Pojedinačno prvenstvo DIVLJE LIGE za sezonu  2017-18 održano je 20.04.2018. na kuglani Pampas

Pojedinačno DIVLJE LIGE 2018.godine, Pampas 20.04.18.




7.Memorijalni kuglački turnir "DUBRAVKA VUKA - DUCA"
održan je 09.04.2018. na kuglani HŽ


Zahvaljujem svima na odazivu i sudjelovanje kojim ste uveličali ovaj može se reći već tradicionalni turnir u spomen na našu prerano preminulu kuglačicu, a prvenstveno prijateljicu Ducu. Hvala još jednom i svima koji su svojim radom pomogli organizaciji i provođenju turnira. Vjerujem i nadam da se vidimo i sljedeće godine na 8. turniru.
 Prijelazni pehar ide u ruke ekipe GIS d.o.o. , čiji član Dario Radoš je i najuspješniji pojedinac turnira (rezultati i poredak u pdf-u)

Ekipni rezutati

  1. 548 GIS d.o.o.
  2. 548 ZAŠTITAINSPEKT
  3. 541 SLAVONIJA TREF

Gis d.o.o. je imao bolje čišćenje od ekipe ZAŠTITAINSPEKT.

Pojedinačni poredak

  1. 160 Dario Radoš (Gis d.o.o.)
  2. 152 Boris Ivančić (Hrvatske vode(1))
  3. 149 Branka Šter (Hep plinko-2)





Uskrsni turnir - OSIJEK DL - PAMPAS 13.04.2018. rezulati

  1. 401 ZRINSKI PIVOVARA
  2. 386 ZAŠTITAINSPEKT
  3. 362 HEP ESO PLIN
Preuzmi cijeli izvještaj (pdf)



KONAČNI POREDAK SEZONE 2017/18

1.Kuglačka Divlja Liga Osijek
  1. PAJDAŠI
  2. DEVETKA
  3. HEP ESO PLIN
- Igrač lige je MARINKO ANDRIĆ iz ekipe VUKA 1876 sa prosjekom od 559,22
- Najučinkovitiji igrač je MILAN TUTNJEVIĆ iz ekipe OSIJEK DL koji je 10/18 puta bio igrač kola
Iz 1.KDLO u 2.KDLO ispadaju ekipe VODOVOD i HRVATSKE VODE

2. Kuglačka Divlja Liga Osijek
  1. CANIMEČ
  2. ŠEĆERANA OSIJEK
  3. SLAVONIJA TREF
- Igrač lige je MATEJ ČALJKUŠIĆ iz ekipe ŠEĆERANA OSIJEK sa prosjekom od 532,29
- Najučinkovitiji igrač je MATEJ ČALJKUŠIĆ iz ekipe ŠEĆERANA OSIJEK koji je 10/18 puta bio igrač kola
- u 1.KDLO su se plasirale ekipe CANIMEČ i ŠEĆERANA OSIJEK

1.KLDO sezona 2017/18 18.kolo 19.-23.03.18.

1:5    ZAŠTITAINSPEKT - HRVATSKE VODE, Kuglana Grafičar, 6:10 (1958:2019
Zoltan Laczo - Zlatko Lacković 0-1 (1-3) (587 - 558) Vlado Matija - Ivan Ćorić 1-0 (4-0) (519 - 455) Zvonimir Tomašević - Mario Glibota 0-1 (0-4) (336 - 495) Vlado Primorac - Damir Gajić 0-1 (1-3) (516 - 511)

0:6     VUKA 1876 - HEP ESO PLIN, Kuglana HŽ, 5:11 (1852:2086)
Josip Rešetar - Anđelko Radić 0-1 (2-2) (494 - 525) Milan Milošević - Ivica Grgić 0-1 (1-3) (484 - 533) Aleksandra Štrekelj - Željko Knez 0-1 (2-2) (472 - 485) Domagoj Bogdan - Boris Janošević 0-1 (0-4) (402 - 543)

5:1    HOPS - VODOVOD OSIJEK, Kuglana HEP, 9:7 (2031:1977)
Zdravko Uljarević + Zlatko Karaman - Josip Lozić 0-1 (1-3) (236+256 - 488) Nedjeljko Ljubas - Zoran Juriša 1-0 (3-1) (509 - 479) Branko Krišto - Dražen Nekić 1-0 (3-1) (501 - 498) Ivica Balaž - Bogdan Barać 1-0 (2-2) (529 - 512)

6:0    DEVETKA - ŠD MEDICUS, Kuglana Grafičar, 12:4 (2292:2017)
Saša Kramar - Zlatko Pofuk 1-0 (2-2) (533 - 531) Đuro Maćešić - Josip Horžitzky 1-0 (2-2) (596 - 556) Siniša Liška - Ante Krstanović 1-0 (4-0) (585 - 469) Dario Majić - Damir Dumić 1-0 (4-0) (578 - 461)

5:1    OSIJEK DL - PAJDAŠI, Kuglana Pampas, 12:4 (2134:1990)
Antun Matković - Zdenko Blažević 1-0 (4-0) (553 - 470) Željko Vidaković - Miroslav Blažević 1-0 (4-0) (529 - 475) Zoran Rudnički - Jozo Topić 0-1 (0-4) (484 - 525) Milan Tutnjević - Stevo Milašinović 1-0 (4-0) (568 - 460)

2.KLDO sezona 2017/18 18.kolo

slobodna ekipa:    CANIMEČ

1:5    ŠEĆERANA OSIJEK - HEP PLINKO, Kuglana Pampas, 4:12 (1858:1869)
Željko Bota - Josip Barać 0-1 (0-4) (455 - 501) Josip Vuković - Zdenka Balaž 1-0 (3-1) (480 - 383) Mario Čaljkušić - Branka Šter 0-1 (1-3) (466 - 486) Josip Butor - Vlatko Turalija 0-1 (0-4) (457 - 499)

5:1    SLAVONIJA TREF - POLICIJA, Kuglana HŽ, 11,5:4,5 (2075:1936)
Željko Ravlić - Sanja Križanac 1-0 (4-0) (539 - 493) Predrag Masle - Snježana Jelić-Špoljarić 1-0 (3-1) (522 - 460) Aleksandra Nagy - Dajana Tijardović 0-1 (1,5-2,5) (491 - 485) Đuro Kovačević - Mirela Arambašić 1-0 (3-1) (523 - 498)

6:0    BOLNICA - SAPONIA, Kuglana HŽ, 10,5:5,5 (1983:1905)
Tajana Škrobot - Stjepan Kovač 1-0 (2-2) (499 - 493) Hrvoje Kermit - Slavica Jukić 1-0 (2,5-1,5) (463 - 447) Zoran Skorup - Zoran Humel 1-0 (3-1) (520 - 460) Ankica Dernaj - Fabijan Božić 1-0 (3-1) (501 - 505)

2:4    UUZO - AGIS TKS, Kuglana Pamapa, 8:8 (1810:1937)
Ferdo Zovak - Ivan Šarić 1-0 (3-1) (489 - 427) Radojka Manfreda - Valentin Pek 1-0 (3-1) (500 - 499) Damir Pavlović + Ljubica Pavlović - Kristijan Kockar 0-1 (0-4) (259+215 - 552) Vlado Pavlović + Bogdan Topalović + Nedjeljko Bezmarović - Davor Kauzlarić 0-1 (1-3) (191+81+74 - 459)

1.KLDO sezona 2017/18 17.kolo 12.-16.03.18.

0:6    HRVATSKE VODE - HOPS, Kuglana HŽ, 6:10 (2108:2152)
Gajić Damir - Balaž Ivica 0:1 (2:2 516:525), Ćorić Ivan - Lubina Marin 0:1 (1:3 543:548), Glibota Mario - Tojčić Niko 0:1 (2:2 527:528), Lacković Zlatko - Krišto Branko 0:1 (1:3 522:551)

4:2    HEP ESO PLIN - DEVETKA, Kuglana HEP, 10:6 (2205:2146)
Boris Janošević - Saša Kramar 1-0 (3-1) (558 - 523) Anđelko Radić - Siniša Liška 0-1 (1-3) (540 - 563) Ivica Grgić - Dario Majić 0-1 (2-2) (543 - 549) Željko Knez - Nediljko Mamić 1-0 (4-0) (564 - 511)
1:5    PAJDAŠI - ZAŠTITAINSPEKT, Kuglana Grafičar, 7:9 (2231:2268)
Miroslav Blažević - Zvonimir Tomašević 0-1 (1-3) (529 - 580) Zdenko Blažević - Vlado Matija 0-1 (1-3) (532 - 572) Oliver Lončarić - Vlado Primorac 1-0 (3-1) (597 - 526) Jozo Topić - Zoltan Laczo 0-1 (2-2) (573 - 590)
odgođeno    ŠD MEDICUS - OSIJEK DL, Kuglana Pampas u 17 sati

2:4    VODOVOD OSIJEK - VUKA 1876, Kuglana Pampas u 19 sati

2.KLDO sezona 2017/18 17.kolo 12.-16.03.18.

