Uczestnicy

Zgłoszenia 2018:
  1. Antonina ŻUCHOWSKA, 2007, Olsztyn (FUN RACE) 
  2. Antoni MAZERANT, 2006, Łódź (FUN RACE) 
  3. Maciej MAZERANT, 1978, Łódź (AMATOR)
  4. Adam ROSŁANOWSKI, 1985, Warszawa (OPEN)
  5. Ilona LINOWSKA, 1981, Warszawa (FUN RACE) 
  6. Adam MATUSIAK vel MATUSZEWSKI, 1974, Aquasfera Masters Olsztyn  (OPEN)
  7. Tobiasz MATUSIAK vel MATUSZEWSKI, 2007, Olsztyn (FUN RACE)
  8. Krzysztof KRZAK, 1974, Warszawa (AMATOR)
  9. Leszek PULKOWSKI, 1953, Elbląg (NESTOR)
  10. Klaudia KOCZOROWSKA, 1980, Gdańsk (OPEN)
  11. Paweł DĄBROWSKI, 1974, Olsztyn (OPEN)
  12. Jakub JEZNACH, 1992, Wołomin (OPEN)
  13. Franciszek MICKIEWICZ, 2006, Olsztyn (FUN RACE)
  14. Katarzyna SIENKIEWICZ, 1974, Olsztyn (OPEN)
  15. Małgorzata BOŁTUĆ, 1974, Wrocław (OPEN)
  16. Piotr KRZYŻEWSKI, 2006, Olsztyn (FUN RACE)
  17. Dawid JAKUBCEWICZ, 2007, Szczytno (FUN RACE)
  18. Maja GREGORCZYK, 2007, Gronity (FUN RACE)
  19. Maria IDZKOWSKI, 2006, Olsztyn (FUN RACE)
  20. Karol POKRĘTOWSKI, 2006, Olsztyn (FUN RACE)
  21. Wojciech KOSTRZEWA, 1980, Józefosław (OPEN)
  22. Marcin GRUBER, 1977, Warszawa (AMATOR)
  23. Oskar OZGA, 2006, Olsztyn (FUN RACE)
  24. Oliwier DRAGUN, 2006, Olsztyn (FUN RACE)
  25. Klaudia TARASIEWICZ, 2004, Warszawa (JUNIOR), Polonia Warszawa (ubiegłoroczna zwyciężczyni, multimedalistka MP)
  26. Piotr TARASIEWICZ, 2009, Warszawa (FUN RACE) Polonia Warszawa
  27. Wojciech KOSIŃSKI, 1992, Gdańsk (AMATOR)
  28. Michał KOSIŃSKI, 1990, Gdańsk (AMATOR)
  29. Aleksander WASILCOW, 1994, Gdańsk (AMATOR)
  30. Karol MURACH, 1992, Gdańsk (AMATOR)
  31. Larisa SHEININA, 1962, Kaliningrad (NESTOR)
  32. Vyacheslav RZHAVTSEV, 1978, Kaliningrad (OPEN)
  33. Natalia ALESHCHENKO, 1957, Kaliningrad (OPEN)
  34. Marina KILINA, 1963, Kaliningrad (FUN RACE) 
  35. Mariusz GAWKOWSKI, 1958, Warszawa (NESTOR)
  36. Makenzie GARRINGER, 1995, Gdańsk (OPEN)
  37. Marcin RŻYSKI, 1994, Gdańsk (OPEN)
  38. Michał RŻYSKI, 2006, Olsztyn (JUNIOR)
  39. Mirosława DEPTUŁA, 1950, Elbląg (OPEN)
  40. Alan BISTRON, 1989, Płońsk (AMATOR)
  41. Marcin CHARZYŃSKI, 1963, Morąg (NESTOR)
  42. Ewa BORYS, 1976, Warszawa (OPEN) Team Karaś
  43. Anna BORYS, 2000, Warszawa (OPEN) Team Karaś
  44. Jędrzej KŁOSIŃSKI, 2004, Szczytno (JUNIOR)
  45. Radosław WICIAK, 2004, Szczytno (JUNIOR)
  46. Natalia LAZAREVA, 1956, Kaliningrad (NESTOR)
  47. Tobiasz CZERNIAWSKI, 2005, Szczytno (JUNIOR)
  48. Bartosz KAPAŁA, 2006, Olsztyn (JUNIOR)
  49. Iwona BARLICKA, 1954, Olsztyn (OPEN)
  50. Artur WARCHOL,1971, Kuchary Królewskie, (AMATOR)
  51. Agnieszka KACZMAREK, 1985, Legia Warszawa (OPEN)
  52. Marcin KACZMAREK, 1977, Legia Warszawa (OPEN) olimpijczyk z Sydney, były rekordzista Polski w stylu motylkowym
