Zagraliśmy w siatkówkę dla Kubusia Chrabańskiego 18.12.2014r

Post date: Dec 18, 2014 9:23:39 PM

Nasza szkoła mocno zaangażowała się w pomoc dla ciężko chorego Kubusia. Jednym z pomysłów na zbiórkę środków pieniężnych, tak bardzo potrzebnych w terapii chłopca, była organizacja turnieju siatkówki zespołów mieszanych (kobiety plus mężczyźni). Uczniowie naszej szkoły zachowali się wspaniale, dzięki czemu udało się sprzedać 188 cegiełek o wartości 5 zł, co dało kwotę 940 zł. Całość zostanie przekazana na pomoc Kubusiowi, chociaż zdajemy sobie sprawę, iż jest to kropla w morzu potrzeb. Formuła turnieju zakładała, że każdy uczestnik zakupił taką cegiełkę, zrobiło to również wielu kibiców. Cieszymy się bardzo, że przy okazji szczytnego celu udało się w duchu sportowej rywalizacji rozegrać ciekawy turniej. Zagrało 11 klas naszego zespołu szkół oraz 1 zespół stworzony z reprezentantek gimnazjum nr 3 w Chodakowie. Rywalizacja była w większości pojedynków bardzo zacięta ale "fair play". W finale turnieju spotkały się zespoły klas IIIa LO i IIrd T, a zwyciężył ten pierwszy pomimo gry w 5 osobowym składzie. Zespoły, które zajęły I i II miejsce zostały nagrodzone pucharami i medalami. Przyznane zostały również nagrody indywidualne wśród zawodniczek i zawodników z najlepszej 4 turnieju. Oto nagrodzeni indywidualnie medalami:najlepiej rozgywająca/cy Magdalena Pióro z IIa LO i Emil Marusiak z IIIa LOnajlepiej zagrywająca/cy Wioletta Banaszek i Kacper Kłos obydwoje z IIrd Tnajlepiej atakująca/cy Milena Chudzyńska IIa LO i Marcin Ploch z IIIa LONajbardziej wartościowymi graczami całego turnieju czyli MVP zostali wybrani Marta Szymańczak z IIIa LO i Mateusz Kołodziej z IIsk, Dodatkowe wyróżnienia i kalendarze w nagrodę otrzymali: Ola Wojciechowska z IIsk, Jakub Czarnecki z IIIa LO i Aleksandra Przyłuska z IIa LOGratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, którzy pokazali jak fajnie w szczytnym celu można się bawić, grając w siatkówkę!

===>>>GALERIA FOTO <<<===

Oto szczegóły turnieju

Po losowaniu , zostały rozdzielone do 4 grup po 3 zespoły, oto kolejność i zdobyte punkty:

3. IIIah T - 0 pkt

Zwycięzcy grup zagrali ze sobą 2 pojedynki półfinałowe. Zwycięzca grupy A ze zwycięzcą grupy C i analogicznie B z D, oto wyniki

IIa LO - IIIa LO 0:2 (12:15), (6:15)

IIrd T - IIsk 2:0 (15:9), (15:13)