slobodna ekipa:    SAPONIA

1:5    ŠEĆERANA OSIJEK - AGIS TKS, Kuglana Pampas, 5:11 (1956:2043)
Željko Bota - Željko Šikanja 0-1 (1-3) (498 - 501) Josip Vuković - Valentin Pek 1-0 (3-1) (504 - 486) Josip Butor - Davor Kauzlarić 0-1 (1-3) (460 - 508) Mario Čaljkušić - Kristijan Kockar 0-1 (0-4) (494 - 548)
odgođeno    POLICIJA - BOLNICA, Kuglana Hž u15 sati

2:4    HEP PLINKO - SLAVONIJA TREF, Kuglana HEP, 6,5:9,5 (1968:2025)
Slavica Karaman - Predrag Masle 0-1 (0-4) (444 - 517) Josip Barać - Đuro Kovačević 1-0 (2-2) (520 - 501) Branka Šter - Stojan Martinović 0-1 (1,5-2,5) (471 - 494) Vlatko Turalija - Željko Ravlić 1-0 (3-1) 3(533 - 513)
16.03.18.    CANIMEČ - UUZO, Kuglana Grabovac u 17 sati

1.KLDO sezona 2017/18 16.kolo 05.-09.03.18

1:5    HOPS - VUKA 1876, Kuglana HEP, 5:11 (2003:2053)
Marin Lubina - Josip Rešetar 1-0 (3-1) (535 - 468) Nedjeljko Ljubas - Mladen Zovak 0-1 (1-3) (498 - 538) Ivica Balaž - Milan Milošević 0-1 (0-4) (472 - 515) Branko Krišto + Niko Tojčić - Marinko Andrić 0-1 (1-3) (244+254 - 532)

1:5    HRVATSKE VODE - PAJDAŠI, Kuglana HŽ, 5:11 (2080:2124)
Damir Gajić - Miroslav Blažević 0-1 (1-3) (520 - 504) Ivan Ćorić - Zdenko Blažević 1-0 (2-2) (546 - 537) Mario Glibota - Jozo Topić 0-1 (1-3) (516 - 546) Zlatko Lacković - Oliver Lončarić 0-1 (1-3) (498 - 537)

5:1    ZAŠTITAINSPEKT - ŠD MEDICUS, Kuglana Grafičar, 13:3 (2261:2074)
Zoltan Laczo - Zlatko Pofuk 1-0 (4-0) (615 - 532) Vlado Primorac - Josip Horžitzky 0-1 (2-2) (532 - 553) Vlado Matija - Ante Krstanović 1-0 (3-1) (565 - 517) Zvonimir Tomašević - Damir Dumić 1-0 (4-0) (549 - 472)

5:1    DEVETKA - VODOVOD OSIJEK, Kuglana Grafičar, 10,5:5,5 (2353:2128)
Saša Kramar - Zoran Juriša 1-0 (2-2) (579 - 544) Siniša Liška - Josip Lozić 1-0 (4-0) (627 - 494) Dario Majić - Bogdan Barać 0-1 (0,5-3,5) (548 - 595) Đuro Maćešić - Dražen Nekić 1-0 (4-0) (599 - 495)

odgođeno    OSIJEK DL - HEP ESO PLIN, Kuglana Pampas

2.KLDO sezona 2017/18 16.kolo 05.-09.03.18.

slobodna ekipa:    UUZO

5:1    ŠEĆERANA OSIJEK - CANIMEČ, Kuglana Pampas, 9,5:6,5 (2107:1947)
Matej Čaljkušić - Zvonimir Sušac 1-0 (4-0) (584 - 469) Josip Vuković - Alan Vidović 1-0 (2-2) (507 - 484) Željko Bota - Laslo Tot 0-1 (0,5-3,5) (487 - 546) Mario Čaljkušić - Zoran Dobrijević 1-0 (3-1) (529 - 449)

4:2    SAPONIA - POLICIJA, Kuglana Grafičar, 9:7 (1937:1883)
Stjepan Kovač - Željko Matković 0-1 (0-4) (438 - 517) Slavica Jukić - Mirela Arambašić 1-0 (4-0) (501 - 423) Fabijan Božić - Sanja Križanac 1-0 (3-1) (535 - 473) Zoran Humel - Snježana Jelić-Špoljarić 0-1 (2-2) (463 - 470)

5:1    SLAVONIJA TREF - AGIS TKS, Kuglana HŽ, 8,5:7,5 (2071:2062)
Željko Ravlić - Željko Šikanja 1-0 (3-1) (534 - 520) Predrag Masle - Valentin Pek 0-1 (1-3) (512 - 547) Đuro Kovačević - Ivan Šarić 1-0 (2,5-1,5) (519 - 509) Stojan Martinović - Davor Kauzlarić 1-0 (2-2) (506 - 486)

odgođeno    BOLNICA - HEP PLINKO, Kuglana HŽ u 20 sati

odgođene utakmice 26.02.-09.03.2018.

1KDLO
4:2    HOPS - DEVETKA, Kuglana HEP, 8,5:7,5 (2072:2031)
Nedjeljko Ljubas - Siniša Liška 0-1 (1-3) (521 - 538) Niko Tojčić - Đuro Maćešić 1-0 (3-1) (539 - 488) Branko Krišto - Saša Kramar 1-0 (4-0) (534 - 463) Marin Lubina - Nediljko Mamić 0-1 (0,5-3,5) (478 - 542)

5:1    HEP ESO PLIN - ŠD MEDICUS, Kuglana HEP, 9:7 (2056:2010)
Željko Knez - Josip Horžitzky 0-1 (0-4) (485 - 552) Boris Janošević - Zlatko Pofuk 1-0 (3-1) (533 - 508) Anđelko Radić - Ante Krstanović 1-0 (3-1) (522 - 490) Ivica Grgić - Damir Dumić + Vatroslav Barišić 1-0 (3-1) (516 - 236+224)

5:1    ŠD MEDICUS - HRVATSKE VODE, Kuglana Pampas, 10:6 (2034:2022)
Damir Dumić - Mario Glibota 1-0 (2-2) (520 - 514) Zlatko Pofuk - Damir Gajić 0-1 (2-2) (500 - 532) Vatroslav Barišić - Zlatko Lacković 1-0 (3-1) (500 - 471) Josip Horžitzky - Ivan Ćorić 1-0 (3-1) (514 - 505)

1:5    VODOVOD OSIJEK - HOPS, Kuglana Pampas, 6:10 (2039:2098)
Bogdan Barać - Ivica Balaž 0-1 (2-2) (521 - 535) Zoran Juriša - Nedjeljko Ljubas 0-1 (1-3) (502 - 528) Dražen Nekić - Branko Krišto 0-1 (1-3) (496 - 533) Josip Lozić - Niko Tojčić 1-0 (2-2) (520 - 502)

2KDLO
1:5     SAPONIA - UUZO, Kuglana Grafičar, 6:10 (1937:2086)
Snježana Rudelić - Ferdo Zovak 0-1 (1-3) (436 - 509) Slavica Jukić - Damir Farkaš 0-1 (1-3) (464 - 540) Fabijan Božić - Damir Pavlović 1-0 (3-1) (573 - 535) Zoran Humel - Bogdan Topalović 0-1 (1-3) (464 - 502)

02.03.18.    13.kolo UUZO - BOLNICA, Kuglana Pampas u 15 sati

Ukoliko dogovorite drugi termin javite da se objavi.

1.KDLO, 15.kolo 19.-23.2.18.

4:2    VUKA 1876 - DEVETKA, Kuglana HŽ, 8:8 (2122:20161)
Mladen Zovak - Siniša Liška 0-1 (1,5-2,5) (568 - 553) Josip Rešetar - Slobodan Janković 1-0 (3-1) (541 - 485) Milan Milošević - Nediljko Mamić 0-1 (1-3) (489 - 543) Marinko Andrić - Saša Kramar 1-0 (2,5-1,5) (524 - 480)

5:1    HEP ESO PLIN - ZAŠTITAINSPEKT, Kuglana, 9:7 (2095:2062)
Boris Janošević - Zvonimir Tomašević 1-0 (3-1) (519 - 496) Ivica Grgić - Vlado Primorac 1-0 (3-1) (527 - 511) Anđelko Radić - Zoltan Laczo 1-0 (2-2) (537 - 511) Željko Knez - Vlado Matija 0-1 (1-3) (512 - 544)
5:1    PAJDAŠI - HOPS, Kuglana Grafičar, 11,5:4,5 (2305:2093)
Miroslav Blažević - Marin Lubina 0-1 (1-3) (547 - 596) Zdenko Blažević - Nedjeljko Ljubas 1-0 (2,5-1,5) (576 - 521) Oliver Lončarić - Zlatko Karaman + Dalibor Varga 1-0 (4-0) (587 - 247+236) Jozo Topić - Niko Tojčić 1-0 (4-0) (595 - 493)
1:5    VODOVOD OSIJEK - OSIJEK DL, Kuglana Pampas, 7,5:8,5 (1983:2082)
Josip Lozić - Antun Matković 1-0 (2,5-1,5) (505 - 482) Zoran Juriša - Željko Vidaković 0-1 (2-2) (473 - 486) Bogdan Barać - Zoran Rudnički 0-1 (1,5-2,5) (528 - 542) Dražen Nekić - Milan Tutnjević 0-1 (0-4) (477 - 572)

odgođena    ŠD MEDICUS - HRVATSKE VODE

2.KDLO, 15.kolo 19.-23.2.18.

