ברוכים הבאים לאתר משפחת קשת!

חגי תשרי שעמם פתחנו את שנת הלימודים יסתיימו בקרוב ואנחנו נחזור לשגרת עשייה חינוכית- לימודית- ערכית מבורכת ונחוצה כל כך לצוות ולתלמידי.ות בית הספר שלנו. גם בצל קורונה אנחנו נכונים ונחושים לקיים את כלל המפגשים והפעילויות שמתוכננים לנו מקרוב וביחד.

בתכניות הלימודים והפעילות החברתית- ערכית שלנו אנחנו ממשיכים לשים דגש על חיזוק החוסן של כולנו, צוות ותלמידים.ות ופועלים להעמקת תחושת השייכות והבטחון האישי והקבוצתי. כל זאת לצד טיפוח ופיתוח למידה שמקדמת ערכים, ידע ומיומנויות להתנהלות ותפקוד במציאות מאתגרת ומשתנה כמו שלנו.

שותפים לעשייה הענפה שלנו הורי התלמידים.ות, משרד החינוך ומועצת כפר ורדים עם המון נכונות ושיח דיאלוגי שמאפשר העצמה, ליווי ופיתוח מקצועי, שותפות והוצאה לפועל של מגוון פעילויות ואירועים בכל התחומים והנושאים המתקיימים בבית הספר.

הוקרת תודה מיוחדת מוקדשת לצוות בית הספר על פתיחת שנה באופן חלק ומרשים עם אינסוף מוטיבציה ואהבה למקום ולכלל באיו.

לשמחתנו התחדשנו השנה בתחום האמנות שמתווסף לתחומי העשרה נוספים שמתקיימים בבית הספר כגון מוסיקה, קיימות, טיפול בבעלי חיים, דיבייט ופיתוח החשיבה באמצעות משחקים. זאת לצד עיסוק אינטנסיבי ומעמיק בפיתוח למידה מבוססת תהליכים חברתיים (SBL) באופן פרטני, קבוצתי וכיתתי ולמידת חקר שמסייעת בפיתוח כישורי לומד.ת עצמאי.ת, סקרנות ועניין בלמידה. את כל זאת אנחנו עושים במרחבי פנים וחוץ העומדים לרשותנו ואף ברחבי הקהילה ובשיתוף עם מסגרות חינוכיות נוספות בכפר ורדים.

מייחלים ומצפים לשנה עתירת הזדמנויות לקידום יוזמות חינוכיות, ללמידה שיתופית מקרבת ולבשורות טובות בתחומי הבריאות והביטחון.

תמיד זמינים עבורכם להכרות ולשיח שמאפשר שותפות ודאגה לשלום הפרט והכלל,

מירב לבקוביץ- מנהלת בית הספר וצוות קשת🌈


תכנים דיגיטליים

תכנים דיגיטליים

מרחב הורים

בית ספר קשת, מירב וצוות המורים מזמין אתכם, הורים יקרים, להתעדכן כאן בכל מה שצריך לדעת

סרטון פתיחת שנה - קשת.mp4
חוזר חנמ.docx

חוזר חנ"מ לעיונכם

תשלומי הורים תשפב - חוזר להורים.doc

תשלומי הורים תשפ"ב לעיונכם