4 клас

Наш дружній клас

 Богатов Максим 

 Богатов Ярослав 

 Брага Олена 

 Присажнюк Ганна 

 Терзян Арміне 

Класні помічники

Помічник вчителя - Брага Олена

Метеоролог - Терзян Арміне

Керівник дошки - Богатов Максим

Моніторинг чистоти - Присажнюк Ганна

Лідер шеренги - Богатов Ярослав


"Вітаємо"

Богатов Масік - 29 січня

Богатов Ярусик - 7 травня

Брага Оленка - 3 червня

Присажнюк Анютка - 8 квітня

Терзян Амінка - 21 травня

"День Землі"

  Щороку 22 квітня жителі нашої планети відзначають День Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою,  об'єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті. 

  Учні початкових класів разом зі своїми класоводами також долучилися до святкування Всесвітнього дня Землі,  було проведено урок-мандрівку планетою Землі (1 клас, вчитель- Гетенко Н.В.), годину спілкування "Земля - наш спільний дім!"(3 клас, вчитель  - Жалба М.О.), виховну бесіду "Бережіть рідну Землю!" (4 клас, вчитель- Божемовська В.А.). Діти створювали аплікації на тему "Буду я природі вірним другом", переглянули відеоролик "Всесвітній день Землі ", грали в гру "Щаслива та Забруднена планета", створили буклети "Бережіть природу діти!"та провели конкурс малюнків "Бережи природу!".

  Проведені заходи спонукали учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища, сприяли до розвитку творчої уяви.

День пам’яті та примирення

  Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

  Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни. А також – нагадати, що війна розпочалася внаслідок домовленостей між двома тоталітарними режимами: націонал-соціалістичним (нацистським) у Німеччині й комуністичним в СРСР. У 1939–1945 роках обидва тоталітарні режими вчинили на українській землі численні злочини проти людяності, воєнні злочини та злочини геноциду, внаслідок чого український, єврейський, кримськотатарський та інші народи, що жили в межах території сучасної України, зазнали величезних втрат.

  Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії Росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ.Здобувачі та вчителі Дружелюбівської філії вшанували загиблих наших земляків у роки Другої світової та російсько-української війни Лінійкою Пам'яті "Не загасити пам'яті вогонь"(кл.керівники: Юденко Оксана Вікторівна, Жалба Мирослава Олександрівна )


Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Помічай, упізнавай, поводься безпечно!"