slobodna ekipa:    POLICIJA

6:0    AGIS TKS - BOLNICA, Kuglana Grafičar, 13:3 (2045:1730)
Željko Šikanja - Hrvoje Kermit 1-0 (4-0) (554 - 417) Kristijan Kockar - Zoran Skorup 1-0 (2-2) (498 - 448) Ivan Šarić - Tajana Škrobot 1-0 (4-0) (562 - 419) Davor Kauzlarić - Ankica Dernaj 1-0 (3-1) (481 - 446)

6:0    HEP PLINKO - SAPONIA, Kuglana HEP, 11:5 (1869:1754)
Nenad Bašić + Slavica Karaman - Stjepan Kovač 1-0 (2,5-1,5) (221+219 - 430) Vlatko Turalija - Fabijan Božić 1-0 (3,5-0,5) (497 - 459) Josip Barać - Slavica Jukić 1-0 (3-1) (457 - 434) Branka Šter - Zoran Humel 1-0 (2-2) (475 - 431)

1:5    UUZO - ŠEĆERANA OSIJEK, Kuglana Pamapas, 6:10 (1903:2013)
Bogdan Topalović - Željko Bota 0-1 (1-3) (496 - 476) Ferdo Zovak - Matej Čaljkušić 0-1 (0-4) (449 - 553) Radojka Manfreda + Vlado Pavlović - Josip Vuković + Domagoj Kovačić 0-1 (1-3) (217+220 - 396+94) Damir Pavlović - Mario Čaljkušić 1-0 (4-0) (521 - 494)

odgođeno    CANIMEČ - SLAVONIJA TREF, Kuglana Grabovac u 17 sati

1.KDLO, 14.kolo 12.-16.2.18.

odgođeno    HOPS - DEVETKA, Kuglana HEP u 17 sazi

2:4    HRVATSKE VODE - HEP ESO PLIN, Kuglana HŽ, 7:9 (2158:2194)
Damir Gajić - Željko Knez 1-0 (3-1) (540 - 529) Ivan Ćorić - Boris Janošević 0-1 (1-3) (542 - 575) Zlatko Lacković - Ivica Grgić 0-1 (0-4) (501 - 540) Mario Glibota - Anđelko Radić 1-0 (3-1) (575 - 550)

5:1    ZAŠTITAINSPEKT - VODOVOD OSIJEK, Kuglana Grafičar, 11:5 (2163:1987)
Zoltan Laczo - Josip Lozić 1-0 (4-0) (605 - 487) Vlado Matija -Tanja Tomić + Antonija Kezerle 1-0 (3-1) (510 - 225+224) Vlado Primorac - Dražen Nekić 1-0 (2-2) (533 - 527) Zvonimir Tomašević - Zoran Juriša 0-1 (2-2) (515 - 524)

6:0    PAJDAŠI - ŠD MEDICUS, Kuglana Grafičar, 12,5:3,5 (2220:2057)
Miroslav Blažević - Josip Horžitzky 1-0 (2-2) (521 - 516) Zdenko Blažević - Zlatko Pofuk 1-0 (3-1) (541 - 530) Oliver Lončarić - Ante Krstanović 1-0 (3,5-0,5) (583 - 530) Jozo Topić - Damir Dumić 1-0 (4-0) (575 - 481)

5:1    OSIJEK DL - VUKA 1876, Kuglana Pampas, 11:5 (2148:2022)
Antun Matković - Marinko Andrić 0-1 (1-3) (524 - 548) Željko Vidaković - Josip Rešetar 1-0 (3-1) (538 - 499) Zoran Rudnički - Mladen Zovak 1-0 (3-1) (494 - 493) Milan Tutnjević - Milan Milošević 1-0 (4-0) (592 - 482)

2.KDLO, 14.kolo 12.-16.2.18.

slobodna ekipa: ŠEĆERANA OSIJEK

3:3    POLICIJA - HEP PLINKO, Kuglana HŽ, 10,5:5,5 (1973:1977)
Snježana Jelić-Špoljarić - Vlatko Turalija 1-0 (2,5-1,5) (519 - 514) Danijela Ciraki - Josip Barać 1-0 (3-1) (464 - 470) Dajana Tijardović - Eva Živić 0-1 (2-2) (495 - 497) Mirela Arambašić - Branka Šter 1-0 (3-1) (495 - 496)

2:4    SAPONIA - AGIS TKS, Kuglana Grafičar, 7,5:8,5 (1895:2035)
Snježana Rudelić - Kristijan Kockar 0-1 (0-4) (374 - 519) Slavica Jukić - Ivan Šarić 1-0 (3-1) (494 - 494) Fabijan Božić - Davor Kauzlarić 1-0 (2,5-1,5) (549 - 502) Zoran Humel - Željko Šikanja 0-1 (2-2) (478 - 520)

2:4    SLAVONIJA TREF - UUZO, Kuglana HŽ, 8:8 (1997:2006)
Đuro Kovačević - Ferdo Zovak 1-0 (3-1) (501 - 509) Vlatko Šimac - Radojka Manfreda 0-1 (1-3) (446 - 454) Stojan Martinović - Damir Pavlović 0-1 (1-3) (521 - 566) Željko Ravlić - Bogdan Topalović + Vlado Pavlović 1-0 (3-1) (529 - 250 + 227)
1:5    BOLNICA - CANIMEČ, Kuglana HŽ, 4:12 (1867:2068)
Ankica Dernaj - Ivo Tomić + Zvonimir Sušac 1-0 (2-2) (496 - 243+246) Tajana Škrobot - Filip Gelo 0-1 (2-2) (501 - 513) Zlatica Dernai + Zoran Skorup - Alan Vidović 0-1 (0-4) (217+213 - 529) Hrvoje Kermit - Laslo Tot 0-1 (0-4) (440 - 537)

1.KDLO, 13.kolo 5.-9.2.18.

2:4    VUKA 1876 - ZAŠTITAINSPEKT, Kuglana HŽ, 6:10 (2088:2153)
Josip Rešetar - Vlado Matija 0-1 (1-3) (508 - 524) Marinko Andrić - Zvonimir Tomašević 1-0 (3-1) (552 - 535) Milan Milošević - Zoltan Laczo 0-1 (0-4) (498 - 578) Mladen Zovak - Vlado Primorac 1-0 (2-2) (530 - 516)

5:1    HEP ESO PLIN - PAJDAŠI, Kuglana HEP, 10:6 (2144:2091
Boris Janošević - Zdenko Blažević 1-0 (4-0) (571 - 512) Anđelko Radić - Jozo Topić 1-0 (3-1) (544 - 526) Željko Knez - Miroslav Blažević 0-1 (1-3) (507 - 539) Ivica Grgić - Oliver Lončarić 1-0 (2-2) (522 - 514)

5:1    DEVETKA - OSIJEK DL, Kuglana Grafičar, 12:4 (2301:2118)
Saša Kramar - Antun Matković 1-0 (2-2) (550 - 535) Siniša Liška - Zoran Rudnički 1-0 (4-0) (606 - 532) Dario Majić - Velibor Majerus 1-0 (4-0) (611 - 509) Slobodan Janković + Nediljko Mamić - Milan Tutnjević 0-1 (2-2) (400+134 - 542)

2:4    ŠD MEDICUS - HOPS, Kuglana Pampas, 6,5:9,5 (2005:2036)
Zlatko Pofuk - Nedjeljko Ljubas 1-0 (3-1) (508 - 492) Ante Krstanović - Marin Lubina 0-1 (0-4) (477 - 525) Josip Horžitzky - Ivica Balaž 1-0 (2-2) (516 - 508) Vatroslav Barišić + Damir Dumić - Niko Tojčić 0-1 (1,5-2,5) (252+252 - 511)

2:4    VODOVOD OSIJEK - HRVATSKE VODE, Kuglana Pampas, 6:10 (1964:2015)
Bogdan Barać - Damir Gajić 0-1 (1-3) (501 - 512) Zoran Juriša - Ivan Ćorić 0-1 (0-4) (453 - 534) Josip Lozić - Zlatko Lacković 1-0 (3-1) (492 - 501) Dražen Nekić - Mario Glibota 1-0 (2-2) (518 - 468)

2.KDLO, 13.kolo 5.-9.2.18.

slobodna ekipa. HEP PLINKO

6:0    AGIS TKS - POLICIJA, Kuglana Grafičar, 9:7 (2037:1947)
Davor Kauzlarić - Snježana Jelić-Špoljarić 1-0 (3-1) (498 - 493) Ivan Šarić - Dajana Tijardović 1-0 (2-2) (498 - 478) Kristijan Kockar - Sanja Križanac 1-0 (2-2) (536 - 515) Valentin Pek - Mirela Arambašić 1-0 (2-2) (505 - 461)

1:5    SLAVONIJA TREF - ŠEĆERANA OSIJEK, Kuglana HŽ, 6:10 (1973:2077)
Đuro Kovačević - Josip Vuković 0-1 (2-2) (502 - 513) Predrag Masle - Matej Čaljkušić 0-1 (0-4) (496 - 556) Stojan Martinović - Željko Bota 0-1 (2-2) (445 - 489) Željko Ravlić - Mario Čaljkušić 1-0 (2-2) (530 - 519)


