Kdy a kde?

KDY A KDE SE CVIČÍ? SKUPINOVĚ AŽ DO ODVOLÁNÍ NIKDE. INDIVIDUÁLNĚ PO DOMLOUVĚ.

Můžete si vybrat ze dvou možností: buď chodit pravidelně do skupiny, anebo si zvolit individuální lekce jógy (sám, s přáteli, jóga ve firmě apod.)

Pokud máte zájem o vybrané kapitoly (např. meditaci/mindfulness, dechové techniky atd.) může to být také začátek. Ozvěte se a uvidíme...

Až do odvolání se skupinové ani individuální lekce nekonají. Děkuji za pochopení.

Skupinové lekce pro začátečníky i mírně pokročilé:

Individuální lekce / firemní / dětská jóga

Výhoda těchto lekcí spočívá v tom, že se vám mohu lépe věnovat (detaily provedení jednotlivých ásán, filosofie jógy, meditace), navíc v dobu i v místě, které vám vyhovují. Individuální lekce bych doporučil každému začátečníkovi - alespoň po určitou dobu, než si osvojí základní techniky. Určitě to ale není podmínka, bez které by se nedalo vůbec začít s jógou (např. skupinovými lekcemi).

Co si vzít s sebou?

Pohodlné oblečení, které vám nebude bránit v pohybu a podložku na cvičení. Stačí karimatka, ještě lepší je speciální podložka na jógu, která neklouže (např. jutová).

Co budeme dělat?

Přestože existuje mnoho modifikací jógy, my se budeme věnovat Hatha józe, z níž vše ostatní vychází. Samozřejmě nelze opominout dýchání a jógu obecně jako životní cestu.

Kolik to stojí?


Skupinové lekce

200 Kč / lekce / os. při koupi permanentky (zvýhodněná cena). 250 Kč / lekce / os. za jednotlivý vstup (tzv. "na divoko").

Permanentka platí vždy do konce (školního) pololetí, je přenositelná a cvičit lze na všech místech.

Maximálně 2 lekce lze převést do následujícího období (např. nemoc), v jiném případě lekce propadá (ale vždy se nějak domluvíme).

CENA PERMANENTKY / do konce prosince 2019:

Délka lekce je 90 minut.

Individuální lekce / firemní jóga

2000 Kč / lekce, 1–4 cvičící (90 minut)

Cenu je nutno předem stanovit s ohledem na vzdálenost dojezdu, případný pronájem prostoru apod.

Individuální lekci můžete také darovat formou poukazu libovolné hodnoty. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na jednom z kontaktů.

(Příklad)