодим талантам. Всі радо вітали своїх вихованців та батьків з початком 2018 - 2019 навчального року. Творчий колектив підготував для дітей програму – презентацію діяльності свого закладу. Розважально – ігрову програму «Вітаємо Вас» , майстер – класи гуртків декоративно – прикладного напрямку, технічної творчості, програму з чудовими майстер класами та хореографічними композиціями. Діти ознайомились і обрали справу відповідно до своїх можливостей та вподобань.

Постійно діюча виставка початкового науково-технічного моделювання

У Новоархангельському Будинку дитячої та юнацької творчості проходить виставка дитячих робіт гуртка "Умілі рученята".

Керівник: Доценко Г.М.

Районний огляд-конкурс художньої самодіяльності та свята талановитих і обдарованих дітей «Ми майбутнє твоє, Україно!»

24 квітня 2018 року на базі Новоархангельського НВК «І-ІІІ ступені школи –гімназії» було проведено районний огляд-конкурс художньої самодіяльності та свята талановитих і обдарованих дітей «Ми майбутнє твоє, Україно!». За номінаціями: вокал – вокальні дуети, тріо, вокальні групи; хореографія –довільні стилі; оригінальний жанр – демонстрація різних талантів учнів.

У конкурсі взяли участь 14 шкіл: Новоархангельський НВК «І-ІІІ ступенів школа-гімназія», Мар’янівська ЗШ І-ІІ ст., Новоархангельська ЗШ І-ІІІ ст. Синюхінський НВК ЗШ І-ІІ ст., Підвисоцока ЗШ І-ІІІ ст., Покотилівська ЗШ І-ІІ ст., Копенкуватська ЗШ І-ІІ ст., Надлацька ЗШ І-ІІІ ст., Кальниболотська ЗШ І-ІІІ ст., Торговицька ЗШ І-ІІІ ст., Кам’янецька ЗШ І-ІІІ ст., Нерубайська ЗШ І-ІІ ст.. Небелівська ЗШ І-ІІ ст., Свердликівська ЗШ І-ІІ ст..

Журі конкурсу визначили переможців у таких номінаціях:

1. Вокал: І місце:Новоархангельський НВК «І-ІІІ ст. школа-гімназія» Торговицька ЗШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце: Новоархангельська ЗШ І-ІІІ ст.;Мар’янівська ЗШ І-ІІ ст.

ІІІ місце:Свердликівська ЗШ І-ІІ ст.; Покотилівська ЗШ І-ІІ ст.;Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ст. Синюхінський НВК ЗШ І-ІІ ст.; Надлацька ЗШ І-ІІІ ст..

2. Хореографія:

І місце: Торговицька ЗШ та Новоархангельський НВК «І-ІІІ ступенів школа-гімназія»;будинок дитячої та юнацької творчості Новоархангельського НВО №2; Нерубайська ЗШ І-ІІ ст..

ІІ місце: Підвисоцька ЗШ І-ІІІст.; Новоархангельська ЗШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце:Покотилівська ЗШ І-ІІ ст.; Небелівська ЗШ І-ІІ ст.; Синюхінський НВК ЗШ І-ІІ ст.; Свердликівська ЗШ І-ІІ ст..

3. Оригінальній жанр:

І місце:Нерубайська ЗШ І-ІІ ст.;Новоархангельський НВК «І-ІІІ ступенів школа-гімназія»;

ІІ місце: Іванівська ЗШ І-ІІ ст.; Торговицька ЗШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце:Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ст..


Переможців нагороджено грамотами, та подяками від відділу освіти, молоді та спорту Новоархангельської районної державної адміністрації

Постійно діюча виставка декоративно-ужиткового мистецтва

У Новоархангельському Будинку дитячої та юнацької творчості проходить виставка дитячих робіт гуртка "Композиція".

Керівник: Писакова Н.М.

Районна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Рідний край де ми живемо, Україною зовемо».

29 березня Будинком дитячої та юнацької творчості Новоархангельського НВО №2 було проведено районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Рідний край де ми живемо, Україною зовемо».

На експозицію виставки були представлені творчі роботи з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва в техніках: вироби з природних матеріалів, паперопластика та ори гамі, бісероплетіння, художня кераміка, витинанки, художня вишивка, писанкарство, вироби з тіста, образотворче мистецтво інші техніки виконання.

Вироби дітей пронизані патріотизмом та щирою любов’ю до України, про що свідчить тематика творів: «Козацький край, моя земля, ми любим волю, мир, поля!», «Я пишаюсь тим, що я Українка», «Мальовничий пейзаж!», «Моя рідна країна – хлібосольна Україна!» та інші. Журі відзначило високий рівень виконавської майстерності, якісну підготовку конкурсних робіт учнів.

Усі роботи оригінальні, художній рівень робіт, які представлені на виставку високий, відповідає критеріям конкурсу, тому журі було дуже складно визначитися з переможцями. Кращі роботи візьмуть участь в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби і свій край» яка відбудеться в місті Кропивницькому.