  53. Mariusz GABIEC, 1958, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN) - wielokrotny Mistrz Polski i rekordzista Polski masters
  54. Marcin SZYMKOWIAK,1982, Morąg, (AMATOR)
  55. Grzegorz MOWIŃSKI, 1969, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  56. Anna MIERZEJEWSKA, 1985, Olsztyn (OPEN)
  57. Bogdan SZCZEPUCHOWSKI, 1966, Nidzica (NESTOR)
  58. Rafał ŻÓŁTOWSKI, 2005, (FUN RACE)
  59. Daniel ŻÓŁTOWSKI, 1975, (OPEN)
  60. Piotr ŁOPATA, 1960, Warszawa (OPEN)
  61. Mieszko PALMI-KUKIEŁKO, 1993, Wejsuny (OPEN)
  62. ZBIGNIEW SAJKIEWICZ, 1957, Warszawa (OPEN) - uczestnik Paraolimpiad w Arnhom i Seulu, wielokrotny medalista Paraolimpijski i Mistrzostw Świata niepełnosprawnych
__________________________________________________________________________________________________________________
Zgłoszenia 2017:
  1. Mirosława DEPTUŁA, 1950, Elbląg (NESTOR)
  2. Jerzy KOSIŃSKI, 1962, Szczytno (NESTOR)
  3. Krzysztof KRZAK, 1974, Warszawa (AMATOR)
  4. Bartosz BOBROWSKI, 1974, Tyczyn (OPEN)
  5. Jakub JEZNACH, 1992, Wołomin (OPEN)
  6. Michał MACNER, 1999, Bielsko-Biała (OPEN)
  7. Aleksandra BEDNAREK, 1998, Łódź (OPEN)
  8. Piotr KONOPACKI, 1978, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  9. Zbigniew ZIELIŃSKI, 1954, Łomża (NESTOR)
  10. Grzegorz DYMACZ, 1967, Hipolitów (AMATOR)
  11. Alan BISTRON, 1989, Płońsk (AMATOR)
  12. Artur WARCHOŁ, 1971, Kuchary Królewskie (OPEN)
  13. Szymon KAPAŁA, 2003, Olsztyn (JUNIOR) MTP KORMORAN 
  14. Bartosz KAPAŁA, 2006, Olsztyn (FUN RACE) MTP KORMORAN 
  15. Adam MATUSIAK vel MATUSZEWSKI, 1974, (OPEN) Aquasfera Masters Olsztyn  
  16. Tobiasz MATUSIAK vel MATUSZEWSKI, 2007, Olsztyn (FUN RACE) MTP KORMORAN 
  17. Wojciech KOSIŃSKI, 1992, Gdańsk (AMATOR)
  18. Adam MACIĄG, 1998, Szczytno (AMATOR)
  19. Daniel PADUCH, 1988, Mielec (OPEN)
  20. Jakub LEWANDOWSKI, 2002, Elbląg (JUNIOR) Unia Oświęcim
  21. Grzegorz MÓWIŃSKI, 1980, Olsztyn (OPEN)
  22. Anna ZALESKA, 1988, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN) - zwyciężczyni wśród kobiet w 2015 i druga w 2016
  23. Aleksandra PRZYBYSZ, 1982, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  24. Zuzanna ŁABAJ, 2003, Olsztyn (JUNIOR) MTP Kormoran
  25. Klaudia TARASIEWICZ, 2004, Warszawa (JUNIOR), Polonia Warszawa
  26. Piotr TARASIEWICZ, 2009, Warszawa (FUN RACE) Polonia Warszawa
  27. Mariusz GABIEC, 1958, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN) - wielokrotny Mistrz Polski i rekordzista Polski masters
  28. Julia BOŻOMAŃSKA, 2004, Ostrołęka (JUNIOR) UŚKS Ostrołęka
  29. Alicja BOŻOMAŃSKA, 2007, Ostrołęka (FUN RACE) UŚKS Ostrołęka
