Онлайн-курс «Про кібербулінг для підлітків»
Дата публикации: Oct 06, 2020 8:24:7 AM
Згідно з дослідженням UNICEF , близько третини українських підлітків стають жертвами кібербулінгу — цькування в інтернеті.
На відміну від звичайного булінгу, таке цькування не закінчується в школі, а супроводжує дитину весь час, адже відбувається в соцмережах.
Новий онлайн-курс «Про кібербулінг для підлітків» допоможе розібратися, що ж таке кібербулінг та як йому протистояти.
Запрошені гості курсу NK|Настя Каменських та Анна Трінчер із власного досвіду знають, що таке хейт у соцмережах. NK, маючи шалену популярність та прикуті погляди мільйонів як у соцмережах, так і поза ними не лише в Україні, а й по всьому світу, точно знає, як реагувати на поведінку користувачів соцмереж. Тож разом із Анною Трінчер вони погодилися поговорити про таку актуальну проблему.
У чотирьох коротких серіях вони розкажуть,
• що таке кібербулінг та як його розпізнати;
• як відбувається цькування в соцмережах;
· як захиститися від кібербулінгу;
• що робити жертві онлайн-цькування та як їй допомогти.
Переходь за посиланням osvita.diia.gov.ua/courses/cyberbullying, щоб навчитися допомагати своїм дітям / молодшим родичам / школярам та дізнайся, як їх підтримати.
Проєкт створено Міністерство цифрової трансформації України за підтримки UNICEF Ukraine та втілено студією онлайн-освіти EdEra.
Вікторина “Що варто знати про кібербулінг?”
Анонімні погрози, тролінг, хейтинг, кіберсталкінг, секстинг – усе це сучасні різновиди цькування в Інтернеті. Така форма насильства набирає все більших обертів. Як розпізнати?Яку інформацію не варто поширювати? Куди звернутися? Все це знайдете у інтерактивній вікторині.
Щоб перевірити себе, переходьте за посиланням:
https://wordwall.net/ru/resource/1960918
Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»
Дізнайтесь, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства.
Категорія: Для батьків
Тривалість серії: 8-10 хвилин
Кількість серій: 11
Посилання для перегляду серіалу:
https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey?fbclid=iwar2obd-