Новини бібліотеки
Перемога в проєкті Національного Демократичного Інституту
Наша бібліотека прийняла участь у проєкті Національного Демократичного Інституту та отримала унікальне видання - двотомник "Це зробила вона" та "Це теж зробила вона". Видавництво "Ранок" залучило до співпраці 200 сучасних українських письменників, блогерів, журналістів, ілюстраторів. Книги присвячені відомим жінкам України: 100 історій успіху жінок, що стали прикладами для наслідування в Україні та світі. " Вони творили нову Україну, вони здобували повагу й славу по цілому світі, вони мріяли і досягли мети. Вони й далі це роблять. Ми це робимо. Це зробила вона- це зможеш зробити і ти". Книги створено для дитячої та юнацької аудиторії. Будуть вони також цікаві та пізнавальні і для дорослих.
Тиждень дитячого читання- 2021 у фотографіях:
Посадка туєвої алеї до Дня Захисника Вітчизни
З ініціативи нашої бібліотеки та Інституту "Республіка "Активна громада", його координатора Анатолія Стояна, КЗ Первозванівське НВО, директор ОксанаКурлова, за участю учасника бойових дій в зоні АТО-ООС та його родини до Дня Захисника Вітчизни на території школи було висаджено туєву алею Вільних Людей.
Зустріч з односельцями, учасниками бойових дій в зоні АТО-ООС
До Дня Захисника Вітчизни у нашій бібліотеці відбулася зустріч з учасниками бойових дій в зоні АТО-ООС, їх родинами та жителями громади.
Тепло серця і рук нашим захисникам
15 лютого - зустріч за круглим столом "Афганістан - моя пекуча пам'ять", присвячена воїнам - інтернаціоналістам.
30 січня проведено літературну годину "Мандри в пошуках України", присвячену Євгену Маланюку
новорічні та різдвяні вітання в бібліотеці