Wyniki II turnieju

W dniu 1.10.2017r. został rozegrany II turniej z cyklu IX Grand Prix Jeleśni w tenisie stołowym.

Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali: Michał Gniadek, Dawid Patkowski, Krystyna Wróbel, Marcin Krzyżowski, Piotr Żyrek, Jerzy tokarski, Wojciech Zuziak i ponownie Marcin Krzyżowski.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Marcin Krzyżowski, który wygrał kategorię senior amator, kategorię OPEN i jeszcze zdobył brązowy medal w kategorii członkowie klubu i zawodnicy gminy Jeleśnia.

W turnieju zostało sklasyfikowanych 59 zawodników w ośmiu kategoriach.

Najmłodszą zawodniczką turnieju była Małgosia Pietraszko (8 lat), najstarszym zawodnikiem był Jan Bukowski (76 lat).

Po dwóch turniejach prowadzą w swoich kategoriach: Karol Kufel, Dawid Patkowski, Krystyna Wróbel, Marcin Krzyżowski w dwóch kategoriach, Piotr Żyrek w dwóch kategoriach i Jerzy Tokarski.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników i zapraszamy na rozstrzygający III turniej, który odbędzie się 19.11.2017r.