ODGOĐENO    UUZO - BOLNICA, Kuglana Pampas u 15 sati

5:1    CANIMEČ - SAPONIA, Kuglana Grabovac, 9:7 (1839:1788)
Zoran Dobrijević - Slavica Jukić 1-0 (3-1) (458 - 435) Zvonimir Sušac - Snježana Rudelić 1-0 (3-1) (460 - 425) Filip Gelo - Fabijan Božić 0-1 (0-4) (439 - 472) Laslo Tot - Zoran Humel 1-0 (3-1) (482 - 456)

1.KDLO, 12.kolo 29.01.-02.02.18

4:2    HOPS - OSIJEK DL, Kuglana HEP, 9,5:6,5 (2092:2053)
Niko Tojčić - Antun Matković 0-1 (1-3) (513 - 523) Branko Krišto - Zoran Rudnički 1-0 (2,5-1,5) (509 - 502) Nedjeljko Ljubas - Velibor Majerus 0-1 (2-2) (533 - 542) Ivica Balaž - Milan Tutnjević 1-0 (4-0) (537 - 486)

1:5    ZAŠTITAINSPEKT - DEVETKA, Kuglana Grafičar, 6:10 (2131:2209)
Zoltan Laczo - Saša Kramar 0-1 (2-2) (555 - 573) Vlado Matija - Siniša Liška 0-1 (1-3) (509 - 560) Vlado Primorac - Đuro Maćešić 1-0 (2-2) (533 - 525) Zvonimir Tomašević - Nediljko Mamić 0-1 (1-3) (534 - 551)đ

1:5    HRVATSKE VODE - VUKA 1876, Kuglana HŽ, 6:10 (2026;2121)
Damir Gajić - Marinko Andrić 0-1 (1-3) (514 - 557) Ivan Ćorić - Milan Milošević 0-1 (2-2) (481 - 487) Zlatko Lacković - Josip Rešetar 1-0 (3-1) (528 - 522) Mario Glibota - Mladen Zovak 0-1 (0-4) (513 - 555)

6:0    PAJDAŠI - VODOVOD OSIJEK, Kuglana Grafičar , 14:2 (2274:1992)
Miroslav Blažević - Zoran Juriša 1-0 (3-1) (559 - 508) Zdenko Blažević - Josip Lozić 1-0 (3-1) (528 - 447) Oliver Lončarić - Bogdan Barać 1-0 (4-0) (587 - 538) Jozo Topić - Dražen Nekić 1-0 (4-0) (600 - 499)

1:5    ŠD MEDICUS - HEP ESO PLIN, Kuglana Pampas, 7:9 (2015:2031)
Zvonimir Lugarić - Anđelko Radić 0-1 (1-3) (479 - 495) Zlatko Pofuk - Boris Janošević 0-1 (2-2) (520 - 530) Josip Horžitzky - Željko Knez 0-1 (1-3) (527 - 538) Ante Krstanović - Ivica Grgić 1-0 (3-1) (489 - 468)

2.KDLO, 12.kolo 29.01.-02.02.18.

slobodna ekipa:    SLAVONIJA TREF

30.01.18.    POLICIJA - CANIMEČ, Kuglana HŽ u 15 sati

odgođeno    SAPONIA - UUZO, Kuglana Grafičar u 15:30 sati

1:5    HEP PLINKO - AGIS TKS, Kuglana HEP, 5:11 (1917:2030)
Slavica Karaman + Nenad Bašić - Valentin Pek 0-1 (1-3) (234+236 - 542) Vlatko Turalija - Kristijan Kockar 1-0 (3-1) (501 - 472) Josip Barać - Željko Šikanja 0-1 (1-3) (492 - 502) Branka Šter - Ivan Šarić + Davor Kauzlarić 0-1 (0-4) (454 - 252+262)
6:0    ŠEĆERANA OSIJEK - BOLNICA, Kuglana HŽ, 13,5:2,5 (1868:1623)
Matej Čaljkušić - Zoran Skorup 1-0 (3-1) (493 - 424) Josip Butor - Ankica Dernaj 1-0 (3,5-0,5) (432 - 379) Željko Bota - Tajana Škrobot 1-0 (4-0) (465 - 383) Mario Čaljkušić - Hrvoje Kermit 1-0 (3-1) (478 - 437)

1.KDLO, 11.kolo 22.-26.1.18.

1:5    VUKA 1876 - PAJDAŠI, Kuglana HŽ, 7 - 9 (2046-2058)
Mladen Zovak - Miroslav Blažević 1-0 (3-1) (547 - 488) Marinko Andrić - Zdenko Blažević 0-1 (1-3) (516 - 548) Josip Rešetar - Jozo Topić 0-1 (1-3) (478 - 508) Milan Milošević - Oliver Lončarić 0-1 (2-2) (505 - 514) 

5:1    HEP ESO PLIN - HOPS, Kuglana HEP, 11,5:4,5 (2148:2054)
Boris Janošević - Ivica Balaž 1-0 (3-1) (559 - 539) Anđelko Radić - Nedjeljko Ljubas 1-0 (3-1) (557 - 533) Željko Knez - Marin Lubina + Zdravko Uljarević 1-0 (4-0) (533 - 233+238) Ivica Grgić - Branko Krišto 0-1 (1,5-2,5) (499 - 511)

5:1    DEVETKA - HRVATSKE VODE, Kuglana Grafičar, 13,5:2,5 (2269:2077)
Kramar Saša - Gajić Damir 0:1 (2:2 591:596), Mamić Nediljko - Glibota Mario 1:0 (4:0 557:476), Maćešić Đuro - Lacković Zlatko 1:0 (3,5:0,5 571:505), Janković Slobodan - Ćorić Ivan 1:0 (4:0 550:500)

26.01.18.    OSIJEK DL - ZAŠTITAINSPEKT, Kuglana Pampas u 17 sati
26.01.18.    VODOVOD OSIJEK - MEDIKUS, Kuglana Pampas u 19 sati

2.KDLO, 11.kolo 22.-26.1.18.

slobodna ekipa:    AGIS TKS

1:5    SAPONIA - ŠEĆERANA OSIJEK Kuglana Pampas, 5 - 11 (1929-1991) Stjepan Kovač - Matej Čaljkušić 0-1 (1-3) (455 - 498) Fabijan Božić - Josip Butor 1-0 (3-1) (552 - 480) Irma Hnojčik - Josip Vuković 0-1 (1-3) (458 - 479) Zoran Humel - Mario Čaljkušić 0-1 (0-4) (464 - 534)

6:0    SLAVONIJA TREF - BOLNICA, Kuglana HŽ, 11,5 - 4,5 (2019-1866) Predrag Masle - Tajana Škrobot 1-0 (3-1) (505 - 487) Željko Ravlić - Zoran Skorup 1-0 (2-2) (500 - 479) Stojan Martinović - Ankica Dernaj 1-0 (3,5-0,5) (507 - 466) Đuro Kovačević - Hrvoje Kermit 1-0 (3-1) (507 - 434)

26.01.17.    UUZO - POLICIJA, Kuglana Pampas u 15 sati

5:1    CANIMEČ - HEP PLINKO, Kuglana Grabovac, 12:4 (1852:1740)
Zoran Dobrijević + Ivo Tomić - Josip Barać 0-1 (1-3) (217+226 - 451) Zvonimir Sušac - Slavica Karaman 1-0 (4-0) (487 - 425) Filip Gelo - Branka Šter 1-0 (4-0) (477 - 423) Laslo Tot - Vlatko Turalija 1-0 (3-1) (445 - 441)

1.KDLO, 10.kolo 15.-19.1.18.

5:1    HOPS - ZAŠTITAINSPEKT, Kuglana HEP, 10,5 - 5,5 (2148-2088)
Niko Tojčić - Vlado Primorac 0-1 (0-4) (495 - 530) Ivica Balaž - Vlado Matija 1-0 (3-1) (521 - 511) Nedjeljko Ljubas - Zoltan Laczo 1-0 (3,5-0,5) (557 - 547) Marin Lubina - Zvonimir Tomašević 1-0 (4-0) (575 - 500) 

0:6    HRVATSKE VODE - OSIJEK DL, Kuglana HŽ, 5,5 - 10,5 (2081-2173)
Damir Gajić - Antun Matković 0-1 (2-2) (537 - 542) Ivan Ćorić - Zoran Rudnički 0-1 (0,5-3,5) (502 - 524) Mario Glibota - Velibor Majerus 0-1 (1-3) (515 - 575) Zlatko Lacković - Milan Tutnjević 0-1 (2-2) (527 - 532)

3:3    HEP ESO PLIN - VODOVOD OSIJEK, Kuglana HEP, 6,5 - 9,5 (2120-2085)
Željko Knez - Josip Lozić 0-1 (1-3) (509 - 511) Anđelko Radić - Zoran Juriša 1-0 (3-1) (551 - 539) Ivica Grgić - Bogdan Barać 0-1 (1-3) (536 - 522) Branko Zubović - Dražen Nekić 0-1 (1,5-2,5) (524 - 513)

4:2    PAJDAŠI - DEVETKA, Kuglana Grafičar, 9 - 7 (2257-2240) Oliver Lončarić - Saša Kramar 0-1 (1-3) (550 - 583) Miroslav Blažević - Đuro Maćešić 1-0 (2-2) (551 - 533) Zdenko Blažević - Nediljko Mamić 0-1 (2-2) (552 - 582) Jozo Topić - Siniša Liška 1-0 (4-0) (604 - 542)

