Pagina de pornire



Grupa Avansaţi - Lego - 9.00-11.00 - 15.12.2018

Grupa Începători - Lego - 11.00 - 13.0015.12.2018

Grupa A - Arduino- ora 11.00 - 13.00 -01.12.2018 - Sâmbătă - Începători

 15.12.2018

  
 Nr. crt.Nume şi Prenume  Grupa A
 1 Tronaru David  
 2 Matei Eduard Gabriel  
 3 Tronaru Raisa 
 4 Caravele Sofia 
 5 Mateescu Mihai 
 6 Zărnoianu Teodor 
 7 Chiriţă Matei Emilian 
 8 Ene Adrian Traian 
 9 Călin Andrei 
 10 Damian Theodor Florin  
 11 Andreescu Andrei 
 12 Trandafir Maria Larisa 
 13 Radu Alexandru 
 14 Toma Michele 
 15 Chiriac Sebastian  
 16 Zlatcu Alexandru 
 17  Nedelcu Rareş  
 18 Mihul Andrei 
 19 Agapi Răzvan 
 20 Popescu Cezar 
 21 Bobe Eduard Florin  
 22 Militaru Adrian Mihai 
 23  Dumitru Alexandru Bogdan  
 24 Bălăşoiu Darius 
 25 Ţicleanu Rareş 
 26 Ionescu Andrei 
 27 Mihai Marius 
 28 Cepuch Marc  
 29 Apostoaie Răzvan 
 30 Talpan Răzvan 
 31 Iordache Victor 
 32 Ungureanu Victor 
33 
Popa Dan Andrei 
 
 34 Pârcălabu Alexandru  






Grupa B - Arduino - ora 13.00-15.00 - 01.12.2018 - Sâmbătă  - Începători

 15.12.2018

 Nr. crt. Nume şi Prenume Grupa B
  Matei Ştefan  
 2 Coman Mihail Victor 
 3 Grigorescu George  
 4 Grosu Ştefan Eduard  
 5 Popovici Sorin Daniel  
 6 Bănuţoiu Aris Bogdan  
 7 Constantin Emilian  
 8 Yeniatakan Ediz  
 9 Isteniuc Radu 
 10 Clipa Andrei 
 11 Popiniuc Silviu Andrei  
 12 Sandu Matias Manuel 
 13 Găvescu Dumitru Andrei  
 14 Petrescu Tudor  
 15  Goria Sebastian  
   
 16 Bărbulescu Claudiu  
 17 Drişcă Ciprian  
 18 Duncă Ioana 
19 Martinescu Darius 
 20 Stănescu Călin  
 21 Diaconescu Maria  
 22 Stoica Denis 
 23 Forzea Sergiu 
 24 Militaru Victor Călin 
 25 Watelle Swan Mathnas  
 26 Micu Bogdan  
 27 Boris Relicovschi  
 28 Bonteanu Răzvan 
 29 Petrescu Theodor 
 30 Dorodici Martin Alexandru 
 31   
 32  
   






          Avansaţi - Arduino  - ora 9.00 - 11.00 -01.12.2018 Sâmbătă 

                                           15.12.2018 


Nr. crt.Nume şi prenume Avansaţi 
 1  Craioveanu David  
 2 Mocana David  
 3 Ungureanu Radu  
 4  Vlad David  
 5 Oprea Victor  
 6 Bădănac Matei 
 7 Tonea Mihail Alexandru 





C. T. "Grivița"  - Prof. Ing. Crăciun Teodor - Telefon: 0756204734
                                      teocraciun@yahoo.com         

      
C. T. "Petru Maior" - Prof. Ing. Pițigoi Andrei Telefon: 0724914405
                                      pitigoi4111@yahoo.com

Activitatea se desfășoară la C. T. "Petru Maior"
Adresa: Bd. Timișoara, Nr. 6, Sec. 6, Loc. București
Pentru informații suplimentare accesați butonul - Locație



Comments