Стрічка новин

Назад Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

ДП «Кутське лісове господарство» надає інформацію про відпускні ціни на дрова паливні для населення та закладів соціальної сфери

НАСЕЛЕННЯ

Дров’яна деревина НВ твердої породи – 450 грн з ПДВ

Дров’яна деревина ПВ твердої породи – 732 грн з ПДВ

Дров’яна деревина НВ м’якої породи – 402 грн з ПДВ

Дров’яна деревина ПВ м’якої породи – 672 грн з ПДВ

Дров’яна деревина НВ хвойної породи – 402 грн з ПДВ

Дров’яна деревина ПВ хвойної породи – 672 грн з ПДВ

ЗАКЛАДИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дров’яна деревина НВ твердої породи – 720 грн з ПДВ

Дров’яна деревина ПВ твердої породи – 732 грн з ПДВ

Дров’яна деревина НВ м’якої породи – 642 грн з ПДВ

Дров’яна деревина ПВ м’якої породи – 672 грн з ПДВ

Дров’яна деревина НВ хвойної породи – 642 грн з ПДВ

Дров’яна деревина ПВ хвойної породи – 672 грн з ПДВ


Назад Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

1 лютого цього року «Криївку музей» відвідали родини вояків УПА Чернівецької області. Було проведено детальну екскурсію територією Криївки-музею де було ознайомлено з подіями які відбувалися на даних теренах нашого району.

Організатором даної поїздки виступила «Спілка Репресованих» Чернівецької області.

Назад Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

Гості із дикого світу

ДП "Кутське лісове господарство"

На подвір’я косівчан "завітав" дикий кабан

26 Січня, до працівників Косівського районного відділу управління МНС України зателефонували місцеві мешканці та повідомили, що на територію їхнього подвір’я забіг дикий кабан.

Рятувальники звернулися за допомогою до лісівників Кутського лісгоспу. Оглянувши місце перебування тварини, лісівники спільно з районними мисливцями вирішили за допомогою футбольної сітки спіймати кабана, і якщо він не потребує допомоги ветеринара, випустити звіра у звичне середовище проживання.

При огляді тварини, з’ясувалося, що це самка вагою 70-80 кг, поведінка тварини адекватна і у неї немає поранень.

Лісівники транспортували тварину до лісового масиву та випустили її на територію Косівського лісництва ДП «Кутське лісове господарство».

За словами директора Кутського лісгоспу Андрія Ониськіва, звіра до міста могли загнати браконьєри або дикі собаки.

По ознаках поведінки самки кабана можна стверджувати, що вона чекає на приплід.


Назад Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

Подарунок дітворі

ДП "Кутське лісове господарство"

Прекрасним доповненням до улюбленого дитячого свята Миколая стало відкриття дитячої атракції «Плутанка» в селі Пістинь, Косівського району на території Косівського лісництва.

✅Сам мотузковий парк - це двохрівневмй комплекс підвісних перешкод різного рівня складності, розташованих на висоті від 1 до 5 метрів. Високо над землею, поміж кронами дерев, відтепер усі охочі зможуть відчути безліч емоцій, спробувати свої сили на екстремальних перешкодах, а головне - отримати море задоволення!

Символічно, що мотузковий парк встановлений біля Садиби Святого Миколая, а урочисте відкриття та освячення атракції відбувалось саме 19 грудня, на самого Миколая.

Свято зібрало всіх причетних до реалізації цього чудового проекту: сільську та районну владу, працівників Кутського лісгоспу, місцевих мешканців.

Як і годиться першим протестував атракцію головний ініціатор та автор проекту сільський голова Пістині Тарас Васильович Бейсюк. Для нього, як війта наявність такої розваги для дітей і дорослих - це спільний результат та приклад плідної співпраці з районною та обласною владою. Нагадаємо, що мотузковий парк «Плутанка» став переможцем ІХ обласного конкурсу проектів, і реалізований за кошти обласного, районного та сільського бюджетів.