  30. Rafał ŻÓŁTOWSKI, 2005, (FUN RACE)
  31. Daniel ŻÓŁTOWSKI, 1975, (OPEN)
  32. Michał KRUSZYŃSKI, 2006, Olsztyn (FUN RACE) MTP Kormoran
  33. Bartosz WOLAK, 1994 Olsztyn (AMATOR)
___________________________________________________________________________________________________________________________________________
Zgłoszenia 2016:
  1. ROBERT ROSŁANIEC, 1971, Warszawa (OPEN)
  2. KAMIL BEŁDYCKI, 1985, Szczytno (AMATOR)
  3. ZBIGNIEW SAJKIEWICZ, 1957, Warszawa (OPEN) - uczestnik Paraolimpiad w Arnhom i Seulu, wielokrotny medalista Paraolimpijski i Mistrzostw Świata niepełnosprawnych
  4. JĘDRZEJ KŁOSIŃSKI, 2004, Szczytno (JUNIOR)
  5. RADOSŁAW WICIAK, 2004, Szczytno (JUNIOR)
  6. JAKUB BADYSIAK, 1995, Szczytno (AMATOR)
  7. MICHAŁ RUSZCZYK, 1999, Szczytno (AMATOR)
  8. ZDZISŁAW CHOROSZEWSKI, 1947, Szczytno (NESTOR)
  9. PIOTR WOJCIESZEK, 1988, Warszawa (OPEN)
  10. ADAM MATUSIAK vel MATUSZEWSKI, 1974, Aquasfera Masters Olsztyn  (OPEN)
  11. TOBIASZ MATUSIAK vel MATUSZEWSKI, 2007, Olsztyn (FUN RACE)
  12. MARIUSZ GABIEC, 1958, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN) - wielokrotny Mistrz Polski i rekordzista Polski masters 
  13. ANDRZEJ ENGELMAYER, 1964, BE ALIVE Ustanów (OPEN)
  14. MARCIN CHARZYŃSKI, 1963, Morąg (NESTOR)
  15. TOMASZ SZYMANOWSKI, 1966, Morąg (AMATOR)
  16. TADEUSZ GOŁEMBIEWSKI, 1985, Poznań (OPEN)
  17. MARTA TOMCZUK, 1994, Poznań (FUN RACE)
  18. PAWEŁ JĄKUBOWSKI, 1990, Lubawa (AMATOR)
  19. RYSZARD SIELSKI, 1937 LAT 79 - ŚRODOWISKOWE WARSZAWSKIE WOPR - multimedalista w pływaniu i ratownictwie wodnym w kategorii masters, uczestnik Mistrzostw Świata (FUN RACE)
  20. ALINA WIECZORKIEWICZ, 1941 LAT 75 - PSP MASTERS PŁOŃSK - multimedalistka w pływaniu w kategorii masters (FUN RACE)
  21. JERZY KOSIŃSKI, 1962, Szczytno (NESTOR)
  22. MICHAŁ NOWOCIEŃ, 2005, Jakubowy Borek (FUN RACE)
  23. ZUZANNA FERENC, 2001, Suwałki (OPEN)
  24. PAWEŁ GREGOROWICZ, 1974, Aquasfera Masters Olsztyn  (OPEN)
  25. WOJCIECH CZUPRYN, 1958, Warszawa (OPEN)
  26. ANNA ZALESKA, 1988, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN) - zeszłoroczna zwyciężczyni wśród kobiet
  27. MICHAŁ KIERES, 1984, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  28. WIKTORIA TOPKA, 2000, Iława (JUNIOR)
  29. MICHAŁ KOZIKOWSKI, 1980, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  30. IWONA BARDZICKA, 1954, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  31. JOANNA DRZEWICKA, 1974, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  32. TOBIASZ CZERNIAWSKI, 2005, Szczytno (FUN RACE)
  33. PIOTR KONOPACKI, 1978, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Zgłoszenia 2015:
  1. RYSZARD SIELSKI, 1937 LAT 78      - ŚRODOWISKOWE WARSZAWSKIE WOPR - multimedalista w pływaniu i ratownictwie wodnym w kategorii masters, uczestnik Mistrzostw Świata (FUN RACE)
  2. ALINA WIECZORKIEWICZ, 1941 LAT 74   - PSP MASTERS PŁOŃSK - multimedalistka w pływaniu w kategorii masters (FUN RACE)
  3. RYSZARD HUZAR, 1972, Malbork (AMATOR)
  4. WOJCIECH CZUPRYN, 1958, WMT Warszawa (OPEN)
  5. MACIEJ KRACHER, 1989, Warszawa (OPEN)
  6. JULIUSZ KOSTRZEWSKI, 1963, Warszawa (AMATOR)
  7. GRZEGORZ ALZAK, 1973, Radom (AMATOR)
  8. TOMASZ KLEPACKI, 1956, Warszawa (NESTOR)
  9. JERZY KOSIŃSKI, 1962, Szczytno (NESTOR)
  10. MIKOŁAJ JEDNASZEWSKI, 2001, Kormoran Olsztyn (OPEN)
  11. ANDRZEJ JEDNASZEWSKI, 1971, Olsztyn (AMATOR)
  12. WIESŁAW SZYMAŃSKI, 1957, Nowe n/Wislą (NESTOR)
  13. PIOTR GOLOMBEK, 1967, Grudziądz (AMATOR)
  14. BOŻENA MIASOJEDOW, 1954, AKS Polonia Warszawa (NESTOR)
  15. RAFAŁ WOLSKI, 1973, Warszawa (OPEN)
  16. MARIUSZ GABIEC, 1958, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  17. MAREK SŁYŻ, 1962, Ełk (OPEN)
  18. BARTOSZ BOGDANOWICZ, 1984, Białystok (OPEN)
  19. IGOR MAKAL, 1979, Ełk (OPEN)
  20. KRZYSZTOF WORONKO, 2002, MKS Medyk Giżycko (OPEN)
  21. WIKTORIA WORONKO,2000, MKS Medyk Giżycko (OPEN)
  22. MACIEJ WORONKO, 2005, MKS Medyk Giżycko (FUN RACE)
  23. SANDRA KOPICZKO, 1997, Giżycko (OPEN)
  24. MAKSYMILIAN KOPICZKO, 2002, Giżycko (JUNIOR)
  25. WIKTORIA TOPKA, 2000, Iława (JUNIOR)
  26. MARIUSZ POGORZELSKI, 1975, Chorzele (AMATOR)
  27. ANNA PIEKUT, 1988, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  28. BARTOSZ KUTNY, 1986, Łomża (OPEN)
  29. MIROSŁAW SZUTKIEWICZ, 1969, Białystok (OPEN)
  30. PIOTR KONOPACKI, 1978, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  31. RADOSŁAW WICIAK, 2004, Olszyny (JUNIOR)
  32. IZABELA WICIAK, 1969, Olszyny (AMATOR)
  33. ZBIGNIEW ZIELIŃSKI, 1954, Łomża (NESTOR)
  34. KAROLINA KASPRZAK, 1986, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  35. DAWID ŁACH, 1988, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  36. MAŁGORZATA POLITO, 1983, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  37. KAROL DZIEMIAN, 1973, Aquasfera Masters Olsztyn (OPEN)
  38. PAWEŁ CICHOCKI, 1987, Przasnysz (AMATOR)
  39. BERNARD KAJZER, , Szczytno (NESTOR)
  40. MARCIN PARZYCH, 1987, Kolno (AMATOR)
  41. AGNIESZKA KOWALCZYK, 1988, Szczytno (OPEN)
  42. JAKUB BADYSIAK, 1995, Szczytno (OPEN)
  43. WOJCIECH KOSIŃSKI, 1992, Gdańsk (AMATOR)
  44. BOGUSŁAW OGRODNIK, 1965, Wrocław (OPEN)
  45. MACIEJ OGRODNIK, 1997, Wrocław (OPEN)
  46. MICHAŁ PECOLD, 1998, Wrocław (OPEN)
  47. PIOTR MARKOWICZ, 1967, Olsztyn (OPEN)
  48. BARTOSZ WOLAK, 1994, AZS UWM Olsztyn (OPEN)
