NAUJIENOS

2022 - Protu suvokti sunku kas vyksta nuo 2022 vasario 24 d. Ukrainoje ir pasaulyje, širdį gelia ir skauda. Kaip niekada dabar reikalingi vienybė, atjauta ir palaikymas visiems kas nerimauja ir kenčia. Nuo šio nerimo nėra kur bėgti - jis neišvengiamas, bet lai jis veda į tikėjimą, viltį, veiksmus, kurie artintų šviesą šio ilgo tamsaus tunelio gale. Darykime, veikime kiekvienas ką galime, kaip visada - geriau organizuotai. Слава Украini! Glory to Ukraine! Šlovė Ukrainai!

2021 07 06 - Vasarą dirbu kaime, Molėtų rajone, arba nuotoliniu būdu.

2020 03 20 - Karantino laikotarpiu Lietuvoje dirbu nuotoliniu būdu.

2019 01 13 - Informacijoje apie save (https://sites.google.com/site/kristinaonapolukordiene/home ), atskiru dokumentu įdėjau savo kvalifikacijos istoriją nuo 1982 metų.

2018 07 25 - Įdėjau prof. Rimanto Kočiūno paskaitos įrašą apie egzistencinę terapiją, puslapyje "Egzistencinė terapija": "Egzistencinio terapeuto jėga ir kuklumas". Paskaita skaityta Peterburge 2018 m., rusų kalba [žr. 2018 07 25]:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=866&v=3F3UOQmzwuw

2018 06 26 - Grupinės terapijos puslapyje: https://sites.google.com/site/kristinaonapolukordiene/naujienos/grupine-psichoterapija

galima susipažinti su baigusių lankyti grupinę terapiją narių atsiliepimais (puslapio apačioje, PDF dokumente). Gautas kiekvieno teksto autoriaus asmeninis sutikimas viešai naudoti šias santraukas informuojant apie patirtį, kurią galima įgyti grupėje.

2017 09 14 - Darbą baigė vakarinė supervizijų grupė, kurią vedžiau kelis metus.

2016 10 01 - Atnaujinta Krizių įveikimo programa.

2015 - 2016 m. mokymus pagal šią programą Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute (HEPI) Birštone sėkmingai baigė 19 žmonių. Programos įvertinimas - teigiamas. Atsižvelgiant į dalyvių vertinimus ir praktinius pastebėjimus, programą truputį atnaujinau. Programos trukmė - 144 val. Nuo š.m. spalio mėnesio mokymus pradės jau antra šios programos grupė. Atnaujintą programą galima rasti šio puslapio apačioje ir šios svetainės puslpyje "Krizių įveikimas ir savižudybių prevencija" - PDF formate, lietuvių ir rusų kalbomis.

2016 09 09 - Birštone, rugsėjo 3 - 7 dienomis vyko Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijos IX Tarptautinė konferencija "Egzistencinis matmuo konsultavime ir psichoterapijoje ", skirta Humanistinės ir egzistencinės terapijos instituto (HEPI) 20-mečiui. Konferencijoje perskaičiau pranešimą "Laikas gyvenime ir terapijoje". Pridedu pranešimą (žr. puslapio apačioje, PDF formate. Konferencijos kalba - rusų, tad pranešimas parašytas rusų kalba).

2015 11 15 - Netekčių puslapyje: https://sites.google.com/site/kristinaonapolukordiene/naujienos/netektys

nauja informacija lietuvių ir rusų kalbomis (puslapio apačioje PDF dokumentai): Grupė žmonių aprašė savo išgyvenimus po netekties. Pridedamuose PDF dokumentuose - aprašymo dalys, kuriose dalinamasi, kas padėjo įveikti sielvartą, kokius pokyčius sąlygojo netektis ir kaip paveikė pats netekties aprašymas. Yra visų rašiusiųjų sutikimas skelbti šią informaciją viešai. Galvojome apie kitus, išgyvenančius netektis žmones, kurie šiame tekste gal būt ras palaikančių žodžių. Dėkoju visiems už šį pasidalinimą. Kristina Ona Polukordienė

2015 05 02 Pridėjau savo CV vertimą į anglų kalbą PDF formate. Žr.: skilties: https://sites.google.com/site/kristinaonapolukordiene/home apačioje.