Швидке та якісне встановлення стало можливим завдяки підтримці та допомозі працівників Косівського лісництва ДП «Кутське ДЛГ». Лісники надали необхідну кількість матеріалів, допомагали монтувати і в майбутньому будуть всіляко сприяти та підтримувати роботу мотузкового парку.

Лісничий Косівського лісництва Петро Петрович Пліхтяк та директор Кутського лісгоспу Андрій Петрович Ониськів задоволені зробленою роботою та готові разом з підлеглими й надалі реалізовувати подібні проекти.

А присутній на відкритті новопризначений голова Косівської РДА Петро Іванишин запевнив, що підтримуватиме такі ініціативи, адже в реалізації даного проекту брав безпосередню участь як головний лісничий Кутського лісгоспу і знає наскільки кропіткою та важливою є ця робота.

🎁🎉Та найбільше раділи події діти. Цього дня вони мали змогу випробувати свої сили та вміння у доланні перешкод на «Плутанці».

Особливістю цієї екстремальної розваги є те, що непотрібна спеціальна підготовка.

❗️Для максимальної безпеки відвідувачів під час проходження ліній переправа обладнана «безперервною страховкою», яка виключає можливість самовільного та неадекватного використання спорядження.

❗️Страхувальна система, одягнена на клієнта, кріпиться до металевого тросу на землі, перед стартом маршруту. На відкритті за це відповідали спеціальні інструктори з техніки безпеки.

«Плутанка» - прекрасне місце для сімейного відпочинку, адже тут знайдуться розваги як для дітей, так і дорослих.

Сподіваємось, що відвідувачі оцінять нову атракцію, і кожен переживе справжню пригоду, від якої перехоплює подих.

#Пістинь #Кутський_лісгосп #Мотузковий_парк_Плутанка #атракція #Садиба_Святого_Миколая


Назад Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

Назад Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

Назад Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

Назад Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

Назад Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

Гість з Фінляндії

ДП "Кутське лісове господарство"

Працівники ДП "Кутського ЛГ" врятували знесиленого хижого птаха (Яструба Великого) з кільцем Фінського ЗОО Музею в Helsinki. На даний момент знесиленого птаха доглядають працівники лісгоспу. Заплановано також поїздка на огляд даного птаха до ветеринарної клініки. Про дану знахідку повідомлено керівництво ОУЛМГ, товариство захисту птахів, центр кільцювання птахів, та направлено звернення до ЗОО Музею в Helsinki.

02.01.2019 р. працівниками ДП «Кутське ЛГ» було відвезено на огляд самку Яструба Великого в ветеринарну клініку «Айболить» м. Коломия. При обстеженні виявлено травму голови, та понижений тонус м’язів грудної клітки а також загальну втому. Проведено також зважування та замір розмаху крил.

Вага становить 1350 грам,

Розмах крил 107 см.

Заключення лікаря ветеринара:

Переломів та важких поранень які б загрожували життю птаха не виявлено. Потребує реабілітації, оскільки через наближення пониження температури даний птах через понижений тонус грудних мязів не зможе в природі проводити полювання. Тому необхідно провести реабілітаційні заходи у відповідно облаштованих умовах які на даний час є в «Галицькому НПП».

Також лікарем було приписано і нами закуплено ряд комплексних вітамінів які є додатками до їжі.

Назад Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

Нагородження

ДП "Кутське лісове господарство"

30 жовтня в конторі ДП "Кутське лісове господарство" відбулося нагородження Головного Лісничого ІВАНИШИНА ПЕТРА МИКОЛАЙОВИЧА за "ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ"

Присутні на нагородженні були: офіцер відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» Андрій Миколайович Рисюк, зав.кадрами Івано-Франківського ОУЛМГ Дзундза Мирослава Василівна, Працівники ДП "Кутське лісове господарство" на чолі з Т.в.о.директора Ониськівим А.П. , лісничі Косівського, Кутського, Космацького, Березівського, Яблунівського лісництв.

