Op welke manier kan ik de tickets bestellen?
De tickets kunnen online aangekocht worden via bovenstaande knop. Ze kunnen betaald worden met Bancontact of via overschrijving. De optie 'overschrijving' zal beschikbaar zijn tot 2 weken voor de voorstelling, om administratieve problemen te vermijden.
Wij voorzien geen mogelijkheid meer om cash te betalen. Indien dit voor u een groot probleem vormt, kan u mailen naar DeNeerschelde@outlook.com, dan zoeken we samen naar een oplossing.
Hoe kan ik mijn plaatsen kiezen?
We werken niet met genummerde plaatsen. U zal dus ter plekke uw plaatsen kunnen kiezen.
Hoe krijg ik de tickets?
De tickets worden verstuurd via e-mail naar het e-mailadres dat u opgeeft tijdens de bestelling. In het geval u via een overschrijving betaalde, kan dit enkele dagen duren.
Staan de tickets op naam?
Neen. Bij de aankoop wordt gevraagd naar 1 naam en 1 e-mailadres. Deze persoon is de contactpersoon voor alle tickets die door hem/haar aangekocht werden. Dit is nodig om de tickets te mailen en om eventuele belangrijke informatie door te geven.
De naam van de aankoper staat op alle door hem/haar aangekochte tickets, maar dit betekent niet dat de tickets enkel voor hem/haar geldig zijn. Elk ticket heeft een unieke barcode, en elke barcode geeft toegang voor 1 persoon. U kan dus gerust ook tickets kopen voor iemand anders dan jezelf.
Moet ik de tickets afdrukken?
Neen, u hoeft de tickets niet af te drukken. Indien u ze beschikbaar houdt op een smartphone, waarop de barcode duidelijk leesbaar is (hoge helderheid), dan volstaat dit.
Is er een voordeeltarief voor andere groepen dan voor kinderen of studenten?
Ja, voor groepen vanaf 20 personen voorzien wij ook kortingen. In dat geval bestelt u niet via de website, maar neemt u contact met ons op via DeNeerschelde@outlook.com.