3:3    MEDIKUS - VUKA 1876, Kuglana Pampas, 10:6 (2025:2043)
Zlatko Pofuk - Milan Milošević 0-1 (1,5-2,5) (517 - 516) Zvonimir Lugarić - Josip Rešetar 1-0 (3-1) (490 - 499) Damir Dumić - Mladen Zovak 1-0 (2,5-1,5) (510 - 513) Josip Horžitzky - Marinko Andrić 1-0 (3-1) (508 - 523)

2.KDLO, 10.kolo 15.-19.1.18.

slobodna ekipa : BOLNICA

6:0    AGIS TKS - CANIMEČ, Kuglana Grafičar, 11 - 5 (2120-1977)
Valentin Pek - Zvonimir Sušac 1-0 (2-2) (539 - 503) Željko Šikanja - Alan Vidović 1-0 (4-0) (543 - 476) Davor Kauzlarić - Ivo Tomić + Filip Gelo 1-0 (3-1) (506 - 202+263) Ivan Šarić + Kristijan Kockar - Laslo Tot 1-0 (2-2) (252+286 - 533)

1:5    POLICIJA - ŠEĆERANA OSIJEK, Kuglana HŽ, 5 - 11 (1983-2037) Snježana Jelić-Špoljarić - Matej Čaljkušić 0-1 (1-3) (517 - 533) Danijela Ciraki - Josip Vuković 0-1 (0-4) (486 - 531) Sanja Križanac - Željko Bota 1-0 (3-1) (512 - 485) Dajana Tijardović - Mario Čaljkušić 0-1 (1-3) (468 - 488)

2:4    SAPONIA - SLAVONIJA TREF, Kuglana Grafičar, 8 - 8 (1945-1988) Stjepan Kovač - Predrag Masle 0-1 (2-2) (468 - 490) Irma Hnojčik - Đuro Kovačević 0-1 (0-4) (414 - 541) Fabijan Božić - Miroslav Mudri 1-0 (4-0) (569 - 468) Zoran Humel - Željko Ravlić 1-0 (2-2) (494 - 489)


odgođeno:    HEP PLINKO - UUZO, Kuglana HEP u 17 sati

1.KDLO, 9.kolo 11.-15.12.17.

4:2    HRVATSKE VODE - ZAŠTITAINSPEKT, Kuglana HŽ, 8:8 (2086:2032)
Lacković Zlatko - Tomašević Zvonimir 1:0 (2:2 516:501), Ćorić Ivan - Primorac Vladimir 0:1 (2:2 506:507), Gajić Damir - Vladimir Cindrić 1:0 (3:1 548:510), Glibota Mario - Laczo Zoltan 0:1 (1:3 516:514)

4:2   HEP ESO PLIN - VUKA 1876, Kugalan HEP 11 - 5 (2156-2016) 
Željko Knez - Mladen Zovak   0-1 (2-2) (517 - 519)  Anđelko Radić - Marinko Andrić   0-1 (2-2) (543 - 547)  Ivica Grgić - Josip Rešetar   1-0 (4-0) (547 - 477)  Branko Zubović - Milan Milošević   1-0 (3-1) (549 - 473) 

5 - 1  PAJDAŠI - OSIJEK DL  9 - 7 (2192-2102)
Miroslav Blažević - Antun Matković 1-0 (2-2) (533 - 506) Zdenko Blažević - Velibor Majerus 1-0 (2-2) (534 - 516) Oliver Lončarić - Željko Vidaković 1-0 (3-1) (574 - 520) Jozo Topić - Milan Tutnjević 0-1 (2-2) (551 - 560)

1:5 MEDIKUS – DEVETKA 5 - 11 (1922-2129)
Josip Horžitzky - Željko Celing   0-1 (2-2) (470 - 500) Zlatko Pofuk - Siniša Liška 0-1 (0-4) (507 - 589) Damir Dumić - Slobodan Janković + Saša Kramar 1-0 (3-1) (500 - 101+400) Ante Krstanović - Dario Majić 0-1 (0-4) (445 - 539)

15.12.17.    VODOVOD OSIJEK - HOPS, Kuglana Pampas u 19 sati

2.KDLO, 9.kolo 11.-15.12.17.

slobodna ekipa:CANIMEČ
5:1  AGIS TKS - UUZO, Kuglana Grafičar  10 - 6 (2121-2018)     
Željko Šikanja - Ferdo Zovak   0-1 (2-2) (550 - 555) Ivan Šarić - Radojka Manfreda   1-0 (4-0) (541 - 455) Davor Kauzlarić - Damir Pavlović   1-0 (2-2) (522 - 506) Kristijan Kockar - Damir Farkaš   1-0 (2-2) (508 - 502)

0 - 6  POLICIJA - SLAVONIJA TREF Kuglana HŽ 2 - 14 (1832-2006)     
Dajana Tijardović - Ivica Matuzalem + Stojan Martinović   0-1 (0-4) (447 - 221+247) Snježana Jelić-Špoljarić - Predrag Masle   0-1 (2-2) (479 - 506)  Sanja Križanac - Željko Ravlić   0-1 (0-4) (478 - 537)  Danijela Ciraki - Đuro Kovačević   0-1 (0-4) (428 - 495) 

2:4 HEP PLINKO - ŠEČERANA OSIJEK, Kuglana HEP 7 - 9 (1942-2022)  Nenad Bašić - Željko Bota 1-0 (3-1) (485 - 463) Slavica Karaman - Matej Čaljkušić 0-1 (0-4) (438 - 527) Josip Barać - Josip Butor   0-1 (1-3) (490 - 523) Vlatko Turalija - Mario Čaljkušić -0 (3-1) (529 - 509) 

ODGOĐENO.    SAPONIA - BOLNICA, Kuglana Grafičar u 15:30 sati

1.KDLO, 8.kolo 4.-8.12.17.

5:1    HOPS - HRVATSKE VODE, Kuglana HEP, 10:6 (2024:1936)
Nedjeljko Ljubas - Damir Gajić 1-0 (3-1) (550 - 485) Niko Tojčić - Zlatko Lacković 1-0 (3-1) (518 - 469) Zlatko Karaman + Dalibor Varga - Ivan Ćorić 0-1 (1-3) (236+244 - 523) Ivica Balaž + Zdravko Uljarević - Mario Glibota 1-0 (3-1) (250+226 - 459)

1:5    ZAŠTITAINSPEKT - PAJDAŠI, Kuglana Grafičar, 6:10 (2165:2281)
Zoltan Laczo - Oliver Lončarić 1-0 (2-2) (600 - 589) Vlado Primorac - Jozo Topić 0-1 (1-3) (513 - 577) Vlado Matija - Miroslav Blažević 0-1 (2-2) (522 - 544) Zvonimir Tomašević + Vladimir Cindrić - Zdenko Blažević 0-1 (1-3) (265+265 - 571)

2:4    VUKA 1876 - VODOVOD OSIJEK, Kuglana HŽ, 7:9 (2037:2060)
Mladen Zovak - Josip Lozić 1-0 (3-1) (503 - 487) Marinko Andrić - Bogdan Barać 0-1 (0-4) (516 - 564) Josip Rešetar - Zoran Juriša 1-0 (3-1) (537 - 508) Milan Milošević - Dražen Nekić 0-1 (1-3) (481 - 501)

6:0    DEVETKA - HEP ESO PLIN, Kuglana Grafičar, 14:2 (2266:1997)
Saša Kramar - Ivica Grgić 1-0 (3-1) (585 - 516) Đuro Maćešić - Željko Knez 1-0 (3-1) (543 - 476) Dario Majić - Ivica Cvančić 1-0 (4-0) (528 - 479) Nediljko Mamić - Branko Zubović 1-0 (4-0) (610 - 526) 

4:2    OSIJEK DL - MEDIKUS, Kuglana Pampas, 8,5:7,5 (2025:1978)
Antun Matković - Zlatko Pofuk 1-0 (2,5-1,5) (528 - 526) Zoran Rudnički - Damir Dumić 0-1 (1-3) (498 - 514) Željko Vidaković - Josip Horžitzky 0-1 (1-3) (467 - 491) Milan Tutnjević - Ante Krstanović 1-0 (4-0) (532 - 447)

2.KDLO, 8.kolo 4.-8.12.17.

slobodna ekipa    SAPONIA

4:2    SLAVONIJA TREF - HEP PLINKO, Kuglana HŽ, 8:8 (1995:1952)
Predrag Masle - Vlatko Turalija 0-1 (1-3) (507 - 540) Đuro Kovačević - Josip Barać 0-1 (1-3) (492 - 489) Aleksandra Nagy - Zdenka Balaž + Branka Šter 1-0 (3-1) (489 - 230+208) Željko Ravlić - Slavica Karaman 1-0 (3-1) (507 - 485)

1:5    AGIS TKS - ŠEĆERANA OSIJEK, Kuglana Grafičar, 7:9 (2129:2181)
Valentin Pek - Željko Bota 0-1 (2-2) (509 - 532) Kristijan Kockar - Matej Čaljkušić 0-1 (2-2) (526 - 572) Željko Šikanja - Mario Čaljkušić 0-1 (1-3) (536 - 556) Ivan Šarić - Josip Vuković 1-0 (2-2) (558 - 521)

5:1    BOLNICA - POLICIJA, Kuglana HŽ, 10:6 (1999:1889)
Tajana Škrobot - Danijela Ciraki 1-0 (3-1) (512 - 474) Zoran Skorup - Snježana Jelić-Špoljarić 0-1 (1-3) (490 - 503) Tomislav Mak - Sanja Križanac 1-0 (3-1) (537 - 488) Ankica Dernaj - Dajana Tijardović 1-0 (3-1) (460 - 424)

5:1    UUZO - CANIMEČ, Kuglana Pampas, 11,5:4,5 (1876:1782)
Radojka Manfreda - Zoran Dobrijević 1-0 (3-1) (453 - 417) Ferdo Zovak - Zvonimir Sušac 1-0 (3,5-0,5) (481 - 427) Damir Pavlović - Laslo Tot 1-0 (3-1) (536 - 492) Vlado Pavlović - Ivo Tomić 0-1 (2-2) (406 - 446)

1.KDLO, 7.kolo 27.11.-01.12.17.