  49. MICHAŁ KOSIŃSKI, 1990, Gdańsk (FUN RACE)
  50. GRZEGORZ MÓWIŃSKI, 1969, Olsztyn (OPEN)



Zgłoszenia 2014:
  1. Jędrzej Wasowski - Olsztyn, JUNIOR
  2. Rafał Majkowski - Ostrołęka, FUN RACE
  3. Krzysztof Gumowski - Ostrołęka, AMATOR
  4. Rafał Gumowski - Ostrołęka, AMATOR
  5. Marek Gapiński - Olsztyn, AMATOR
  6. Paweł Gregorowicz - Olsztyn, OPEN
  7. Mariusz Gabiec - Olsztyn, OPEN
  8. Maciej Woronko - Giżycko, FUN RACE
  9. Krzysztof Woronko - Giżycko, JUNIOR
  10. Wiktoria Woronko - Giżycko, JUNIOR
  11. Wojciech Kosiński - Gdańsk, OPEN
  12. Jędrek Kłosiński - Szczytno, JUNIOR
  13. Magdalena Kopacz - Gdynia, OPEN
  14. Daniel Kopczyński - Gdynia, OPEN
  15. Karolina Kasprzak - Olsztyn, OPEN
  16. Dawid Łach - Olsztyn, OPEN
  17. Małgorzata Polito - Olsztyn, OPEN
  18. Maciej Reut - Iława, AMATOR
  19. Tomasz Klepacki - Warszawa, NESTOR
  20. Piotr Goląbek - Grudziądz, AMATOR
  21. Wiesław Szymański - Nowe n/Wisłą, NESTOR
  22. Wiktoria Topka - Iława, JUNIOR
  23. Zbigniew Zieliński - Łomża, NESTOR
  24. Stefan Jankowski - 1938, Szczytno, FUN RACE
  25. RYSZARD SIELSKI, 1937 LAT 77  - ŚRODOWISKOWE WARSZAWSKIE WOPR - multimedalista w pływaniu i ratownictwie wodnym w kategorii masters, uczestnik Mistrzostw Świata (FUN RACE)
  26. ALINA WIECZORKIEWICZ, 1941 LAT 73   - PSP MASTERS PŁOŃSK - multimedalistka w pływaniu w kategorii masters (NESTOR)
  27. Paweł Wróbel - Olsztyn, AMATOR
  28. Juliusz Kostrzewski - Warszawa, AMATOR
  29. Radosław Wiciak - Olszyny, FUN RACE
  30. Izabela Wiciak - Olszyny, AMATOR
  31. Jerzy Kosiński - Szczytno, NESTOR
 
__________________________________________________________________________________________________________________________
W roku 2012 swój udział zgłosili już:
1. RYSZARD SIELSKI, 1937 LAT 75  - ŚRODOWISKOWE WARSZAWSKIE WOPR - multimedalista w pływaniu i ratownictwie wodnym w kategorii masters, uczestnik Mistrzostw Świata (nestor)
2. ALINA WIECZORKIEWICZ, 1941 LAT 71   - PSP MASTERS PŁOŃSK - multimedalistka w pływaniu w kategorii masters (nestor)
3. Marcin Kłak, 2001, Szczytno - ubiegłoroczny zwycięzca kategorii fun race (fun race)
4. Maciej Wojciechowski - multimedalista w biegach długodystansowych i przełajowych (fun race)
5. Jerzy Kosiński - Prezes SRW4K (z obowiązku - fun race)
6. Bożena Miasojedow, 1954, (nestor)
7. Marek Bulski, Bartoszyce (open)
8. SANDRA KOPICZKO, 1997, Giżycko (junior) - zeszłoroczna zwyciężczyni kategorii Junior
9. ZBIGNIEW SAJKIEWICZ, 1957, Warszawa ZZPC (nestor) - uczestnik Paraolimpiad w Arnhom i Seulu, wielokrotny medalista Paraolimpijski i Mistrzostw Świata niepełnosprawnych
10. Wojciech Małek, 1975, Warszawa (open)
