Garantijos. Trūksta patirties ir laiko? Dingo įkvėpimas? Skęsti interneto ir literatūros platybėse?

Darbai yra vienetiniai, todėl užtikrinu jų originalumą, individualumą bei kokybę. JOKIO PLAGIATO. Užsakovui užtikrinu KONFIDENCIALUMĄ.

Darbas pagal visus metodinius nurodymus, itin laikantis mokymo įstaigos reikalvimų. +370 622 66 816

Darbai  vienetiniai, originalūs! 

Darbai rašomi dalimis arba vientisi, galima tęsti užsakovo pradėtą darbą, galima tik teorinę arba tik praktinę dalį, koreguojama, taisoma – pagal poreikius jau parengti užsakovo darbai. 

  

     Atsižvelgiame į darbo vadovo rekomendacijas.

 Taip pat atlieku anketines apklausas, interviu ir kitokio pobūdžio statistinius tyrimus, naudojant SPSS, Statistica, MatLab programines priemones. Baigiamiesiems darbams paruošiu prezentacijas ir teikiu konsultacijas gynimui.


 

Darbai persiunčiami el. paštu, įrašomi į cd arba flešą, galimas popierinis variantas. Visi darbai tikrinami dėl plagiato.

 Plagiãtas [lot. plagiatus — pagrobtas], mokslo, literatūros, meno kūrinio, atradimo, išradimo ar racionalizacinio pasiūlymo autorystės (visos ar dalies) pasisavinimas. 
išskiriami šie plagiavimo būdai: 

  • Kopijavimas – rašto darbas ar jo dalys yra parašytos pažodžiui perrašant kito autoriaus tekstą nenurodant šaltinio arba nurodant šaltinį, tačiau neišskiriant perrašyto teksto kabutėmis.

    • Netinkamas perfrazavimas - rašto darbas ar jo dalys yra parašytos perfrazuojant kito autoriaus tekstą nenurodant šaltinio.
  • Konsultacijų temos:
  • 1. Baigiamųjų darbų rengimas (Teorinė ir Empirinė dalys)

2. Socialinių tyrimų metodologija (Tyrimų metodologinis pagrindimas)
3. SPSS konsultacija (Tyrimo rezultatų apdorojimas ir analizė)
4. MS Excel konsultacija (Tyrimo rezultatų apdorojimas ir analizė)
5. MS Word konsultacija (Rašyo darbų formatvimo kursai) 
6. Power point konsultacija (Baigiamųjų darbo pristatymo rengimas).


Garantuojamas konfidencialumas!

Konsultacijos gali būti organizuojamos individualiai arba grupei asmenų, ir vedamos kontakto arba "Online" būdu. Mes atsižvelgsime į jūsų poreikius ir parinksime Jūms pačią geriausią konsultacijos formą.

Visos paslaugos taikomos kiekvienam individualiai pagal poreikį. Esant poreikiui interesantai gali susipažinti su darbais, kurie publikuojami Lietuvos ir užsienio duomenų bazėse.
PATARIMAS: Nelauk sesijos galo, pradėk viską iš anksto ir mes pažadame, kad rezultatas jūsų nenuvils. +370 622 66 816