Назад Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

Посів

ДП "Кутське лісове господарство"

В жовтні в Косівському лісництві Державного лісового господарства було проведено посів насіння в розсаднику.

Озброєний теоретичними розробками і практичними здобутками лісової типології, лісівник сприймає все різноманіття ґрунтово-гідрологічних, кліматичних і рослинних умов земельних ділянок лісового фонду у вигляді досконалої, а головне, доступної у користуванні системи. В умовах конкретного типу лісу діють цілком визначені природні закони розвитку. Наслідки цього розвитку відображені в ознаках, показниках кожного конкретного типу лісу, попередньо дослідженого і зафіксованого за вимогами лісової типології. Тип лісу служить для спеціаліста лісового господарства дороговказом, що веде по правильному, запозиченому від природи, шляху вирощування насаджень протягом всього життєвого циклу- від насінини до віку стиглості.

В посатці загальною площею 0,03 га. взяли участь працівники Косівського лісництва.

Було посаджено:

Ялиця біла - 0,02 га.

Горіх - 0,01 га.


Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

вапвапвап

Посадка лісу

ДП "Кутське лісове господарство"

25 жовтня відбулася посадка молодняка на території Березівського лісництва в урочищі "РІГ" в 8 кварталі (23-35) ділянки на місці вирубки сухостою. Засаджено 3 га. лісу "Модриною Європейською", "Ялицею Білою" та "Буком Лісовим". В лісопосадці взяли участь голова та депутати сільської Ради с. Вижній-Березів, депутат Районної ради Скільський Микола, та місцеві жителі кому не байдужа доля Карпатських лісів - а таких не мало,- близько 40 чоловік, та працівники Березівського лісництва на чолі з лісничим Фальбійчуком Ю.Ю. Присутні також були директор ДП "Кутського лісового господарства" Ониськів А.П. та головний лісничий Іванишин П.М.

Висаджено:

  • 2000 шт. "Модрини Європейської"

  • 8000 шт. "Ялиці Білої"

  • 2000 шт. "Бука Лісового"

Такі заходи - яскравий приклад небайдужості, бажання покращення екологічного стану довкілля та примноження лісового багацтва краю.


Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

Нарада про безпеку праці

В державному підприємстві «Кутське лісове господарство проведена нарада з лісничими та помічниками лісничих на тему:

«Основні заходи безпеки при виконанні лісосічних робіт»

В роботі наради яка відбулася в вівторок 23.10.2018р. взяв участь страховий експерт з охорони праці Верховинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Івано-Франківській обл.. Глібчук Богдан Ярославович. Під час наради розглянуто і обговорено питання нещасного випадку із смертельним наслідком, що стався з лісорубом Кравчуком І.Ю. в Космацькому лісництві. Глібчук Б.Я. детально зупинився на причинах настання нещасного випадку і про проведення заходів, щоб не допустити надалі нещасних випадків.

Директор Ониськів А.П. наголосив на необхідності дотримання трудової дисципліни при виконанні посадових обов’язків працівниками.

Нарада пройшла в конструктивному руслі.

Лісопосадка

ДП "Кутське лісове господарство"

"Березівське лісництво"

У четвер 25 жовтня відбудеться посадка лісу у Березівському лісництві!

Усіх бажаючих та не байдужих просимо приєднатися!


Т.в.о. Директора Ониськів А.П.

Лісничий Березівського лісництва

Фальбійчук Ю.Ю.

Стрічка новин Про нас Напрямки діяльності Контакти

Пістинь Діалог сказав:

06.08.2018 в 12:54

Громада села не може просто спостерігати за тим, як НПП “Гуцульщина” варварським способом нищить ліс та об’єкти рекреації. За період господарювання парком на території Пістинської сільської ради допущено масові самовільні рубки, санітарний стан лісів став незадовільний – це не просто слова, а реальні факти про які неодноразово говорили журналісти різних провідних каналів. Метою створення парку у працівників даної структури було не збереження, а вирубування лісів та привласнення землі лісового фонду. Громада села Пістинь активно почала захищати свої права починаючи з 2011 року, коли тільки на частині лісового кварталу було виявлено 226 м.куб. незаконної рубки, почали знищувати плантації лікарських рослин, дороги. У 2010 році НПП “Гуцульщина” почав розробляти обмінні файли на землі покриті лісом з кадастровими номерами із приватним типом власності, зокрема площа 343 га. та інші площі – це все дало поштовх до виготовлення генерального плану села Пістинь та проекту землеустрою, де було включено 605га. землі лісового фонду у межі населеного пункту. Законодавство не забороняє таку процедуру, цільове призначення та категорія земель не змінюються, адже громада села користуватися цими землями не може, лише – контроль. Для парку – це не припустимо, щоб їх контролювали. Саме небажання парку виготовляти правоустановчі документи було зроблено ціленаправлено для того, щоб можна було відчужувати землю, адже ціна землі висока. Прикладом того є державні акти на землю лісового фонду виготовлені на працівників парку та підставних осіб. Під тиском громадськості пізніше судом скасовані дані державні акти, але покарання так і не понесли організатори даних схем. Зокрема на території Пістинської сільської ради в НПП “Гуцульщина” зафіксовано масові незаконні рубки на багато мільйонні збитки, при цьому замість того щоб наводити порядок із незаконними рубками і притягувати винних до відповідальності НПП “Гуцульщина” щоб уникнути відповідальності подав позов до суду проти екологічної інспекції мотивуючи тим, що НПП “Гуцульщина” не є постійним лісокористувачем і згідно статті 19 Лісового кодексу України не може нести відповідальність за вчинене порушення. Після такого вчинку на нашу думку міністерствоекології та контролюючі органи мали б прийняти відповідні методи реагування до адміністрації парку, адже такі дії не просто злочин – це дискридитація самої ідеї створення парку по країні – це не сільська рада хоче знищити парк, як подають працівники парку, а самі ж парківчани своїми безглуздими вчинками звели ідею створення парків на нівець.Якщо зробити аналіз по суцільних рубках на території Пістинської сільської ради, то зі створенням парку площа суцільних вирубок зросла в рази, при цьому головне користування заборонено, але чомусь площа вирубок катастрофічно почала зростати при цьому на місці зрубаного лісу залишається ожина, ліщина і другорядні породи. Грунт задернів, вже не говорячи про те, що відбувається з рекреаційними об’єктами в НПП “Гуцульщина”, дані об’єкти були передані парку у 2002 році у відмінному стані. Замість того, щоб підтримувати їх у належному стані парк допустив до повного руйнування: обігріваючих будинків, місць відпочинку – це при тому, що дані об’єкти знаходяться 150-200 метрів від дороги державного значення. За цим неподобством спостерігають численна кількість туристів та жителів села. Ситуація на розсаднику із доглядами на розсаднику та із самим розсадником катастрофічна. До створення парку – це був базовий показовий розсадник Кутського лісгоспу на території села Пістинь на якому вирощувалась дуже велика кількість посадкового матеріалу, як основних лісоутворюючих порід, так і декоративного посадкового матеріалу. За час господарювання парком даний розсадник доведений до критичного стану, такого хаосу місцеві жителі та туристи ще не бачили. 26.07.2018 року жителі села Пістинь спільно із працівниками поліції зафіксували незаконні рубки на території парку НПП “Гуцульщина” за межами населеного пункту. На нашу думку працівники парку не мають бажання наводити порядок із незаконними рубками, при цьому із державного бюджету на ці всі природоохоронні заходи отримують багатомільйонне фінансування. Але громаді вже терпіння увірвалося і ми не можемо просто спостерігати, як нещадно нищать природу нашого краю. Адже та структура, яка мала б впершу чергу оберігати і примножувати природні багатства – сприяє знищенню і руйнації.Тому ми закликаємо всі громадські організації, активістів, контролюючих органів своїми очима побачити справжню картину парку і не вестись на провокативні звинувачення, які лунають від працівників парку в сторону керівництва громади та їх жителів.