11. Rafał Czarnecki, 1987, Elbląg (fun race)
12. Jakub Badysiak, 1995, Szczytno (open) - tegoroczny Mistrz Polski w Ratownictwie Wodnym w konkurencji SERC
13. Karol Murach, 1992, Szczytno (open) - członek mistrzowskiej drużyny SRW4K (w SERC) z 2010 roku
14. Szymon Caban, 1997, Szczytno (junior)
15. Patryk Mikołajewski, 1997, Szczytno (junior)
16. Michał Ruszczyk, 1999, Szczytno (junior)
17. Michał Dymnicki, 1975, Warszawa (open)
18. Jacek Lendzian, 1973, Olsztyn (open) - ratownik WOPR
19. Sylwia Lutomska, 1985, Olsztyn (open) - ratownik WOPR, ratownik medyczny
20. Zuzanna Kania, 2002, Szczytno (fun race) - 2 i 3 miejsce w szkolnej lidze pływackiej, najlepsza zawodniczka ju-jistu stowarzyszenia Katana w roku                2011/2012, 2 miejsce w tegorocznych szczycieńskich zawodach ju-jistu oraz 3 miejsce w zawodach judo
21. Franciszek Brzozowski, 1992, Miłomłyn (open)
22. Piotr Brzozowski, 1981, Miłomłyn (open)
23. Konrad Piwowarski, 1998, Szczytno (junior) - 5 i 6 zawodnik na MP 14 latków w pływaniu (50m grzbiet i dow.)
24. Karolina Kuzawińska, 1993, Płock (open)
25. Dominika Szmit, 1994, Olsztyn (open) - Kormoran Olsztyn
26. Błażej Szmit, 1994, Olsztyn (open) - Kormoran Olsztyn
27. Tomasz Lik, 1973, Olsztyn (open) - Ratownik WOPR, Instruktor pływania
28. Marcin Rżyski, 1994, Olsztyn (open) - finalista mistrzostw Polski Seniorów w pływaniu na 200m stylem motylkowym
29. Michał Kosiński, 1990, Szczytno (open) - tegoroczny Mistrz Polski w Ratownictwie Wodnym w konkurencji SERC (także z 2009 i 2010)
30. Maciej Kaliszewski, 1991, Szczytno (open) - Mistrz Polski w Ratownictwie Wodnym w konkurencji SERC z 2009 roku
31. Tomasz Klepacki, 1956, Warszawa (nestor)
32. Maja Miszkiewicz, 1998, Szczytno (junior) - zawodniczka drużyny ratownictwa sportowego SRW4K Szczytno
33. Aleksandra Jasianek, 1998, Szczytno (junior) - zawodniczka drużyny ratownictwa sportowego SRW4K Szczytno
34. ANNA GOŹDZIEJEWSKA, 1967, Łupstych (open) - mistrzyni Polski w aquathlonie, wielokrotna mistrzyni i wicemistrzyni Polski w pływaniu w kat. masters
35. Krzysztof Pielowski, 1991, Olsztyn (open) - multimedalista Mistrzostw Świata, Europy i Polski w pływaniu, wielokrotny rekordzista Polski, nadzieja na olimpiadę w Rio de Janeiro
36. Monika Czerniak, 1992, Olsztyn  (open) - multimedalistka w pływaniu, aktualnie najlepsza Polka w pływaniu na wodach otwartych
37. Tadeusz Gołembiowski, 1985, Tczew-Poznań (open) - wielokrotny zwycięzca maratonów pływackich, zdobywca punktów w Pucharze Świata w pływaniu długodystansowym, Ratownik WOPR
38. Dawid Łach, 1988, Olsztyn (open) - czynny triathlonista