2014 10 13 - Humanistinės ir egzistencinės psichologijos instituto (HEPI) kvietimas norintiems mokytis krizių įveikimo programoje: žiūrėti dokumentą PDF formate šio puslapio apačioje, arba https://sites.google.com/site/kristinaonapolukordiene/naujienos/psichoterapija (kur galima rasti ir daugiau informacijos apie krizių įveikimo programą).

2014 09 25 - NAUJA KRIZIŲ ĮVEIKIMO PROGRAMA. Krizių įveikimo mokymų praktika parodė, kad trumpi mokymai (8 - 24 val.) suteikia reikiamas žinias apie krizių įveikimą, sudaro galimybę geriau orientuotis kokia pagalba reikalinga krizes išgyvenantiems žmonėms. Tačiau daug kam išlieka poreikis įgyti daugiau praktinių įgūdžių teikiant pagalbą. Taip gimė mintis sukurti ilgalaikę mokymo programą, kurioje būtų galimybė įgyti daugiau praktinių konsultavimo įgūdžių esant krizėms, bei asmeninės patirties, leidžiančios tvirčiau jaustis krizinėse situacijose. Programos idėją palaikė Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas (HEPI), programa buvo aptarta su prof. Rimantu Kočiūnu bei sulaukė jo pritarimo ir palaikymo. Parengiau 140 val. krizių įveikimo mokymo kursą kaip naują programą, kurią vykdys HEPI.

2014 06 11 - Š.m. liepos 31- rugpjūčio 2 dienomis psichologams, psichoterapeutams, norintiems taikyti ar taikantiems meno terapiją individualioje ir grupinėje terapinėje praktikoje vedžiau meno terapijos seminarą „SAU IR KLIENTAMS“.

2014 03 20 Pradėjau vesti antrą supervizijų grupę - psichologams ir psichoterapeutams.

Daugiau: https://sites.google.com/site/kristinaonapolukordiene/naujienos/supervizijos

2014 02 13 - Pakeičiau elektroninio pašto adresą į: kristina.ona@polukordiene.lt

2013 09 10 - Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Apie tai, ir apie psichoterapiją buvo įdomu pakalbėti su Alfa.lt portalo specialiųjų projektų redaktore Jurgita Kotryna Ogulevičiūte: http://www.alfa.lt/straipsnis/15152744/Psichoterapeute.Polukordiene..kiekviena.diena.skaitau.gyva.knyga..bunu.su.kazkuo.jo.gyvenimo.istorijoje=2013-09-08_11-29/

mano svetainėje: https://sites.google.com/a/jppc.lt/kristina-ona-polukordiene/home/kita

2013 08 21 - Daug kam kyla klausimas kas yra egzistencinė terapija? Prof. Rimantui Kočiūnui sutikus, įdėjau jo atsakymus į šį klausimą, publikuotus interneto dienraštyje http://www.bernardinai.lt/ į savo svetainės naują skiltį "Egzistencinė terapija" - https://sites.google.com/a/jppc.lt/kristina-ona-polukordiene/naujienos/egzistencine-terapija

2013 06 09 - Papildyti skyriai "Literatūra" bei "Terapinės ir kitos mintys". Buvo įdomu aptikti nedidelę knygutę rusų kalba Психология и психотерапия в афоризмах. - М.: Институт консультирования и системных решений, 2008. - 207 с.

2013 04 07 - Iliustravau svetainę. Visos fotografijos - mano pačios darytos. Jei įdėsiu kito autoriaus fotografiją - visuomet suderinsiu su autoriumi ir nurodysiu šaltinį.

2013 04 06 - Įdėjau savo atsakymus į Šv. Kristoforo gimnazijos moksleivių klausimus: https://sites.google.com/a/jppc.lt/kristina-ona-polukordiene/home/kita

2013 04 05 Pati sukūriau šią svetainę - dariau tai pirmą kartą gyvenime ©