Община Берово (општина Берово)

Мапа общини Берово

Радимо переглянути збільшену Google-карту Община Берово (Општина Берово/Opština Kočani) — складова частина в адміністративному устрої республіки Македонії, і є сукупністю населених пунктів, які об`єднанні в одну общину/громаду.

Адміністративний центр общини - містечко Берово, населення якого становить близько 7000 (перепис 2002 р.). Община розміщена на території площею в 597 km² з населенням 13 941 жителів (щільність — 23,31 людини на км²).

Громада розташована в східній частині Македонії (Східний статистично-економічний регіон) — на захід від кордону з Болгарією, в верхів'ях річки Брегальниця, в історико-географічній області Малешево. Майже повністю займає територію схилів гірського пасма Мелешська планина (так званої Малешевської котловини) в межах 41° 06” і 41° 53” географічної ширини і від 23° 12” до 22° 37” географічної довготи (довжини).

Окрім того, община межує з іншими общинами Македонії:

з півночі → община Пехчево;

з південного сходу → община Ново Село;

з півдня → община Босиљово;

з південного заходу → община Василєво;

із заходу → община Радовиште;

з північного заходу → община Виниця;

з півночі → общтина Делчево;

зі сходу → громада Струмяни Благоєвградскої області Болгарії.

Національний склад общини (згідно перепису населення країни) станом на 2002 рік:

македонці — 13345 — 95,70 %

роми — 459 — 3,3 %

інші групи — 137 — 1,0 %

Загалом — 13941 — 100,00 % (відтак, македонці є домінуючою етнічною групою громади)

Герб общини Берово

Беровська община складається з 9-и населених пунктів: однієї міської та восьми сільських громад. Населені пункти общини Берово (Општина Берово):

Берово (Берово/Berovo);

Будинарці (Будинарци/Budinarci);

Владимирово (Владимирово/Vladimirovo);

Двориште (Двориште/Dvorište);

Мачево (Мачево/Mačevo);

Митрашинці (Митрашинци/Mitrašinci);

Ратево (Ратево/Ratevo);

Русиново (Русиново/Rusinovo);

Смоймирово (Смојмирово/Smojmirovo);

Детальніша характеристика общини

Рельєф переважно гірський і плоскі ділянки є тільки приблизно Riverbed Bregalnica.

• Наивища точка 1932 м

• Средні высоти 800…900 м

Клімат

Berovo муніципалітету, який є частиною Чоловіки Долина має помірно-континентальний клімат з кліматом внесення змін у високі гори і низовини. Це невелике місто з найвищою концентрацією кисню на Балканах. Муніципальна середня річна температура становить 11,1 ° C

Флора і фауна

Найбільш поширеними є дуб і бук лісу. Бук пояса присутні в гірських і потпланінскіот пояса. Гора букові ліси краще зберігаються, вони мають велике значення для лісового господарства.

Із загальної площі лісів, 72,0% державних і 28,0% лісів знаходяться у приватній власності. Загальний річний суми щорічного скорочення на 60 300 м3 повна деревини, або близько 48,0% річного приросту, або 0,85% від загальної лісової деревини організовані.

Гідрографія

Найбільш важливим гідрографічних об'єктів у Maleshevia Bregalnica який також є одним з найбільших приток річки Вардар.

Гідрографічна об'єкта важливе значення для муніципалітету і Berovo озера. Це штучне озеро з бетонної греблі 53 метрів і гідрографічні об'єкти туристів. Розташована 986 метрів над рівнем моря. Побудований в 1970 році, Ratevska районі річки називається Lucky, і в 7 км від Berovo. Довжина становить 2,5 км, а середня ширина 0,5 км. Поверхня озера становить 0,57 км2.

Мінерали і руди

Муніципальні можливості розвитку, особливо важливих мінералів і руд, які в минулому досліджень, проведених і було встановлено, що їх експлуатація економічно виправдано. Такі от справи з каоліну глина підходить для виробництва керамічних та вогнетривких виробів, кварц, який повністю відповідає за підготовку вогнетривких матеріалів, вугілля, заліза та інших пригод, мінеральні, які частково активні, і більшість з них ще тільки потенційно привабливим ресурсом для подальшого вивчення і активації.

У районі населеного пункту. Кошеня і все. Budinarci там SiO2 (гірський кришталь), який у світі використовується в якості декоративного каменю в juvelirstvoto.

Населення та міграція

За даними перепису 2002 року, Берово муніципалітет має 13941 мешканців. Структура населення за статтю Berovo 50,4% чоловіків і 49,6% жінок. Berovo муніципалітет має в загальній складності 4706 домашніх господарств, в середньому на 3,1 членів в сім'ї.

За національністю, македонці є домінуючими, з 96%, 3% рому та 1% інших.

Економіка

На думку ряду компаній, що домінують діяльності є торгівля (з часткою 40%), далі йдуть транспорт, складське господарство та зв'язок (13%) і виробництва (12,3%), надання інших комунальних, соціальних та персональних послуг ( 11%), готелі та ресторани (7,2%), сільське господарство, мисливство та лісове господарство (7,1%) та інші (менш 10%). Більшість секторів економіки є текстильна і деревообробна промисловість, а також сільське господарство і тваринництво, яке виявляється великий невикористаний потенціал. Обслуговування промисловість знаходиться на підйомі відзначає в секторі туризму, темпи розвитку і інвестицій у найближчому майбутньому може стати основним галузям економіки.

Інфраструктура

Berovo муніципалітету пов'язана з двома регіональних доріг в глиб Республіка Македонія:

R-527-Kocani Вінниця Berovo Klepalo (BCP);

R-523-Delcevo Пехчево Berovo Strumica;

R-524 - Берово-Klepalo (межа Р. Болгарія);

регіональні дороги Р-603 - Берово-дар-Радовіш знаходиться в стадії проектування.

Всі селах муніципалітету, пов'язаних з Berovo проклали дороги місцевого значення. Місцеві дороги мають загальну довжину 36 км і 109,94 га, з яких 14% є грунтові грунтові дороги. Найближча залізнична станція знаходиться в 50 км від Berovo і розташований в Kocani.

Радимо переглянути

* Сайт-сторінка общини Берово

Села общини Берово

Беровська община складається з 9-и населених пунктів: однієї міської та восьми сільських громад. Населені пункти общини Берово (Општина Берово):

Берово (Берово/Berovo);

Будинарці (Будинарци/Budinarci);

Владимирово(Владимирово/Vladimirovo);

Двориште (Двориште/Dvorište);

Мачево (Мачево/Mačevo);

Митрашинці(Митрашинци/Mitrašinci);

Ратево (Ратево/Ratevo);

Русиново (Русиново/Rusinovo);

Смоймирово(Смојмирово/Smojmirovo);

Зовнішні посилання

* Офіційна веб-сторінка общини Берово.

* Про общину Берово в українській Вікіпедії