1:5    VUKA 1876 - HOPS, Kuglana HŽ, 7:9 (2091-2118)
Josip Rešetar - Ivica Balaž 0-1 (1-3) (511 - 530) Marinko Andrić - Niko Tojčić 1-0 (3-1) (545 - 504) Mladen Zovak - Nedjeljko Ljubas 0-1 (2-2) (535 - 550) Milan Milošević - Branko Krišto 0-1 (1-3) (500 - 534)

1:5    HEP ESO PLIN - OSIJEK DL, Kuglana HEP, 6:10 (2072-2145)
Ivica Grgić - Antun Matković 0-1 (2-2) (504 - 526) Ivica Cvančić - Milan Tutnjević 0-1 (1-3) (512 - 548) Željko Knez - Zoran Rudnički 1-0 (2-2) (538 - 524) Branko Zubović - Velibor Majerus 0-1 (1-3) (518 - 547)

6:0    PAJDAŠI - HRVATSKE VODE, Kuglana Grafičar, 14:2 (2223:2056)
Zdenko Blažević - Damir Gajić 1-0 (3-1) (552 - 543) Miroslav Blažević - Ivan Ćorić 1-0 (4-0) (530 - 491) Oliver Lončarić - Mario Glibota 1-0 (4-0) (603 - 516) Jozo Topić - Zlatko Lacković 1-0 (3-1) (538 - 506)

2:4    MEDIKUS - ZAŠTITAINSPEKT, Kuglana Pampas, 6:10 (1995:2046)
Dušan Barać - Vlado Primorac 1-0 (2-2) (496 - 492) Damir Dumić - Zvonimir Tomašević 0-1 (0-4) (480 - 526) Josip Horžitzky - Zoltan Laczo 0-1 (2-2) (506 - 537) Zlatko Pofuk - Vlado Matija 1-0 (2-2) (513 - 491)

odgođeno    VODOVOD OSIJEK - DEVETKA, Kuglana Pampas u 19 sati

2.KDLO, 7.kolo 27.11.-01.12.17.

slobodna ekipa: UUZO

2:4 AGIS TKS - SLAVONIJA TREF, Kuglana Grafičar, 9:7 (2021-2040)
Željko Šikanja - Đuro Kovačević 1-0 (2-2) (530 - 522) Kristijan Kockar - Stojan Martinović 1-0 (3-1) (495 - 478) Ivan Šarić - Željko Ravlić 0-1 (2-2) (507 - 534) Davor Kauzlarić - Miroslav Mudri 0-1 (2-2) (489 - 506)

4:2    POLICIJA - SAPONIA, Kuglana HŽ, 10,5:5,5 (1917-1790)
Dajana Tijardović - Slavica Jukić 0-1 (2-2) (452 - 453) Snježana Jelić-Špoljarić - Đuro Stojić 1-0 (3-1) (498 - 450) Sanja Križanac - Fabijan Božić 0-1 (1,5-2,5) (513 - 499) Danijela Ciraki - Zoran Humel 1-0 (4-0) (454 - 388)

6:0    HEP PLINKO - BOLNICA, Kuglana HEP, 9:7 (1874:1807)
Vlatko Turalija - Tomislav Mak 1-0 (2-2) (509 - 481) Josip Barać - Zoran Skorup 1-0 (2-2) (475 - 464) Nenad Bašić + Branka Šter - Tajana Škrobot 1-0 (2-2) (249+217 - 459) Slavica Karaman - Zlatica Dernai + Ankica Dernaj 1-0 (3-1) (424 - 201+202)

4:2    CANIMEČ - ŠEĆERANA OSIJEK, Kuglana Grabovac, 8,5:7,5 (1890:1836)
Zoran Dobrijević - Josip Vuković 1-0 (3-1) (479 - 452) Zvonimir Sušac - Matej Čaljkušić 0-1 (0,5-3,5) (479 - 487) Alan Vidović - Željko Bota 1-0 (4-0) (462 - 412) Laslo Tot - Mario Čaljkušić 0-1 (1-3) (470 - 485)

1.KDLO, 6.kolo 20.-24.11.17.

HOPS - PAJDAŠI, Kuglana HEP - odgođeno

2:4    HRVATSKE VODE - MEDIKUS, Kuglana HŽ, 6:10 (2055:2073)
Gajić Damir - Pofuk Zlatko 0:1 (0:4 507:559), Ćorić Ivan - Barač Dušan 1:0 (3:1 541:502), Glibota Mario - Krstanović Ante 1:0 (3:1 527:498), Lacković Zlatko - Dumić Damir 0:1 (0:4 480:514)

6:0    ZAŠTITAINSPEKT - HEP ESO PLIN, Kuglana Grafičar, 11,5 - 4,5 (2221-2128)
Zoltan Laczo - Anđelko Radić 1-0 (2-2) (572 - 551) Vlado Matija - Željko Knez 1-0 (4-0) (536 - 491) Vlado Primorac - Ivica Grgić 1-0 (2-2) (556 - 544) Zvonimir Tomašević - Branko Zubović 1-0 (3,5-0,5) (557 - 542)

5:1    DEVETKA - VUKA 1876, Kuglana Grafičar, 12:4 (2223:2122)
Saša Kramar - Mladen Zovak 1-0 (3-1) (611 - 565) Đuro Maćešić - Marinko Andrić 0-1 (2-2) (571 - 589) Dario Majić - Milan Milošević 1-0 (4-0) (582 - 537) Krešimir Buzina - Aleksandra Štrekelj 1-0 (3-1) (459 - 431)

6:0 OSIJEK DL - VODOVOD OSIJEK, Kuglana Pampas 10:6 2101:1993
Antun Matković - Bogdan Barać   1-0 (2-2) (521 - 517) Željko Vidaković - Zoran Juriša   1-0 (3-1) (504 - 466) Zoran Rudnički - Dražen Nekić 1-0 (2-2) (534 - 512) Milan Tutnjević - Josip Lozić 1-0 (3-1) (542 - 498)

2.KDLO, 6.kolo 20.-24.11.17.

slobodna POLICIJA

5:1    ŠEĆERANA OSIJEK - UUZO, Kuglana Pampas 5 - 1 12 - 4 (2053-1727)
Josip Butor - Bogdan Topalović + Radojka Manfreda 1-0 (3-1) (515 - 216+241) Josip Vuković - Ferdo Zovak 1-0 (4-0) (509 - 424) Matej Čaljkušić - Vlado Pavlović 1-0 (4-0) (523 - 338) Željko Bota - Damir Pavlović 0-1 (1-3) (506 - 508)

1:5    SLAVONIJA - CANIMEČ, Kuglana HŽ, 5,5 - 10,5 (2021-2090)
Predrag Masle - Zvonimir Sušac 0-1 (1,5-2,5) (512 - 519) Đuro Kovačević - Ivo Tomić 0-1 (2-2) (486 - 499) Željko Ravlić - Alan Vidović 1-0 (2-2) (551 - 529) Ivica Matuzalem - Laslo Tot 0-1 (0-4) (472 - 543)

4:2    SAPONIA - HEP PLINKO, Kuglana Grafičar, 8:8 (1968:1954)
Slavica Jukić - Nenad Bašić + Dubravko Maras 1-0 (3-1) (516 - 239+208) Đuro Stojić - Vlatko Turalija 0-1 (1-3) (485 - 558) Fabijan Božić - Slavica Karaman 0-1 (2-2) (471 - 476) Zoran Humel - Branka Šter 1-0 (2-2) (496 - 473)

1:5 BOLNICA - AGIS TKS, Kuglana HŽ 8:8 1966:1978
Tomislav Mak - Ivan Šarić 1-0 (3-1) (536 - 461) Tajana Škrobot - Željko Šikanja   0-1 (2-2) (499 - 513) Zoran Skorup - Valentin Pek 0-1 (1-3) (459 - 511) Ankica Dernaj - Davor Kauzlarić 0-1 (2-2) (472 - 493)

1.KDLO, 5.kolo 13.-17.11.17

4:2    VUKA 1876 - OSIJEK DL, Kuglana HŽ, 9:7 2154:2119
Rešetar - Matković 0:1 (1:3 495:529), Andrić - Vidaković 1:0 (4:0 571:498),
 Zovak - Rudnički 1:0 (2:2 552:549), Milošević - Tutnjević 0:1 (2:2 536:543) 

