Domovská stránka

Vítejte na našem webu Klubu přátel Šestky.

Na setkání 15. března 2014 jsme změnili název na Klub rozhlasové analytické publicistiky (zkráceně KRAP). Aktuální informace najdete na webové stránce ZDE


Tento web byl zřízen jako pokračováním čilé komunikace na našem diskuzním fóru, které pro klub zřídil Český rozhlas.  V čase o diskuzní fórum ubýval zájem a s příchodem nového systému webu rozhlasu (srpen 2011) nebylo toto fórum převedeno, je již tedy minulostí. Diskutovat je nyní možné na sociální síiti Facebook (nejen) na profilu KPŠ.


Stanice Česky rozhla 6, rozhodnutím pana generálního ředitele Mgr.art. Petera Duhana, ve čtvrtek 28. února 2013 zanikla.

Klub přátel Šestky, jako sdružení posluchačů a přátel (dnes již zaniklé) stanice Český rozhlas 6, pokračovatelky Rádia Svobodná Evropa, existuje dál.Stránka o Klubu na webu Českého rozhlasu 6 ke shlédnutí zde.

Jsme také na Facebooku: zde.

Doma jsme také na sociální síti GOOGLE+: náš profil je zde.

Klub přátel Šestky lze najít také na Wikipedii - zde.

Ve sloupci vlevo jsou jednotlivé části webu.

Přímý odkaz na fotogalerie (klikněte na zvýrazněný text).


Stanice Česky rozhla 6, rozhodnutím pana generálního ředitele Mgr.art. Petera Duhana, ve čtvrtek 28. února 2013 zanikla.

Klub přátel Šestky, jako sdružení posluchačů a přátel (dnes již zaniklé) stanice Český rozhlas 6, pokračovatelky Rádia Svobodná Evropa, existuje dál.