AKTUALIJOS


Svarbu suvirinimo darbus atliekančioms įmonėms!

Kvietimas dalyvauti suvirintojų mokymo projekte


Lietuvos suvirintojų asociacija, kviečia įmones, atliekančias suvirinimo darbus, prisijungti prie rengiamos paraiškos “Pameistrystė, kvalifikacijos kėlimas darbo vietoje“ ir už ES fondų lėšas (labai naudingomis įmonei finansinėmis sąlygomis, kuomet finansuojamas egzistuojantis procesas ir gaunami papildomi finansai tiesioginėms išlaidoms padengti) įmonėje dirbančių suvirintojų ir suvirinimo darbų operatorių vidiniam kvalifikacijos tobulinimui darbo metu, darbo vietoje, priklausomai nuo įmonės poreikių pagal šias mokymų programas:1. Suvirintojų kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje.

(Programos trukmė 20 darbo dienų. 4 dienas suvirintojus moko LSA, 16 dienų suvirintojus moko įmonės darduotojas)


2. Suvirinimo darbų operatorių kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje.
(Programos trukmė 10 darbo dienų. 3 dienas suvirintojus moko LSA, 7 dienas suvirintojus moko įmonės darduotojas)


Pagal projektą numatoma, kad mokymus darbo vietoje atliks įmonėje dirbantis suvirinimo darbų priežiūros meistras, technologas ar inžinierius  kartu su Lietuvos suvirintojų asociacija. Vienam mokomam asmeniui (suvirintojui ar operatoriui) skiriama iki 1500 €, kurie bus panaudoti suvirintojo darbo užmokesčiui, mokytojų darbo užmokesčiui bei suvirinimo medžiagų sąnaudoms padengti (iki 50 proc.). Įmonė gali apmokyti neribotą skaičių darbuotojų.


 


Po mokymų Lietuvos suvirintojų asociacija įvertins mokymus baigusių darbuotojų kompetencijas ir išduos kvalifikaciją patvirtinančius pažymėjimus (suvirintojų ir suvirinimo operatorių sertifikavimas). Vertinimo ir sertifikavimo kaina 500 €.


 


Įmonei taikomi reikalavimai: 1) veikianti ne trumpiau kaip vienerius metus ir kurios vidutinės metinės pajamos per trejus finansinius metus iki paraiškos pateikimo arba pajamos per laikotarpį nuo įmonės įregistravimo dienos (jeigu įmonė vykdė veiklą mažiau nei trejus finansinius metus) yra ne mažesnės kaip 50 000 Eur. 2) bendroje pardavimo struktūroje ne mažiau kaip 50 procentų sudaro pačios įmonės pagaminta produkcija (teikiamos paslaugos), vertinant pagal paskutinių finansinių metų patvirtintus finansinių ataskaitų rinkinius).


 


Įmones,ketinančias pasinaudoti šia galimybe, prašome užpildyti šią formą iki vasario 18 d.:


 


https://app.smartsheet.com/b/form?EQBCT=f9933236f4194baa9db54b02c195db08


 


Užpildžius savo duomenis, susisieksime su Jumis dėl kartu su paraiška pateikiamų dokumentų.


Dėmesio įmonėms, kurios pateikė mums dokumentus pagal priemonę „Kompetencijos LT“ ir ketina dalyvauti šioje priemonėje. Antrą kartą visų dokumentų pateikti jums nereikės, tik trūkstamus. Prašome pranešti apie ketinimą dalyvauti.


Norėdami daugiau sužinoti apie mokymo programas prašome susisiekti su programų ekspertu šiais kontaktais:


Irmantas Gedzevičius 8 653 71544


 


Dėkojame už susidomėjimą.
Šia informacija kviečiame pasidalinti su kitomis suinteresuotomis įmonėmis.LSA dėkoja visiems dalyvavusiems visuotiniame metiniame susirinkime VGTU LinkMenų fabrike