Прием‎ > ‎

Класиране на приетите студенти


Специалност: Електроенергетика - производство и разпределение (ЕЕ-ПР) - София

Вх. №

Име, Презиме, Фамилия


1

Георги Николаев Маринов

2

Кристин Красимирова Георгиева

3

Антон Веселинов Перендибазов

4

Александър Милев Хаджиев

5

Павел Василев Павлов

6

Ваня Атанасова Атанасова

7

Ивайло Бориславов Митков

8

Здравко Красимиров Паунов

9

Роберт Василев Василев

10

Кирил Антониев Иванов

11

Елизабета Каменова Славчева

12

Орлин Симеонов Аврамов

13

Антон Емануилов Каракашев

14

Пламен Живодаров Цветанов

15

Пламен Вълчев Димов

16

Петранка Любомирова Радойкова

17

Снежанка Пламенова Митинска

18

Георги Седефов Гелев

19

Росен Николаев Найденов



Специалност: Приложна електронна и компютърна техника(ПЕКТ) - Ботевград

Вх. №

Име, Презиме, Фамилия


1

Албена Петкова Лазарова

2

Аличе Даниеле Казари

3

Ангел Дамянов Дамянов

4

Виктор Светлозаров Миков

5

Владо Иванов Видолев

6

Георги Василев Георгиев

7

Георги Мариянов Лазаров

8

Даниел Здравков Георгиев

9

Димитър Иванов Димитров

10

Диспина Петкова Вълканска

11

Ива Павлова Николаева

12

Инес Валериева Георгиева

13

Йордан Пламенов Диков

14

Катя Стефанова Костадинова

15

Кристина Иванова Рушкарска

16

Любомир Тодоров Томов

17

Марио Петков Ангелов

18

Мартин Любомиров Димитров

19

Михаела Цветанова Василева

20

Наско Ивайлов Илиев

21

Павел Георгиев Гутев

22

Петър Иванов Гацовски

23

Петър Тошков Ангелов

24

Румен Мирославов Димитров

25

Стоян Владимиров Петров

26

Цветелина Петкова Стамболиева

27

Цветомир Атанасов Цолов

28

Цветослава Веселинова Цветанова


Специалност: Промишлена топлоенергетика (ПТЕ) - София

Вх. №

Име, Презиме, Фамилия


1

Пламен Стоянов Стоянов

2

Лъчезар Людмилов Златанов

3

Цветелина Йорданова Станулова

4

Петър Вълков Василев

5

Александър Петров Александров

6

Деян Александров Деянов

7

Емилиян Жан Белберов

8

Петко Венциславов Василев

9

Николай Мариус Польовски

10

Алекс Ивайлов Султанов

11

Мартин Иванов Иванов

12

Емил Цветелинов Захариев

13

Ивалин Павлинов Илиев

14

Михаил Мариянов Атанасов

15

Ивайло Бориславов Зеленков

16

Диана Руменова Димитрова

17

Даниел Росенов Делчев

18

Александър Красимиров Александров

19

Петя Ценова Ангелова

20

Веселина Георгиева Владимирова

21

Габриел Гришев Борисов

22

Ясен Стоянов Костов

23

Анатолий Антимов Каралев

24

Александър Радославов Семков


Специалност: Промишлена топлоенергетика (ПТЕ) - Козлодуй

Вх. №

Име, Презиме, Фамилия



1

Деян Пепиев Гаваски

2

Мариян Цецков Миленчев

3

Симеон Милчев Симеонов

4

Диана Валентинова Кацарова

5

Владислав Янков Цветков

6

Георги Любенов Лалов

7

Евгени Велизаров Христов

8

Валери Петров Игнатов

9

Николай Милчев Коцев

10

Венцислав Георгиев Маринов

11

Елена Иванова Ушатова

12

Марчело Люсиенов Младенов

13

Едуард Борисов Терпешев

14

Васил Иванов Димитров изпит

15

Цветан Ивалинов Иванов изпит

16

Бранимир Димитров Димитров

17

Денис Ерджан Ибрахим

18

Веселка веселинова Григорова

19

Тихомир Ивайлов Иванов

20

Николай Венелинов Албеев

21

Цветомир Стефанов Сърболов

22

Георги Любчов Димитров

23

Кирил Ангелов Малджански

24

Борислав Пламенов Зайков

25

Пламен Любчев Станков

26

Радослав Николов Гайдаров

27

Стефан Добрев Алеков

28

Славомир Славчев Симеонов

29

Денислав Светлинов Захариев

30

Валери Цветанов Георгиев

31

Ивайло Кръстев Маринов

32

Милослав Иванов Славчев

33

Мариела Цветанова Господинова

34

Диана Бориславова Георгиева

35

Илиян Кристиянов Костов

36

Людмил Димитров Леонидов

37

Петко Василев Стефанов

38

Ангел Цветанов Орлов

39

Стефан Иванов Коцев

40

Богдон Асенов Асенов

41

Юлиян Дилянов Маринов

42

Теодор Любомиров Любомиров

43

Христина Цветанова Николова

44

Калоян Иванов Коцев

45

Камелия Пламенова Щерева

46

Ася Иванова Нонова

47

Александрина Росенова Бочева

48

Кристиан Николаев Николов

49

Даяна Красимирова Йорданова