«Пам'ятаймо минуле, заради майбутнього!» огляд-конкурс театральних колективів

Конкурс театральних колективів започаткований багато років тому. Але з плином часу не втрачає своєї актуальності, навпаки, є творчим змаганням, серед шкільних колективів, які ретельно готуються до нього.


29 березня 2018 року відбувся районний огляд конкурс театральних колективів серед загальноосвітніх навчальних закладів, в якому взяли участь 10 шкіл. Цього року творчі покази відзначилися різноманітністю репертуару. Представлені різні форми, стилі, жанри. Юні театрали Новоархангельського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія» представили уривок п’єси «Вічно живі» керівник-постановник Букур В.В., Кальниболотська ЗШ І-ІІІ ст. представили уривок за мотивами твору Т. Химича «Приречені» , Підвисоцька ЗШ І-ІІІ ст. показали уривок вистави за повістю В. Долини «Мені 13-й минало» керівник Сергієнко Т.С., Новоархангельська ЗШ І-ІІІ ст..зіграли уривок з твору І. Семенович Нечуй-Левицького «Кайдашева сім’я» керівник Кузьмович І.І. Серед вистав знайшлося місце і ляльковій інсценізації української народної казки «Ріпка» (Небелівська ЗШ І-ІІ ст.).

Оцінювання виступів проходило у відповідності до умов за такими критеріями: художній рівень драматичного твору, відповідальність віку, виконавсько-акторська майстерність, використання декорацій, музичне оформлення, костюми. Тож журі дійсно було що оцінювати і дискутувати при визначенні переможців. У глядачів залишились чудові враження від усіх вистав, від великої змістовної роботи, виконаної учнями та педагогами.

Свято закоханих

День Святого Валентина, або День закоханих – свято, яке 14 лютого

відзначають багато людей по всьому світу, ми також любимо святкувати це

свято. Діти разом з казковими героями, подорожували по різних казках.

Працювала святкова пошта, «Скринька кохання» яка була переповнена

валентинками. Різноманітні конкурси, ігри, веселі забави, танці створили

атмосферу радості й тепла. Свято пройшло цікаво, весело всі отримали

вітальні святкові валентинки, діти чудово провели час, пішли додому веселі та задоволені.

День Святого Валентина

Запрошуємо гуртківців 14 лютого, в середу, на святкування дня Святого Валентина !

Змагання з настільного тенісу

В рамках спартакіади школярів Новоархангельського району, в навчально – виховному об’єднанні №2 відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів: Синюхінського НВК, Новоархангельського БДЮТ та Новоархангельської ЗШ І-ІІІ ст. Новоархангельського НВО №2.

Перше місце в змаганнях вибороли учні Новоархангельської ЗШ І-ІІІ ст. Новоархангельського НВО №2.

Друге місце посіли вихованці Новоархангельського БДЮТ.

Трете місце зайняли учні Синюхінського НВК.Запрошуємо всіх гуртківців до перегляду !

09 лютого, о 13.30 в Новоархангельському Будинку дитячої та юнацької творчості буде показ мультфільму "Емоджі".

Постійно діюча виставка декоративно-ужиткового мистецтва

З 05.02.2018 по 11.02.2018 у Новоархангельському Будинку дитячої та юнацької творчості проходить виставка дитячих робіт гуртка "Соняшник" (тістопластика).

Керівник: Лагодієнко С.О.

Маленькі помічники природи

Люби цей світ, моя дитино,

Свій рідний край, ліси, поля.

Турбуйсь про нього кожну днину,

Бо рідна це твоя земля.

Н. Красоткіна

Вихованці гуртка "Умілі рученята" на занятті майстрували годівнички для птахів. Керівник Доценко Г.М. розповідала їм, що зима надто важкий час для пташок, особливо, якщо вона морозна, з хурделицями, зі сніговими кучугурами та різким крижаним вітром. Важко стає жити пташкам, які зимують у нас. Нелегко знайти їм під снігом поживу. Узимку день короткий, а щоб вижити, не замерзнути, їжі слід з'їсти значно більше, ніж улітку. Узимку пташки не можуть знайти собі їжу в лісі, тому летять ближче до людей — у міста та села. Вони сподіваються на нашу допомогу.

Діти із великим захопленням виготовляли годівнички тому, що розуміли яку користь вони принесуть для птахів.

Гуртківці влаштували для птахів маленькі безкоштовні їдальні прямо у себе під вікном. А відсвяткували свою допомогу веселою грою в сніжки.Казковий кінозал

31 січня у Будинку дитячої та юнацької творчості запрацював "Казковий кінозал". На великому екрані гуртківцям було запропоновано до перегляду мультфільм "Вартові легенд". Діти із зацікавленням чекали його показу. А коли нарешті він розпочався, з радістю та задоволенням переглянули мультфільм до кінця.

По завершенню діти сказали, що з нетерпінням чекають наступного показу.