Перелік курсів

Пояснювальна записка

Google-сервіси стали уже невід’ємною частиною освітнього процесу. Адже Google – це безліч можливостей для покращення навчального процесу та поліпшення роботи вчителів. Google-сервіси мають ряд переваг:

§ всі інструменти безкоштовні;

§ щоб розпочати роботу, потрібен лише доступ до інтернету;

§ підтримка всіх операційних систем та клієнтських програм;

§ доступ до всіх сервісів з одного акаунту;

§ можливість працювати колективно в режимі онлайн;

§ цілодобовий вільний доступ до матеріалів

§ можливість контролювати процес роботи учнів, не відволікаючи їх;

§ можливість інтерактивної перевірки готових робіт.

Метою вивчення спецкурсу є підвищити рівень ІК-компетентності, поглиблення та удосконалення вмінь використання ресурсів Google Drive у професійній діяльності вчителів, створення більш продуктивного та мобільного освітнього середовища.

Завдання курсу є підвищити наочність та інтерактивність освітнього процесу, чим стимулювати інтерес до навчання.

В результаті вивчення спецкурсу вчителі зможуть:

1) самостійно створювати на Google-диску різноманітний контент з матеріалами до уроків та надати до них доступ учням;

2) забезпечити доступність матеріалів заняття в будь-який час;

3) активізувати пізнавальну діяльність учнів та залучити до процесу навчання мобільні телефони;

4) контролювати хід виконання практичних робіт, не відволікаючи учнів;

5) забезпечити поширення індивідуальних завдань за рахунок створення індивідуальної копії окремо для кожного учня;

6) творити і працювати разом, надаючи доступ до документів і файлів;

7) упорядковувати дані в електронні таблиці;

8) можливість більш широкого залучення батьків і учнів до процесу навчання, забезпечується єдність вимог школи та сім'ї,

учитель отримує можливість створювати, адаптувати, тиражувати та поширювати власні матеріали.

ЦІКАВО? Тоді Вас чекає сторінка: РЕЄСТРАЦІЯ


Зміст, вимоги, організація, класифікація, результативність ( 18 год.)

Пояснювальна записка

Даний курс у процесі підвищення кваліфікації вчителів/ викладачів предмета «Захист Вітчизни» необхідний для грамотного та ефективного планування уроків, добре продуманих за формою та змістом, на яких учні - активні учасники навчального процесу.

Метою вивчення спецкурсу є поглиблення уявлень вчителів про сучасний урок, розширення знань вчителів ЗВ про типи уроків та їх структуру, ознайомлення з сучасними вимогами до підготовки та організації уроків; самостійне планування та методичне забезпечення етапів уроку; опрацювання та впровадження новітніх навчальних технологій; здійснення аналізу та самоаналізу проведеного уроку.

Завдання курсу – формувати у вчителя вміння самостійно планувати різні типи уроків, їх структуру та основні етапи, здійснювати відбір необхідних методичних та дидактичних засобів, форм та методів навчання, орієнтуючись на сучасні вітчизняні та за рубіжні педагогічні методики в основі яких лежить спрямованість на особистість учня та його активну взаємодію під час навчального процесу.

Результатом вивчення спецкурсу має стати підвищення рівня організації та проведення педагогами різних типів уроків, використання ними найперспективніших новітніх технологій та методик, оптимальне та доцільне застосування дидактичного матеріалу, за для створення реальних умов інтелектуального, соціального, морального становлення особистості учня при яких урок проводиться не для учнів, а разом з ними.

Якщо Вас зацікавив даний курс, тоді Вас чекає сторінка: РЕЄСТРАЦІЯ

Впровадження інтерактивних технологій в процес викладання курсу «Захист України» ( 12 год)

Пояснювальна записка

Знання і уміння, здобуті педагогами у процесі вивчення цього спецкурсу, дають змогу в рамках класно-урочної системи підвищити ефективність навчального процесу, досягти високого інтелектуального розвитку учнів, забезпечити оволодіння ними навичками розвитку особистості, використовуючи технології інтерактивного навчання, перетворювати, таким чином, традиційний урок в інтерактивний, на якому учні виступають, як суб’єкти навчального процесу.

Метою вивчення спецкурсу є поглиблення уявлень вчителів про інтерактивні технології навчання, розширення знань вчителів ЗВ про методи інтерактивних технологій та умови їхнього застосування в рамках класно-урочної системи навчання, ознайомлення з вимогами до підготовки та організації уроків з використанням інтерактивних технологій; опрацювання та впровадження інтерактивних технологій на уроках захисту Вітчизни.

Завдання курсу – формувати у вчителя вміння правильно та якісно застосовувати різноманітні методи інтерактивних технологій на різних етапах уроку.

Результатом вивчення спецкурсу має стати покращення якості навчання, уміння вчителів створити умови для розвитку та самореалізації особистості, сприяти формуванню навичок і вмінь учнів, виробленню цінностей, створенню атмосфери співробітництва, взаємодії, здатність педагога стати справжнім лідером юнацького колективу в процесі навчання з допомогою активного використання інтерактивних технологій.

Якщо Вас зацікавив даний курс, тоді Вас чекає сторінка: РЕЄСТРАЦІЯ


Особливості розробки тестів та їх використання під час викладання «Захисту України» ( 12 год)

Пояснювальна записка

Контроль та оцінювання навченості учнів є обов’язковими складовими, посідають важливе місце в структурі педагогічної діяльності. Світовою практикою в галузі освіти доведено, що реалізація навчальних технологій сьогодення неможлива без процедури тестування, оскільки тестування є найбільш ефективною формою створення оперативного та надійного зворотного зв’язку в організації та управлінні навчальним процесом; дає можливість об’єктивно оцінити рівень знань, вмінь, навичок, максимально зменшити фактор суб’єктивності; організувати самостійну роботу учнів.

Даний курс у процесі підвищення кваліфікації вчителів/ викладачів предмета «Захист Вітчизни» необхідний для здійснення грамотного та ефективного контролю та оцінювання навченості учнів, завдяки впровадженню у їхню роботу добре продуманих за формою та змістом тестових завдань.

Метою вивчення спецкурсу є ознайомлення вчителів із сучасними видами тестового контролю, розширення знань учителів ЗВ про форми та методи тестування, уточнення основних вимог щодо створення та застосування тестових завдань; оволодіння методикою розробки та впровадження у навчально-виховному процесі тестового контролю; розвиток творчого підходу до побудови тестів.

Завдання курсу – активізувати творчий потенціал вчителів ЗВ, сформувати у них вміння самостійно планувати, створювати та використовувати на практиці різні форми і типи тестових завдань.

Результатом вивчення спецкурсу має стати оптимізація навчального процесу у частині контролю та оцінювання навченості учнів, впровадження у практичну діяльність педагогів різноманітних форм та методів тестового контролю учнів, що дозволяють здійснити точний та об’єктивний контроль їх знань, умінь і навичок.

Якщо даний курс Вас зацікавив, запрошую на сторінку: РЕЄСТРАЦІЯ




"БЛОГОСФЕРА"