39. Mariusz Gabiec, 1958, Olsztyn (nestor) - wielokrotny Mistrz Polski i rekordzista Polski masters na dystansie 400, 800 i 1500m dowolnym
 
______________________________________________________________________________________________________________________________
W roku 2011 do udziału w JOWS zgłosili się:
1. RYSZARD  SIELSKI 1937  LAT 74  -  ŚRODOWISKOWE WARSZAWSKIE  WOPR - multimedalista w pływaniu i ratownictwie wodnym w kategorii masters, uczestnik Mistrzostw Świata
2. ALINA  WIECZORKIEWICZ 1941 LAT 70   -  PSP MASTERS  PŁOŃSK - multimedalistka w pływaniu w kategorii masters,
3. PIOTR KOWALCZYK 1977 Poznań (open)
4. JAKUB BADYSIAK 1995 Szczytno (open)
5. DOMINIKA TOKARSKA 1997 Szczytno (junior)
6. ŁUKASZ KIELIN 1994 Szczytno (open)
7. JACEK LENDZIAN 1973 Olsztyn (open)
8. KATARZYNA PRZYBYSZEWSKA Szczytno (open)
9. AGNIESZKA WDOWIARSKA 1995 Ursus (open)
10. MACIEJ WDOWIARSKI 1991 Ursus (open)
11. JACEK WDOWIARSKI 1964 Ursus (open)
12. MARCIN KŁAK 2001 (fun race)
13. ZBIGNIEW SAJKIEWICZ 1957 Warszawa ZZPC (open) - uczestnik Paraolimpiad w Arnhom i Seulu, wielokrotny medalista Paraolimpijski i Mistrzostw Świata niepełnosprawnych
14. MONIKA CHODYNA 1992 Olsztyn (open) - zwyciężczyni wielu maratonów pływackich, czołowa polska pływaczka
15. KINGA CHODYNA 2000 Olsztyn (fun race)
16. MAŁGORZATA POLITO 1983 Olsztyn (open)
17. KAROL DZIEMIAN 1973 Olsztyn (open)
18. MAŁGORZATA KRAWCZYŃSKA 1969 Olsztyn (open)
19. RAFAŁ KRAWCZYŃSKI 1994 Olsztyn (fun race)
20. JERZY KOSIŃSKI 1962 Szczytno (fun race)
21. JACEK THIEM 1963 Poznań (open)
22. ANNA KOTECKA 1965 Poznań (open)
23. WIKTORIA  RYZIŃSKA 2001 Pisz (fun race)
24. MAKSYMILIAN KOPICZKO 2002 Giżycko (fun race)
25. SANDRA KOPICZKO 1997 Giżycko (junior)
26. BARTŁOMIEJ KUBKOWSKI 1995 Giżycko (open) - Mistrz i multimedalista MP w pływaniu
27. ŁUKASZ PODLECKI 1994 Warszawa (fun race)
28. DARIUSZ WIEJACZKA 1994 Warszawa (fun race)
29. ŁUKASZ GŁASEK 1983 Warszawa (open)
30. CEZARY ZIELIŃSKI 1997 Giżycko (junior)
31. PAWEŁ PULWIN 1992 Białystok (open) - reprezentant Polski juniorów na ME, wielokrotny medalista MP
32. BASTIAN CIBOROWSKI 1995 Pisz (open)
33. IGA DRUCIS 1995 Suwałki (open)
34. ANNA GOŹDZIEJEWSKA 1967 Olsztyn (open) - mistrzyni Polski w aquathlonie, wielokrotna mistrzyni i wicemistrzyni Polski w pływaniu w kat. masters
35. NORBERT NOWICKI 1996 Pisz (junior)
36. MAREK KARDAŚ 1997 Szczytno (fun race)
37. KATARZYNA TOKARSKA 1999 Kozin (fun race)
38. STEFAN JANKOWSKI 1938 Szczytno (fun race)

Deklarację startu w zawodach zgłosili:
1. Maciej Wojciechowski - multimedalista w biegach długodystansowych i przełajowych
2. Rafał Zawalniak - zawodnik i trener siatkówki
3. Radosław Dąbrowski - kowal artystyczny i sołtys wsi Targowo
Comments