ALIANCE VIRTUÁLNÍCH LETEK


ALIANCE OF VIRTUAL SQUADRONS

Co od nás můžete očekávat?

Jsme skupina virtuálních pilotů, kteří se seskupily kolem organizace a účasti na DCS virtuální kampani Tah Perským Jezdcem 2

Co je Tah Perským Jezdcem 2

Tah Perským Jezdcem 2 je pokračování projektu kampaně nízké pravděpodobnosti a vysokého dopadu pro hru DCS vytvořený AVS, což je Aliance Virtuálních Letek NO.312RAF, MB2, UVP. AVS si vytyčila cíl, vytvořit dynamickou a udržet kampaň, odehrávající se v Hormuzském průlivu.

Podobných projektů je v současné době jistě mnoho, naší ambicí je vytvořit dynamickou, vysoce realistickou kampaň a tu dlouhodobě udržet. Jak dlouho to udržíme projekt v chodu bude záležet na naší motivaci, no a naše motivace je výrazně ovlivněna vaším zájmem. Mise budou koncipovány jako člověk proti CGF (Computer Generation Forces), rádi bychom použili v roli oponentů i reálné piloty, nikdy však nebudou mise navrhované jako duely.

Pokud se přihlásíte na misi, tak se stanete virtuálním bojovým pilotem, budete mít svého velitele a své bojové kamarády, s kterými budete prožívat emoce. Se svými spolubojovníky zažijete na vlastní kůži širokou paletu leteckých operací. Budete se bránit, útočit, bojovat se stíhači, chránit vlastní lodě, hledat a ničit Scudy schované v poušti, vysazovat speciální jednotky, přistávat na plovoucích plošinách, zachraňovat sestřelené piloty, podporovat vlastní tanky, přistávat v písečné bouři, chránit AWACS a mnoho dalšího.

Jak se přihlásit?

 1. Přihlásit se na Discord AVS
  • Registrace se provádí na Discodru AVS, je možné využít tlačítko, které se nachází v zápatí této stránky a vygeneruje pozvánku na Discord.
 2. Zaregistrovat se na Discordu do jedné ze dvou aliancí:
  • PERSIAN KNIGHT MOVE (BLUE),
  • اسواران PERSIAN KNIGHT MOVE (RED)
 3. Přihlásit na každou letovou akci zvlášť
 4. Pokud jste zaregistrováni za modrou stranu a chcete mít přístup na privátní modrou sekci wbových stránek, tak pošlete svojí google email adresu jednomu z příslušníku HQ AVS (Bravo21, Papi, Martin2487)
 5. Užít si společnou zábavu.

Vyhlášení termínu prvního kola Kampaně TPJ2

Pátek 8. 11. 2019 19:30 - Provedení prvního kola TPJ 2019