Главная страница

Коблівська сільська рада оголошує про проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради Березанського району. Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

- повна вища освіта не нижче магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста;

- вільно володіє державною мовою.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- ксерокопію документів про вищу освіту;

- ксерокопію паспорта громадянина України;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують, стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості.

Додаткова інформація надається за телефоном: 9-61-31.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Миколаївська обл., Березанський район, с. Коблеве, вул. Одеська, 4, з 8:00 до 17:00.

Шановні працівники школи, голови батьківського комітету, члени ради школи, члени учнівського врядування, депутати Коблівської сільської ради від сіл Федорівка і Новофедорівка та всі бажаючі!

Запрошуємо Вас 21.06.2018 року о 1400 на загальні збори (конференцію), які відбудуться в актовому залі Новофедорівського закладу загальної середньої освіти.

Порядок денний:

1. Звіт директора навчального закладу перед педагогічним колективом та громадськістю.

2. Підготовка школи до нового навчального року.

Адміністрація школи

Вибір підручників для 1-го класу

Вибір підручників на 5,10 клас

вибір підручників5-10 клас .docx

Текстовое поле

НОВОФЕДОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ

Існують певні правила користування Інтернетом. Ось деякі з них:

 • Перш за все, потрібно поговорити зі своїми батьками, щоб дізнатися про правила користування Інтернетом, включаючи те, «куди я можу заходити, що я можу робити, коли я можу виходити в онлайн і як довго я можу перебувати в онлайні».
 • Ніколи не надавайте персональну інформацію, таку як свою домашню адресу, телефонний номер, номери кредитних карток, назву та місцезнаходження школи без дозволу своїх батьків.
 • Завжди негайно повідомляйте своїх батьків, якщо я бачу або отримую повідомлення, які примушують вас почувати себе некомфортно або занепокоєно.
 • Ніколи не погоджуйтеся зустрітися особисто з кимось, з ким ви познайомилися в онлайні, без дозволу своїх батьків.
 • Ніколи не відправляйте свої фотографії або фотографії членів своєї сім’ї іншим особам по Інтернету або поштою, не проконсультувавшись попередньо із своїми батьками.
 • Ніколи не надавайте нікому (навіть своїм друзям) свої паролі в Інтернеті, окрім своїх батьків.
 • Добре поводьтеся в мережі та не робіть нічого, щоб могло образити або роздратувати інших людей, не робіть того, що є незаконним.
 • Ніколи не користуйтеся в Інтернеті тим, що коштує грошей, не спитавши перед тим дозволу своїх батьків.
 • Добре поводьтеся в Інтернеті та не робіть нічого, щоб могло образити або роздратувати інших людей, не робіть того, що є незаконним. Не заходьте на аморальні сайти і не порушуйте без згоди батьків ці правила і тоді ви зможете почувати себе у Всесвітній павутині впевнено та безпечно.

Як ви засвоїли правила безпечної поведінки в Мережі можна перевірити, відповівши на питання вікторини Безпечний Інтернет.

Статут.docx
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА.docx
ПЛАН РОБОТИ-2017-18docx.docx

Історія школи

 • В 1956 році заснована Новофедорівська загальноосвітня політехнічна семирічна школа, яка працювала в двох пристосованих приміщеннях. В 1958 школа перейшла в нове двоповерхове приміщення, з 1959року-Новофедорівська загальноосвітня політехнічна восьмирічна школа ,з і до 1975 була восьмирічною. З 1975—середня. З 1979 школа переходить в сучасне приміщення, а старе займає Міжшкільний навчально-виробничийкомбінат, який діяв з 1979 по 1993 рік.В 2005 році школа мала назву Нвофедорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березанської районної ради Миколаївської області, а з 2017ї -Новофедорівський заклад загальної середньої освіти Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.
 • В 2006 році школа відзначила золотий ювілей. На урочисте святкування зібралися випускники всіх років, працівники школи, гості.
 • За роки свого існування школа випустила понад1400 учнів. Серед них представники різних професій, 30 обрали собі професію вчителя. Зараз в нашій школі працює вчителями 8 випускників Новофедорівської школи.
 • Своїм ошатним виглядом школа завдячує випускнику 1972 року голові правління ЗАТ “Миколаївський завод ЗБВ” В.Г.Кисличенку.

ПРО НАС

Список вчителів

У закладі функціонує 14 навчальних кабінетів, бібліотека, методичний кабінет, музейна кімната бойової та трудової слави с. Новофедорівка.