6:0    HEP ESO PLIN - HRVATSKE VODE, Kuglana HEP, 11,5:4,5 (2059:1971)
Knez - Gajić 1:0 (4:0 524:482), Cvančić - Glibota 1:0 (3:1 516:489),
Grgić - Ćorić 1:0 (2,5:1,5 489:481), Zubović - Lacković 1:0 (2:2 (530:519)

5:1.    DEVETKA - HOPS, Kuglana Grafičar 12:4 2251:2143
Kramar - Ljubas 1:0 (3:1_565:579) Maćešić - Krišto 1:0 (4:0_564_497)
Majić - Karaman + Uljarević 1:0 (4:0_598-518 (262+256)) Mamić+Buzina - Lubina 0:1 (1:3_(284+240) 524-559)

2:4  MEDIKUS - PAJDAŠI, Kuglana Pampas 7,5:8,5 2009:2048
Horžitzky - M. Blažević 0:1 (0,5:3,5_478:531) Barać - Z. Blažević 1:0 (3:1_519:497)
Dumić - Lončarić 1:0 (3:1_502:485) Pofuk - Topić 0:1 (1:3_510:535)

3:3    VODOVOD OSIJEK - ZAŠTITAINSPEKT, Kuglana Pampas 7:9 2039:2008
Lozić - Tomašević + Cindrić 0:1 (1:3_479:480 (107+373)) Juriša - Matija 1:0 (3:1_540:492)
Barać - Primorac 0:1 (1:3_516:526) Nekić - Laczo 0:1 (1:3_506:510)

2.KDLO, 5.kolo 13.-17.11.17.

sloboda ekipa:ŠEĆERANA OSIJEK

3:3    AGIS TKS - SAPONIA, Kuglana Grafičar, 10:6 (1999:1850)
Željko Šikanja - Đuro Stojić 0-1 (2-2) (474 - 485) Valentin Pek - Slavica Jukić 0-1 (2-2) (478 - 497) Ivan Šarić - Fabijan Božić 0-1 (2-2) (523 - 526) Davor Kauzlarić - Željka Pongračić 1-0 (4-0) (524 - 342)

ODGOĐENO   HEP PLINKO - POLICIJA, Kuglana HŽ

5:1   CANIMEČ - BOLNICA, Kuglana Grabovac 12,5:3,5 1943:1628
Sušac - Kermit 1:0 (4:0_481:356) Dobrijević+Tomić - Skorup 1:0 (4:0_(238+253)491:391) Tot - Škrobot 1:0 (4:0_511:403) Vidović - Mak 0:1 (0,5:3,5_460:478)

2:4    UUZO - SLAVONIJA TREF, Kuglana Pampas 8,5:7,5 1887:1932
Manfreda - Masle 0:1 (1:3_456-500) D, Pavlović - Kovačević 1:0 (3,5:0,5_507:487) V. Pavlović+Topalović - Ravlić 0:1 (0:4_(209+243) 452:513) Zovak - Martinović 1:0 (4:0_472:432)

1.KDLO, 4.kolo 6.-10.11.17.

06.11.17.    HOPS - MEDIKUS, Kuglana HEP u 17 sati

5:1   ZAŠTITAINSPEKT - VUKA 1876, Kuglana Grafičar 11:5 (2263:2013)
Laczo - Rešetar 1:0 (4:0) (616:479) Matija - Milošević (3:1) (561:505) Primorac+Cindrić - Andrić (0:4) (281+261:603) Tomašević - Štrekelj (4:0) (544:426)
2:4    HRVATSKE VODE - VODOVOD OSIJEK, Kuglana HŽ, 8:8 (1994:2013)
Gajić Damir - Lozić Josip 1:0 (3:1 550:502), Ćorić Ivan - Juriša Zoran 1:0 (3:1 504:489), Glibota Mario - Nekić Zoran 0:1 (2:2 487:492), Lacković Zlatko - Barač Bogdan 0:1 (0:4 453:530)

6:0    PAJDAŠI - HEP ESO PLIN, Kuglana Grafičar, 13:3 (2275:2147)
Miroslav Blažević - Anđelko Radić 1-0 (3-1) (575 - 561) Zdenko Blažević - Željko Knez 1-0 (4-0) (556 - 495) Oliver Lončarić - Ivica Grgić 1-0 (2,5-1,5) (572 - 558) Jozo Topić - Branko Zubović 1-0 (3,5-0,5) (572 - 533)

10.11.17.    OSIJEK DL - DEVETKA, Kuglana Pampas u 17 sati

2.KDLO, 4.kolo 6.-10.11.17.

slobodna ekipa: HEP PLINKO

07.11.17.    POLICIJA - AGIS TKS, Kuglana HŽ u 15 sati

2:4    SAPONIA - CANIMEČ, Kuglana Grafičar, 7,5:8,5 (1913:2049)
Đuro Stojić - Zoran Dobrijević 0-1 (2-2) (478 - 515) Slavica Jukić - Alan Vidović 1-0 (2,5-1,5) (505 - 529) Fabijan Božić - Ivo Tomić + Zvonimir Sušac 1-0 (3-1) (536 - 223+249) Željka Pongračić + Zoran Humel - Laslo Tot 0-1 (0-4) (153+242 - 533)

09.11.17.    SLAVONIJA TREF ŠEĆERANA OSIJEK, Kuglna HŽ u 19 sati
09.11.17.    BOLNICA - UUZO, kUGLANA Hž u 20 sati

1.KDLO, 3.kolo 23.-27.10.17.

2:4    VUKA 1876 - HRVATSKE VODE, Kuglana HŽ, 8:8 (2128:2149)
Zovak Mladen - Gajić Damir 1:0 (2:2 565:555), Andrić Marinko - Lacković Zlatko 1:0 (4:0 570:516), Rešetar Josip - Glibota Mario 0:1 (2:2 516:534), Milošević Milan - Ćorić Ivan 0:1 (0:4 477:544)

prekid, kvar kuglane    HEP ESO PLIN - MEDIKUS, Kuglana HEP u 17 sati

4:2   DEVETKA - ZAŠTITAINSPEKT, Kuglana Grafičar 9:7 (2316:2260)
Saša Kramar - Zoltan Laczo 0:1 (1:3) (572:615) Đuro Maćešić - Vlado Primorac 1:0 (4:0) (618:519) Dario Majić - Vlado Matija 0:1 (2:2) (557:575)
Nediljko Mamić - Zvonimir Tomašević 1:0 (2:2) (569:551)

odgođeno    OSIJEK DL - HOPS, Kuglana Pampas u 17 sati

1:5    VODOVOD OSIJEK - PAJDAŠI, Kuglana Pampas, 5,5:10,5 (1933:2054)
Bogdan Barać - Zdenko Blažević 1-0 (2,5-1,5) (535 - 514) Josip Lozić - Jozo Topić 0-1 (0-4) (423 - 536) Dražen Nekić - Miroslav Blažević 0-1 (1-3) (496 - 512) Zoran Juriša - Oliver Lončarić 0-1 (2-2) (479 - 492)

2.KDLO, 3.kolo 23.-27.10.17.

slobodna ekipa: SLAVONIJA TREF

5:1    AGIS TKS - HEP PLINKO, Kuglana Grafičar, 11 - 5 (2088-1900)
Željko Šikanja - Vlatko Turalija 1-0 (3-1) (549 - 488) Valentin Pek - Branka Šter 1-0 (3-1) (524 - 477) Kristijan Kockar - Josip Barać 0-1 (1-3) (505 - 536) Ivan Šarić - Dubravko Maras + Dobrila Bertić 1-0 (4-0) (510 - 202+197) 

odgođeno    ŠEĆERANA OSIJEK - BOLNICA, Kuglana Pampas u 20 sati

5:1    UUZO - SAPONIA, Kuglana Pampas, 8:8 (1947;1858)
Bogdan Topalović - Zoran Humel 1-0 (2-2) (445 - 436) Ferdo Zovak - Đuro Stojić 0-1 (1-3) (484 - 496) Vlado Pavlović - Slavica Jukić 1-0 (3-1) (487 - 463) Damir Pavlović - Fabijan Božić 1-0 (2-2) (531 - 463)

2:4    CANIMEČ - POLICIJA, Kuglana Grabovac 8 - 8 (1999-2015)
Snježana Jelić-Špoljarić - Alan Vidović 0-1 (2-2) (527 - 536) Mirela Arambašić - Zoran Dobrijević 1-0 (3-1) (519 - 494) Dajana Tijardović - Laslo Tot 0-1 (1-3) (467 - 510) Danijela Ciraki - Zvonimir Sušac 1-0 (2-2) (486 - 475)

1.KDLO, 2.kolo 16.-20.10.17.

