wyniki

W dniu 7.10.2018r. rozegrany został pierwszy turniej z cyklu X Grand Prix Jeleśni w Tenisie stołowym.

W turnieju zostało sklasyfikowanych 73 zawodników w 6 kategoriach wiekowych.

Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali: Karol Kufel, Marek Kiełbas, Amanda Sudoł, Grzegorz Dunat,

Jerzy Tokarski i ponownie Grzegorz Dunat, który został najlepszym zawodnikiem turnieju, zdobywając 2 złote

medale. Po 2 medale zdobyli jeszcze : Amanda Sudoł (złoty i srebrny) i Ryszard Małysiak (srebrny i brązowy).

Najmłodsza zawodniczka miała 6 lat, najstarszy zawodnik 76 lat.

W turnieju wzięli udział uczniowie 3 szkół z gminy Jeleśnia: ZS nr 2 w Jeleśni, ZS nr 6 w Sopotni Małej i ZS nr w

Pewli Wielkiej. I miejsce zajęli uczniowie ZS nr 8 z Pewli Wielkiej.

W turnieju brali udział nie tylko zawodnicy z naszego rejonu. Z Mysłowic przyjechały siostry Natalia i Weronika

Wszołek wraz z mamą Patrycją Molik-Wszołek, byłą mistrzynią Polski w tenisie stołowym oraz tatą

Maciejem Wszołkiem, czołowym zawodnikiem Śląska. To zaszczyt dla naszego małego klubu gościć