Każde zgłoszenie powinno obejmować dwa rodzaje abstraktów:
(1) Obszerniejszy abstrakt do oceny recenzenckiej, o długości 250–500 słów dla wystąpień posterowych, a 400–700 słów dla zwykłych referatów. Powinien streszczać wystąpienie lub przybliżać pomysł badawczy, przeglądowy czy krytyczny. Ewentualne ilustracje można dołączyć w wersji pdf abstraktu. Abstrakt ten powinien zawierać do 5 pozycji bibliograficznych i 3–5 słów kluczowych.
(2) Krótki abstrakt do publikacji w książce abstraktów, o długości około 150 słów. Nie powinien zawierać bibliografii ani ilustracji.
Rejestracja polega na przysłaniu maila potwierdzającego uczestnictwo na adres wizualizacje@avant.edu.pl Rejestracja równoznaczna jest z potwierdzeniem wniesienia lub gotowości wniesienia opłaty we wskazanym terminie, za co z góry dziękujemy*. Faktury wystawiamy na życzenie, w tym celu prosimy o dostarczenie odpowiednich danych.