4:2    HOPS - HEP ESO PLIN, Kuglana HEP, 9:7 (2181:2149)
Marin Lubina - Ivica Grgić 1-0 (4-0) (564 - 517) Nedjeljko Ljubas - Anđelko Radić 0-1 (1-3) (564 - 576) Niko Tojčić - Željko Knez 1-0 (3-1) (554 - 531) Zdravko Uljarević - Branko Zubović 0-1 (1-3) (499 - 525)

0:6   HRVATSKE VODE - DEVETKA, Kuglana HŽ 5 - 11 (2048-2153)
Damir Gajić - Željko Celing 0-1 (1-3) (526 - 550) Ivan Ćorić - Saša Kramar 0-1 (2-2) (524 - 528) Mario Glibota - Nediljko Mamić 0-1 (1-3) (494 - 528) Zlatko Lacković - Slobodan Janković 0-1 (1-3) (504 - 547)

3:3    ZAŠTITAINSPEKT - OSIJEK DL, 8:8 2167:2157
Vlado Matija - Željko Vidaković 0:1 (2:2) (523-545) Vlado Primorac - Antun Matković 0:1 (1:3) (525-543) Zoltan Laczo - Milan Tutnjević 0:1 (2:2) (561:564) Zvonimir Tomašević - Velibor Majerus 1:0 (3:1) (558:505)

5:1    PAJDAŠI - VUKA 1876, Kuglana Grafičar, 12:4 (2309:2167)
Zdenko Blažević - Josip Rešetar 1-0 (30,5-0,5) (537 - 488) Miroslav Blažević - Milan Milošević 1-0 (3,5-0,5) (571 - 543) Oliver Lončarić - Mladen Zovak 0-1 (1-3) (546 - 566) Jozo Topić - Marinko Andrić 1-0 (4-0) (655 - 570)

1:5    MEDIKUS - VODOVOD OSIJEK, Kuglana Pampas, 6:10 (1998:2000)
Mario Maslak - Bogdan Barać 0-1 (2-2) (537 - 554) Ante Krstanović + Stipan Pervan - Josip Lozić 0-1 (1-3) (214+265 - 494) Damir Dumić - Zoran Juriša 1-0 (2-2) (494 - 473) Zlatko Pofuk - Dražen Nekić 0-1 (1-3) (488 - 489)

2.KDLO, 2.kolo 16.-20.10.17.

slobodna ekipa: AGIS TKS

2:4    POLICIJA - UUZO, Kuglana HŽ, 8,5:7,5 (1886:1942
Snježana Jelić-Špoljarić - Radojka Manfreda 1-0 (3-1) (491 - 470) Mirela Arambašić - Damir Pavlović 0-1 (2-2) (500 - 515) Sanja Križanac - Ferdo Zovak 0-1 (1-3) (420 - 478) Dajana Tijardović - Bogdan Topalović 1-0 (2,5-1,5) (475 - 479)

odgođeno    HEP PLINKO - CANIMEČ, Kuglana Hep u 15:30 sati

5:1    ŠEĆERANA OSIJEK - SAPONIA, Kuglana HŽ, 11:5 (2033:1861)
Josip Vuković - Đuro Stojić 1-0 (4-0) (524 - 431) Josip Butor - Slavica Jukić 1-0 (2-2) (514 - 496) Matej Čaljkušić - Zoran Humel 1-0 (4-0) (512 - 429) Željko Bota - Fabijan Božić 0-1 (1-3) (483 - 505)

2:4    BOLNICA - SLAVONIJA TREF, Kuglana HŽ, 6:10 (1930:2003)
Tajana Škrobot - Željko Ravlić 1-0 (2-2) (510 - 506) Tomislav Mak - Predrag Masle 0-1 (1-3) (476 - 530) Zoran Skorup - Aleksandra Nagy 1-0 (2-2) (472 - 458) Zlatica Dernai - Đuro Kovačević 0-1 (1-3) (472 - 509)

1.KDLO, 1.kolo 09.-13.10.17.

5:1    VUKA 1876 - ŠD MEDIKUS, Kuglana HŽ, 10:6 (2088-2016)
Mladen Zovak - Mario Maslak 1-0 (2-2) (539 - 515) Marinko Andrić - Josip Horžitzky 1-0 (3-1) (542 - 495) Josip Rešetar - Ante Krstanović 1-0 (3-1) (514 - 496) Milan Milošević - Zlatko Pofuk 0-1 (2-2) (493 - 510)

3:3    DEVETKA  - PAJDAŠI, Kuglana Grafičar 7,5:8,5 (2245-2255)
Saša Kramar - Zdenko Blažević 1-0 (3-1) (572-540) Đuro Maćešić - Miroslav Blažević 1-0 (2-2) (550-538) Dario Majić - Oliver Lončarić 0-1 (0,5-3,5) (518-588) Nediljko Mamić - Jozo Topić 1-0 (2-2) (605-589)

5:1    ZAŠTITAINSPEKT - HOPS, Kuglana Grafičar 10:6 (2174-2058)
Vlado Primorac - Ivica Balaž + Niko Tojčić 1-0 (3-1) (532-217+241) Zoltan Laczo - Marin Lubina 0-1 (1-3) (565-595) Vlado Matija - Zdravko Uljarević (3-1) (557-494) Zvonimir Tomašević - Nedjeljko Ljubas 1-0 (3-1) (520-501)

6:0    OSIJEK DL - HRVATSKE VODE, Kuglana Pampas, 12,5:3,5 2150:2009
Antun Matković - Damir Gajić 1-0 (3-1) (507 - 522) Željko Vidaković - Zlatko Lacković 1-0 (3-1) (550 - 487) Velibor Majerus - Mario Glibota 1-0 (2,5-1,5) (512 - 494) Milan Tutnjević - Ivan Ćorić 1-0 (4-0) (581 - 506)

0:6    VODOVOD OSIJEK - HEP ESO PLIN, Kuglana Pampas, 3,5:12,5 (1922:2047)
Bogdan Barać - Branko Zubović 0-1 (1,5-2,5) (486 - 516) Josip Lozić - Anđelko Radić 0-1 (0-4) (462 - 529) Dražen Nekić - Željko Knez 0-1 (1-3) (505 - 514) Zoran Juriša - Ivica Grgić 0-1 (1-3) (469 - 488)

2.KDLO, 1.kolo 09.-13.10.17.

slobodna ekipa: BOLNICA

6:0    ŠEĆERANA OSIJEK - POLICIJA, Kuglana HŽ, 14 - 2 (2015-1789)
Josip Butor - Dajana Tijardović 1-0 (4-0) (495 - 438) Josip Vuković - Danijela Ciraki 1-0 (3-1) (514 - 444) Matej Čaljkušić - Mirela Arambašić 1-0 (4-0) (528 - 481) Željko Bota - Snježana Jelić-Špoljarić 1-0 (3-1) (478 - 426)

5:1    SLAVONIJA TREF - SAPONIA, Kuglana HŽ, 11:5 1899:1818)
Miroslav Mudri - Irma Hnojčik 1-0 (3,5-0,5) (466 - 400) Predrag Masle - Slavica Jukić 0-1 (2-2) (492 - 535) Stojan Martinović - Zoran Humel 1-0 (2-2) (451 - 445) Đuro Kovačević - Jozefina Miholjac 1-0 (3,5-0,5) (490 - 438)

5:1    UUZO - HEP PLINKO, Kuglana Pampas, 11:5 1893:1834
Radojka Manfreda - Branka Šter 1-0 (4-0) (438 - 397) Ferdo Zovak - Josip Barać 0-1 (1-3) (459 - 497) Damir Pavlović - Vlatko Turalija 1-0 (3-1) (553 - 516) Bogdan Topalović - Zdenka Balaž 1-0 (3-1) (443 - 424)

5:1    CANIMEČ - AGIS TKS, Kuglana Čeminac, 10:6 1901:1815
Alan Vidović - Valentin Pek 1-0 (3-1) (511 - 479) Zvonimir Sušac - Željko Šikanja 0-1 (1-3) (435 - 456) Laslo Tot - Davor Kauzlarić 1-0 (3-1) (487 - 433) Zoran Dobrijević - Kristijan Kockar 1-0 (3-1) (468 - 447)



HRT Radio Osijek

Najbolje od najboljeg

Pojedinačno
1.    664
JOZO TOPIĆ



2.  655 Jozo Topić
3.  629 Jozo Topić
4.  627 Zoltan Laczo, Siniša Liška
5.  626 Jozo Topić
6.  623 Jozo Topić
7.  622 Saša Kramar

8. 621 Saša Kramar, Jozo Topić
9. 620 Boris Janošević
10. 619 Jozo Topić
11. 618 Darko Bogdan, Jozo Topić, Đuro Maćešić
12. 616 Zoltan Laczo
13. 615 Jozo Topić, Zoltan Laczo
14. 614 Jozo Topić
15. 613 Đuro Maćešić, Boris Janošević
16. 611 Anđelko Radić
17. 610 Damir Gajić


Ekipno

1. 2400 PAJDAŠI
2. 2340 PAJDAŠI
3. 2309 PAJDAŠI
4. 2305 ZUBER
6. 2303 ZAŠTITAINSPEKT, HEP ESO PLIN
7. 2300 HEP ESO PLIN


SaveSaveSaveSave













Podstranice (1): The best of
ĉ
Damir Gajić,
3. lis 2017. 03:02
Ĉ
Damir Gajić,
3. lis 2017. 03:02
Ĉ
Damir Gajić,
3. lis 2017. 03:02
Ĉ
Damir Gajić,
3. lis 2017. 03:02
Ċ
Damir Gajić,
27. ruj 2016. 02:56
Ĉ
Damir Gajić,
27. ruj 2016. 02:56