Учителі Скраглівської гімназії невпинно продовжують працювати та знаходити форми обміну досвідом.
22 лютого 2024 року відбувся семінар-практикум спільноти вчителів природничо-математичного за темою «Інклюзивна освіта: разом крок за кроком».
Що має робити вчитель у класі, де є діти з особливими освітніми потребами? Більшість методик навчання дітей з особливими освітніми потребами — специфічні. Але є дещо спільне, що допоможе будь-якому інклюзивному класу почуватися комфортно.
· Про особливості організації освітнього процесу в інклюзивному середовищі повідомила І.Чумак (вч.фізики та інформатики)
· Шляхи вдосконалення соціалізації дітей з ООП запропонувала А.Москальчук (вч. хімії та географії)
· Ефективні форми і методи роботи учителя з дітьми з ООП презентувала Ю.Петрук (вч. фізичної культури)
· Про співпрацю вчителя та його асистента в інклюзивному класі обговорили В.Щур (вч. трудового навчання) та учасники семінару-практикуму.
Звичайно ж, універсального рецепта, як працювати з дітьми з особливими потребами, не існує. Кожен день - це нові, часто неочікувані завдання перед педагогами, саме тому маємо бути терплячими та винахідливими.
Діти НУШ: хто вони та як їх навчати? Саме на це питання намагалися знайти відповіді вчителі спільноти природничо-математичного циклу під час засідання круглого столу. Серед актуальних питань теми були питання особливостей організації освітнього середовища НУШ, діяльнісний підхід у навчанні як ресурс якісної освіти, розвиток критичного мислення школярів як необхідна вимога сьогодення.
Наші діти сьогодні – це те майбутнє, яке вже стукає у двері. І ми маємо навчитися їх розуміти та приймати.
Круглий стіл: "Дослідження PISA як індикатор стану загальної середньої освіти в Україні"
Аналіз оприлюднених результатів з математичної грамотності учнів.
Міні-тренінг "Розвиток природничо-наукової грамотності"